SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber wraca dopiero w 2003

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biore
to kiedy odbior ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NA SWIERCZEWIE JEST SIŁOWNIA TONUS BEDĘ W PIATEK MIEDZY 9.30 A 10.00
POWIEDZ ILE PACZEK CHCESZ TO WEZME ZE SOBĄ
90ZŁ SZTUKA- PRZELEW NIE WCHODZI W RACHUBE

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wzialbym 2 paczki ale w piatek odpada, pracuje jedynie po poludniu i to po 16-tej albo w weekend, a nie bedziesz moze gdzies wczesniej blizej w Poznaniu, mozemy sie zdzwonic albo cos. moj email masz.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde panowie ale gdzie to trzeba dac info ze maja zanizyc wartosc paczki !? I jeszcze jedno wartosc podawana jest tylko po to aby w razie zaginiecia paczki poczta mogla wybulic za nia czy tak ?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
pitbull61 a jak ... bez zadnych problemow bezposrednio na moja poczte .... a wyszlo mnie taniej o jakies 20 USD niz u Cybera przy zalozeniu ze placilbym karta ... a zamawialem Crevate Kaizena ....

Coolbrat informacje podaje sie w miejscu na comments .. chyba juz po podaniu szczegolow twojej karty k jak dobrze pamietam ...

BULLMASTIF .. kurcze znowu przywaliles z tym zamowieniem .. tean Sauce to dla Ciebie ?? ....

REDRUM it's my not recommended behavior

Zmieniony przez - Redrum w dniu 2002-08-21 22:58:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Redrum, to fajnie - też zastanawiam się nad Crevate (tak to zachwalaliście)
Bul - to wszystko dla ciebie, czy może odpalisz cos swoim gangsta

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmmm a jakie jest prawdopodobienstwo na zatrzymanie paczki jesli wpisza wartosc ponizej 40$ ? Glupie pytanie ale nie stac mnie na az tak duze ryzyko. A zakupy mam zrobic na zime wiec chcem byc pewny ze nic z tego zlego nie wyniknie dla mnie.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, nie prohormonów juz nie biore-szkoda zdrowia, a efekty takie sobie
Na anabolexie mówią ze te nowe prohormony 1ad i 1-t strasznie blokuja jądra


Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Coolbrat trudno powiedzieć ... to zalezy w duzym stopniu od "widzi mi sie" urzedu celnego ... ryzyko zawsze jest ... mozna je zminimalizowac skladajac zamiast jednego duzego zamowienie kilka mniejszych ale to podraza koszt przesyłki ...

BULMASTIF jakie te ph szkodliwe ... a z ta blokada jader to normalne, ze trzeba po kuracji sie odblokowac i nie jest to domena tylko ph z rodziny 1-teść ....

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
BULMASTIF mozesz napisac cos wiecej o Creavate, chyba sie na to skusze.


karton
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO SĄDZICIE O KUPNIE W SKLEPIE INTERNETOWYM "TONUS"???

Następny temat

shejk z odzywki- grudki !!

WHEY premium