SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crytek -> Szybka, skuteczna redukcja przed masowaniem.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Ja od siebie moge tylko dodac, ze solucja na twoje braki checi do robienia jedzenia jest.. robienie go sobie do pojemnika i do lodowy nawet na caly 5 dni z gory.
Wiem, ze lepiej dluzej pospac, wyjsc gdzies, czy cokolwiek innego niz sie tak bawic w jakies pudelka ryze i kurczaki, ale sam po sobie zauwazylem, ze jak mam w plecaku zarcie nawet z lodowy ale zrobione, to syfu nie jem bo mi szkoda kasy/wiem ze i tak mam co innego w planach - a jak siedze glodny, nie mam co zjesc to od razu mi kebaby po glowie lataja

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Ten tydzień był o tyle zwariowany, że miałem po 3-5h na sen. Poszedłem na 19 nocka do 9 rano w domu byłem o 10, a na 16 musiałem być znowu na miejscu. Więc po prostu nie było możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Jutro podsumowanie! Czy jest lepiej? Nie wiem, jutro ocenimy! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Czekam czekam ;)

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Okey! Czas na podsumowanie miesięcznych wypocin! Zacznę od tego, że aparat mi dzisiaj padł - mam jeszcze kilka sztuk w domu, ale nie wiem gdzie tego szukać, więc postanowiłem nagrać krótkie wideo za pomocą komórki. Ok, zaczynamy:

Odżywianie:

Przez pierwsze kilka tygodni bardzo przykładałem się do swojego jadłospisu. Zjedzenie czegoś niezdrowego owocowało małym dołem psychicznym. Im bliżej końca tym jedzenia niezdrowego było coraz więcej. Przez ostatnie 1,5 tygodnia nie miałem za bardzo czasu na gotowanie, bo praca zabierała mi większą część doby - miałem wybór, albo spać 3-5h albo gotować. Organizmu nie da się oszukać, więc naturalnie wybrałem sen. Przedstawiając procentowo - spokojnie 65-75% przez okres cyklu to było zdrowe żarcie.

Trening:

W tym temacie wszystko jak najbardziej prawidłowo. Z serii na serie dokładałem 1kg obciążenia, a z treningu na trening średnio 2kg. Nie każdy może zrozumieć o co chodzi, więc rozpiszę to:

Np. Przysiady ze sztangą na plecach: 1seria - 35kg, 2seria- 36kg, -3seria 37kg. Na następnym treningu zaczynałem pierwszą serie od 37kg (+2kg) i z każdą następną dokładałem 1kg.

Tak wyglądała progresja na treningu siłowym.

Aeroby były po treningu jak i w DNT. Z reguły po siłowym wskakiwałem na rowerek stacjonarny - 10-30min (30min zdarzyło się z 2 razy). W DNT jeździłem na rowerze stacjonarnym 20-40min, oprócz tego jakieś wygibasy. Kilka razy wykonałem tabate.

Suplementacja:

Tutaj specjalnie nie będę rozpisywał - podzielę się z Wami swoimi obserwacjami.

Na pierwszy ogień idzie BCAA Activlabu. Ten produkt głównie badałem pod kątem regeneracji. Nigdy wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale tym razem tak. Produkt godny polecenia, trenowałem 5-6razy w tygodniu i spełnił swoje zadanie. Na żadnym z treningów nie odczuwałem zmęczenia - tzn. nie było czegoś takiego, że mnie barki bolały. Generalnie jestem zadowolony, polecam.

Scorch - krótko i na temat. Wart swojej ceny. Drugi raz brałem ten produkt i po raz kolejny miałem okazje poczuć jego działanie. Z początku zacząłem od 4 tabsów z czasem zwiększyłem do 6. Ciepłota ciała podniesiona, na trening można mopem podłogę wycierać.

Witaminki - dają radę. Jak zacząłem je brać to automatycznie zmniejszyła się ilość wyprysków. Nie są powlekane, więc czasami mogą sprawiać problem z połknięciem.

Białko - Dobre smakowo, ale przy ilości 30g prochu i 100ml wody dla mnie trochę za słodkie. Po prostu wlewałem trochę więcej wody.

Carbo - Smakowo dobro, słodkawe na maxa - również dawałem więcej wody. Pod koniec cyklu odstawiłem - to chyba było dobre posunięcie - jakby fat lepiej się palił.

Omega - omega jak omega. Sprawdzony produkt.

Kilka słów od mnie:

Z cyklu jestem zadowolony. Boczki wyraźnie zmalały z czego bardzo się cieszę. Niestety dolna część brzucha kuleje i "tylne" boczki - te nad piz*dą. Na filmie chwyciłem te miejsca ręką. Potrzebuje teraz opinii specjalistów.

Są dwie opcje- wskoczyć na CKD na 1miesiąc , max 1,5 albo zacząć masę. Ja osobiście skłaniam się ku CKD, bo myślę, że da radę jeszcze ten schab wypalić. Wtedy powinno się już zrobić całkiem estetycznie.

OK! I tak wiem, że nie to Was interesuje. Macie tego filma ;):

http://patrz.pl/filmy/sfd-forma

Nie śmiać się, bo wje*!



Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-12-02 17:25:12

Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-12-02 17:25:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70
Ja na Twoim miejscu pojechalbym redukcje. to trzeba zrzucic bo jak pojdziesz w mase to potem bedzie jeszcze gorzej ! daj sobie 2 miesiace nie spiesz sie na lato bys sie wyrobil z formą ;) odstaw to carbo całkiem. noo boczki są i sadełko jest takze musisz sie wziac a tu jeszcze swieta idą ;> tak zebys od lutego zaczął masówke ja bym tak na Twoim miejscu zrobil. nie patrz na moj profil tzn na dane w nim i na to ze "nowy" jestem poprostu to nowe konto. i posluchaj sie mnie ;) chcesz jakis rad? pytaj smialo.

po po pooompa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Wiem, że jest jeszcze trochę tego, więc wskoczę na CKD. Przy tak niskiej ilości węgli powinno się coś ruszyć. Na dniach ułożę dietę i wrzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
Ja na twoim miejscu narazie zostal bym przy low carb a dopiero gdzies za miesiac ostatecznie dociac na ckd. Bede sledzil bo sam od jutra zaczynam wycinke i mam zamiar na poczatku pozbyc sie lipo i oponki a potem zaczac czysta mase. Powodzenia i song na zachete :)

Jakie masz obecnie wymiary bo chyba bedziemy jechac na podobnych wiec mozemy zrobic rywalizacje

Zmieniony przez - pkJACK w dniu 2010-12-08 12:05:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Ta, zostanę przy LOW CARBIE. Wymiarów na chwilę obecną nie znam, ale jak dojdą suple, które dzisiaj zamówiłem i zostały już nadane (wow) to się zmierzę. Masz bloga?;>

Edit:

Można zrobić tak, że przesuniesz start cyklu o 1-2dni i wtedy wystartujemy równo - np. cykl 4tygodnie. Rozpiska diety, treningu, ew. suplementacji. Generalnie to wszystko co powinno być na blogu. Zainteresowany?

Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-12-08 15:36:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 dniowy split masa sogi

Następny temat

ACT

forma lato