SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na redukcję i jaki taki powrót do formy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
1. WIEK: 32
2. WAGA: 85
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: nie mierzyłem
-udo: 65
-talia: 105
5. STAŻ NA SIŁOWNI: długi, ale z długą przerwą
6. DIETA: docelowa czyli redukcyjna jeszcze nie jest ułożona, ale mniej więcej coś takiego
-białko: 2,5-3g/kg
-węglowodany: 2-2,5g/kg
-tłuszcz: 1g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: dużo różnych, ale dawno
8. TRENING: 4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: redukcja i lekkie odbudowanie formy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 8 lat
11. POZIOM BF%: nie mam wiarygodnego pomiaru, ze 20 myślę będzie
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): jedno i drugie nie stanowi problemu
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie robię płaskiej
-martwy ciąg: nie ciągnę
-przysiad: wolę suwnicę

Witam

Planuję od maja wejść na cykl, którego celem jest redukcja i generalny powrót do jako takiej formy po przerwie. W treningu jestem od paru miesięcy.
Środki mam już "na stanie" (od 1,5 roku...) więc ich zamiana raczej nie wchodzi w grę. Chodzi o dobranie dawek, bo mam tendencję do przesady, a ostatni cykl robiłem prawie 10 lat temu, więc chciałbym aby ktoś chłodnym okiem na to zerknął.

1-10 enan 250 mg e4d
11 prop e2d w jednorazowych dawkach: 50 mg, 75 mg, 100mg
12-16 prop 150 mg e2d
1-9 npp 75 mg e2d (nie za mało?)
10-17 turinabol 50mg ed
1-2 5-6 9-10 clen do 120 mcg ed

Do tego HCG w tygodniach 5-6 11-12 i 16-17 1000 iu e2d (tylko ze mam 5000 iu w ampułce, musiałbym przygotować roztwór na 10 dni, kiedyś tak się robiło, ale teraz mam wątpliwości).

Do tego także osłonowo nolva 10mg ed przez cały cykl do końca PCT (z obowiązkowym clomidem). Miałem gino ponad 10 lat temu więc teraz wolę dmuchać na zimne. Tak wiem, nolva nie zbija estro, tylko blokuje receptory, ale jak organizowałem towar to jeszcze żyłem czasami w których ai nie były szeroko stosowane ani dostępne.

Pytanie głównie dotyczy dawek (zwłaszcza npp), mostka testosteronu z 11 tygodnia i dawkowania hcg.


Zmieniony przez - muzyk w dniu 2019-04-03 09:05:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Polec 10tyg enan/npp i kolejne 8-10tyg propa/tura ,clen w miedyczasie jak piszesz . Dawki ja bym zmienil jednak .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Na jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
aż się prosi trochę tarczycowych dorzucić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Widac ta tendencje do przesady w tym co rozpisales sobie a przeciez cykl byl bardzo dawno i miales przerwe enan 250 e5d npp po 100mg ,prop 100 tura 40/50mg .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
AdamKO84
Widac ta tendencje do przesady w tym co rozpisales sobie a przeciez cykl byl bardzo dawno i miales przerwe enan 250 e5d npp po 100mg ,prop 100 tura 40/50mg .


To by było tyle samo enana co npp w dawce tygodniowej, a zawsze starałem się testa dawać więcej niż nandrolonu. Teraz jest inna szkoła?
Potem tygodniowa dawka testa taka sama, a odchodzi npp który jednak jest bardziej androgenny niż tura, nie będzie załamania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Szkoła taka, że trzeba prl pilnować i testa może iść mniej niż nandrolonu.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pytanie czy tn cykl jest Ci potrzebny teraz. Wracasz po pauzie, 85kg przy 173 i 105 w pasie. Może lepiej pare miechów zredukować a później wjechać na cykl.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Potrzebny jest teraz z tego wzgledu, ze polowa srodkow ktore mam juz od dluzszego czasu, jest na dacie waznosci


Zmieniony przez - muzyk w dniu 2019-04-03 09:39:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35023 Napisanych postów 89920 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940708
Jeśli to środki UG to kompletnie się nie przejmuj data ważności...nawet środki apteczne długi po dacie spokojnie można bić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
lodzianin1
aż się prosi trochę tarczycowych dorzucić


Z tarczycowymi mam złe wspomnienia. To jedna z 2 domniemanych przyczyn ginekomastii którą miałem (drugą jest FL z nandrolonu)

Co do dat ważności - wiem, że do dat można luźno pochodzić, ale np HCG mam do sierpnia. A i tak część bym brał już we wrześniu, a to nie jest stabilna substancja. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że wyjściowe warunki na cykl nie są idealne, dlatego redukować zaczynam już teraz, a na cykl planowałem wejść w maju, ale niekoniecznie od początku maja, w zależności od tego jak będzie przebiegała redukcja (a zazwyczaj szło dość sprawnie). Można przyjąć, że parę tygodni mogę cykl przesunąć.

105 w pasie wiem, że dużo, ale generalnie u mnie tłuszcz odkłada się głównie na brzuchu, więc to też nie jest tak że cały jestem na maksa otłuszczony. Po prostu wyraźna opona.

Reasumując - radzicie zmniejszyć dawkę testa. Ok rozumiem, po to założyłem temat aby ktoś spojrzał obiektywnie i się nie upierać przy swoim. Ale czy po odstawieniu npp i przejściu na turę nie zwiększyć lekko dawki aby zachować mniej więcej ilość androgenów?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja wyników

Następny temat

słabe rezultaty mimo dobrego towaru

WHEY premium