SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na testosteron enantan deka tren. Doradzcie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
1. WIEK: 22
2. WAGA:78kg
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:
-udo: 65
-talia:82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: nie mam typowo wyliczonego. Ale jem praktycznie ciagle to samo wiedz jak dieta to tylko zamieniam węgle na białko i póki co sie sprawdza bez liczenia
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 cykle. Pierwszy był 20 testosteron mix z 10 wina następny 20 cyprionate meta i tren następny prop 30ml 200tab wina i clenbuterol
8. TRENING: na profesjonalnej siłowni
9. CEL CYKLU: dobrej jakości masa i siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1 rok
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): masa raczej sie trzyma na poziomie 83-86ostatnim czasy stres zjadł sporo kag
13. STAN ZDROWIA: cukrzyk
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: włosy troche lecą z głowy a na brzuchu rosną
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: rekord 180kg. Teraz 140 maks
-martwy ciąg:
-przysiad:

Mam aktualnie na stanie 40 ml testosteron enantan 20. Trenu i 10 deki na odblok 2 hcg 5000ui 2 listki clomidu Pytanie jest o to jak to najlepiej rozpisać to co mam. Co kiedy włączyć waszym zdaniem jakie ilości. Dieta teraz bedzie na poważnie juz. Nie wiem czy to ważne ale po poprzednich cyklach było 105 kg 48cm (52,5 pompa) na lapce. Noga 78 pas 89 ogolnie kawał k***y. Ale teraz po strefach jest 78 i chcem poprostu wyciągnąć z tego cyklu jak najwiecej jakosciowego mięsa i siły. Dzięki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
cukrzyk od dawna czy kombinowales z insulina>??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Cukrzyca juz 6 lat miałem ja zanim zaczęłam ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Deki masz za malo zeby wogole cos z tym robic, a na tren jestes za mlody.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Ja prosiłem zeby to rozpisać z tego co mam jak najlepiej sie da. Nie mówiąc czy młody czy co ale poprostu rozpisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Doradzcie co z tym zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
jaki tren??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
listek clomu moze byc 10 tabsów moze byc 12 troche prezyzyjniej i napewno za mało
deki masz na 5 tyg a minimum 12 inaczej nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Tren. Acetate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
To co lepiej sprzedać tren i 30ml deki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Dajcie znac szybo to jutro zamówie sobie. A na dece bedzie jakość dobra z dieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przedłużyć cykl ?

Następny temat

Deca 1 cykl

WHEY premium