SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shejk z odzywki- grudki !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
wlasnie mam taki problem, wsypuje do zimnego mleka dwie lyzki odzywki bialkowej i po wymieszaniu jest straaaaaasznie duzo grudek i nie wszystko sie rozpuscilo, pewnie wszyscy powiecie zeby poprostu uzyc miksera, ale macie moze inny pomysl???

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Nicolai ... ale p.r.z.y.s.r.a.l.e.ś z tym zdjątkiem ... SOG 4 U ... ja tez uzywam przedpotopowego blendera jakiejs Polskiej firmy, ktora juz chyba dawno zbankrutowala ....

Doradca - Suplementacja

Zmieniony przez - Redrum w dniu 2002-09-09 21:01:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Jak nie masz miksera badz jeszcze lepiej blendera ... to nie ma wyjscia i trzeba poprostu dluzej mieszac .. wiem wiem jest to troche upierdliwe .. mozesz tez sie zastanowic nad zakupem shakera - nawet nie wiem czy nie byloby to prostsze i mniej ucoiążliwe dla Ciebie ....

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Shaker, albo mikser - innego wyjścia nie widzę.
he, he - możesz sobie naprzykład shaker zastąpić słoikiem.
Mleczko+białeczko - zkręcamy, wstrząsamy pijemy ...
Nie próbowałem, ale myślę, że to good idea

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
a ile mniej wiecej kosztuje taki shaker?? bo kupic go to chyba w jakims sklepie agd ??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Ja też mieszam ręcznie, ale najpierw do szklanki wsypuję odżywkę, zaleweam do połowy mlekiem i daję ostro łyżką ( nic się nie rozlewa ), powstaje taka paćka, dolewam mleka do pełna i mieszam ( grudek nie ma prawie wcale ). Co nie zmienia faktu, że najlepszym rozwiązaniem jest mikser, lub shejker.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Robię tak jak Falcone. Na koniec mieszam powoli dużą łyżką "wychwytując" pozostałe grudki i rozgniatając je łychą o kubek. Po 10 min. mam gotowy napój prawie bez glutków.

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Shakery sprzedają lub dodają do kupionych produktów Weider, Nutrend i Scitec. Musisz się u nich pytać. Oddzielnie kosztuje ok. 20 zł

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
jak mi zostaja grudki to je rozcieram o scianki szklanki

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
sprobuj mieszac widelcem od samego poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1330
Ja mieszam w zamknietym słoiku (biało + woda wypełniają 70% powierzchni słoika), po prostu trząse nim ile sił i jest zero grudek. Poza tym użyj mleka ciepłego, im cieplejsze tym łatwiej sie rozpuszcza - to podstawa. Byle nie za gorące! Do biała z ovopolu polecam dodawać łyżkę herbatki cytrynowej w granulkach JEST SUPER SMAK !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
chyba nie moze byc cieple, w kazdym razie tak pisze na opakowaniu ze z chlodnym mlekiem

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyber wraca dopiero w 2003

Następny temat

HMB Multipowera????

WHEY premium