SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na wrzesień oma deka stanozol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7277
Witam, na początek ankieta 1.WIEK: 20
2.WAGA: 82
3.WZROST: 180
4.WYMIARY:
BICEPS: 41
KLATA: 114
UDO: 59
TALIA: 82
5.STAZ NA SILOWNI: 4 lata
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2x meta+enan, clen efka
8.TRENING: 4x w tygodniu siłownia
9.CEL CYKLU: Masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 6 msc
11.POZIOM BF% ok 15
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ekto
13.STAN ZDROWIA: bdb
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 120
martwy ciag : 215
przysiad :150

PYTANIE: Na wrzesień planuję takie zestawienie oma deka stanozol pct, planowałem coś takiego 1-10 oma 250mg e3d 1-10 deca 200mg e6d 9-13 stanozol tabsy 30mg ed na odblok 24 tabsy colmidu plus 30 nolvadexu. Myślałem nad tym żeby zmiejszyć częstotliwość injekcji i pociągnąć dłużej ale jeszcze tym razem chciałbym obejść sie bez hcg. Proszę o korektę cyklu i rozpisanie pct mam jeszcze troche clena i zbytnio nie wiem kiedy mam go wrzucić jako antykatabolik. Z góry dziękuje za każdą sensowną wypowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
przy dece musisz się liczyć z koniecznością stosowania hcg. pociągnij omena 2 tyg dłużej od decy, na koniec decy wstaw wino i ciągnij z 5 tygodni. w czasie ostatnich 2 tygodni podaj hcg, potem clomid, razem z winem możesz po omenie ciągnąć nolve. clen w stystemie 2/2 możesz zacząć już w ostatnim tygodniu samego wina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muzyk nie wydaje mi sie ze po takich dawkach hcg konieczne ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
nie chodzi o dawki tylko o długość. nawet niskie dawki deki które nie dają jakiejś mega bomby w sensie anabolicznym blokują przysadkę, a to przekłada się na zatrzymanie pracy jąder. jak jądra nie pracują przez dłuższy czas zaczynają tracić sprawność

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2008-08-11 11:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie bede mial potomstwa

btw, lap sogacza, chcesz to odbij.

Zmieniony przez - Swiruuus w dniu 2008-08-11 11:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
ale to nie jest tak że jak po takim czasie nie weźmiesz hcg to jajka zamienią się w 2 martwe kamienie. zatracanie fukcji jest stopniowe i nie mówie że nieodwracalne. jednak jeżeli kończysz cykl i chcesz się odblokować to by wypadało aby jądra mogły odpowiednio zareagować na LH którego wydzielanie wznawiasz clomidem. system hormonalny zbudowany jest hierarchicznie. to tak jak przy budowie domu, możesz mieć wspaniałego architekta, wspaniałych inżynierów ale jak budowlańcy nie będą zdolni do budowy to dom nie powstanie. tak i tu. możesz clomidem wznowić produkcję lutropiny ale z odbloku nici jeżeli jądra nie będą dostatecznie sprawne aby na nią zareagować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Zejdź z cyklu propem + wins tydzień dłużej od propa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7277
Dobra trochę już mi się rozjaśniło ale jesze jedna prośba czy mógłby ktoś mi to rozpisać w stylu tygodie środek dawka cżestotliwość? Nie chcę popełnić jakiegoś głupego błędu. Dzięki za powyższe wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3709
ja bym wrzucil hcg ,w srodku cyklu jednak,przy omenie i nandro to tzreba,250mg/e3d to jednak sporo,sprawdzalem na sobie tak:bralem omka 250 e10d i po 5 tyg. jajca delikatnie zaczely malee. juz taka dawka byl wystarczjaca by jajca malaly a zbyt mala by wywolac jakis efekt anabiliczny,wiec dalem hcg a potem zwoekszylem dawki.zapodawac hcg co 6 tyg IMO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alpha drol a odbolk

Następny temat

EC

WHEY premium