SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop deka tren wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 231
po paru odpowiedziach troszku zmodyfikowalem moj cykl jestem pod koniec 4 tygodnia

1-10 decka 500/week
10-11 decka 350/week
11-12-decka 250/week
1-10 propionat 3ml/week
5-11 tren 210/week
5-12 wino 3ml /week

co wy na to na koniec pregnyl 3 i 2 paki clomu odpowiednio
1-3 dzien po 2 tabsy
3-14 1 tabs

co wy na to i jesli by dowalic proviron lub nolve to w ktorym momencie dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 231
posluchajcie aknkieta oki dla kogos kto zaczyna lub chce cykl wypisac moj 6 to juz jest cykl ost mialem 3 lata temu wymiary tu mija sie to z celem bo nie wiem po co to 27 lat 117 kg wagi ja nie hcce cyklu tylko napiszcie co jest zle w tym ze 12 tyg decka 12 tesc 6 wino i 6 tren bo nie wiem i napiosalem gdzie by tu dac nolve i w jakich dawkach tak proforma oczywiscie i jaki odblok ja mysle hcg i 3 paki clomu z dawka uderzeniowa na 3 pierwsze dni i nolve po tabsie dziennie a sppoodziewalem sie odpowiedzi a nie ludzi ktorzy chca dobic postow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1466
Po dece za słaby odblok. Więcej clomu. A prowka do deki miej obowiązkowo w pogotowiu ,róznie ludzie reagują ,ja miałem od samego początku problemy z pałą a po cyklu to już kaplica. Deca to dla mnie największy syf - efekty przeciętne a libido spada do zera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 231
czyli 3 paki clomu i hcg bedzie chyba oki juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ANKIETA! testo krocej niz deka kaplica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 231
co do ankiety to nie chce byscie mi ukladali cokolwiek mam to i to juz przemyslalem cykl 6 jest moj odstep okolo 3 lata od ost staz 10 lat chodzi mi o to by sie wypowiedzieli ludzie i poznac ich zdanie i co jak by tu mozna zmienic by bylo jak najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 231
propion krocej gdyz i tak powinno go sie 8 tyd stosowac a te ostatnie to na zejscie spokojnie nie wiem czy nie zmniejsze jeszcze o polowe czyli kolo 200 i ost tydz 100 i jadlem juz tak i nie bylo zle co do decki lubie ja gdyz po niej spadki sa najmniejsze a buduje pomalu ale solidne miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo powinienes jechac na enanie od poczatku i prop na zejscie. testo musi byc dluzej niz deka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
wiecej deki niz tescia , jakos srednio widze ta opcje

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
libido na cyklu bedzie kosmicznie niskie
po cyklu to juz w ogole, nie bedzie wcale
i mozliwe ze ginekomastia progesteronowa tez sie pojawi
powodzenia

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-06-05 12:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 231
oki wiec zmodyfikujcie cos a nie tylko kazdy kracze ze zle zle zle wiec napiszcie co moge zrobic by bylo oki chce poznac wasze rady a nie tylko kazdy zle to nie tak i tak pokazcie przyklady ????????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom prolaktyny

Następny temat

Cyklonik do oceny sucha masa + SIŁA!!!

WHEY premium