SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber wraca dopiero w 2003

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw

Wojtas
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Jedno opakowanie Crevate dla mnie przynajmniej nie starczy bo jest tam ok 28 porcji jak pamietam .... dlatego sugerowałbym 2 opakowania ale to wyniesie Cie jakies 312 PLN wraz z kosztami przesyłki ... tak ze decyzja nalezy do Ciebie

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
qwa, gadałeś z nim ?

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisze naten temat w poscie zdjecia truskawczki czy jakos tak


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
BUL jakos sobie poradzimy ... taniej, a nawet szybciej wychodzi przynjamniej mi bezposrednio ze stron amerykańskich ... moze troche wieksze ryzyko, ale ja nie narzekam ... .. dzisiaj ide odebrac druga przesyleczke ....

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Redrum damy radę, ale fakt ze szkoda
Chciałem zamówic tę kreatyne w płynie, ale widze ze jej juz nie ma w netrition, za to reklamuja ja w flexie

Wojtas

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-08-21 08:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
... a ty jak zawsze musisz wszystko przetestowac .. pozatym czy ta krea w plynie nie wychodzi jakos kosmicznie drogo???

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co zamawiałeś Redrum
Ja teraz czajesie na znowu na 2 creavate ( choć chciałem płyn, ale jak niema) i 5-Methyl 7-methoxyisoflavone
Z tego co widze najlepiej wypada firma gen, zawiera dodatkowo ß-Ecdysterone 40 mg
Myśle ze trzeba to sprawdzić, ma dośc dobre opinie na anabolexie
Płyn był u cybera po 200zł a wiesz ze w netrition wypada taniej

Wojtas

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-08-21 09:05:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Redrum - czyli wszystko doszło do ciebie bez problemów.
Powiedz w jakich ilościach zamawiałeś.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pit jak chcesz dokładnie wiedziec jak sie zamawia i zeby nie było problemów to zapoznaj sie z moim postem
Zajduje on sie w temocie związanym z płacenie kartami z przed chyba 2 tyg.

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pit wklejam to specjalnie dla ciebieja i opisze ci dokładnie;
kupowałem i tam i tam
Obie firmy sa dobre i uczciwe oraz mocno chetne do współpracy
jak dobrze
idzie towar masz w 2 tygodnie z bodybuild odebrałem nawet po 8 dniach
Nie opłaca sie zamawiac małych parti, ani towarów typu serwatka itd, tych co maja swoja wagę
Teraz cło- jesli wartość przekracza 45$ paczke zaczyma pocztowy urząd celny
Cło naliczane jest od wartości podanej na paczce
Jesli zatrzyma to urzad to istnieje ryzyko ze nie otrzumasz towary gdy bedzie to np, therma lub prohormony-jak niewiedza co to jest pytaja medyka i on wydaje opinie czy towar spełnia normy
Ale jeśli namówisz firme zeby na paczce podała wartośc ponizej 40$, to bez problemu dotrze do ciebie pomijając pocztowy urząd celny
Wiec nigdy nie zapominaj o zaznaczeniu ze podana wartośc nie moze przekraczć tej kowoty
Istnieje jednak ryzyko ze jak paczka zaginie albo ulegnie zniszczeniu otrzymasz wartośc podana a nie tyle co załaciłeś
Ostatno Redrum zrobił według moich wytycznych i dostał poczke na poczcie bez problemów i bez cła
Zaznaczm, ze fakt ze jest troche taniej niz u cybera, ale jak masz u niego dobry rabat to jest to gra niewarta swieczki, wieja czekam na jego powrót
On ma swietnie rozwiązany transport, bo daje po wodzie a samolot kosztuje niesamowicie drogo, no ale my nie załatwimy inaczej
Cyber zarabia bardziej na transporcie niz na towarze
Powodzenia


Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Bul, thx - SOG

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO SĄDZICIE O KUPNIE W SKLEPIE INTERNETOWYM "TONUS"???

Następny temat

shejk z odzywki- grudki !!

WHEY premium