SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CrossFit Games 2019 rulebook

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4228 Napisanych postów 9157 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 932163
Siemanko,

Nowy rok przyniósł nowe zasady Games'ów.

Rulebook
https://games.crossfit.com/rules/open

Nie miałem jeszcze okazji przeczytać, ale Armen wykonał kawał dobrej roboty próbując przybliżyć główne zmiany i punkty nowych zasad.

Zapraszam do dyskusji, co o nich sądzicie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 798 Napisanych postów 3432 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69109
W wolnej chwili się zapoznam.

Tak tylko na szybko gdzieś mi mignęło, że dopuszczają transgender do klasyfikacji :D Więc teraz oficjalnie babeczki będą mogły startować w kategorii MAN
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4228 Napisanych postów 9157 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 932163
fsl
W wolnej chwili się zapoznam.

Tak tylko na szybko gdzieś mi mignęło, że dopuszczają transgender do klasyfikacji :D Więc teraz oficjalnie babeczki będą mogły startować w kategorii MAN

Ale siostry Williams nie startują w Krosfitach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5529 Napisanych postów 4763 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114451
jak dla mnie to słabo z tym, że dopuszczają zgodnie z przynależnością [płciową z którą się identyfikują i wystarczy, że jedynie mieszczą się z normami testosteronu. Powinni oddzielną kategorię stworzyć ... wiadomo, że zawodniczki są naładowane testosteronem jednak genetyki i uwarunkowań nie przeskoczysz ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Powinni podążyć za trojbojem i zbanowac cos takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5529 Napisanych postów 4763 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114451
mi się nie podoba takie rozwiązanie...sam Glassman nie widzi w tym nic złego i chce podążać za zmianami pokoleniowymi ... no cóż... widać w internetach opinie podzielone, dla mnie jeżeli kobiety chcą startować w grupie mężczyzn to ich sprawa że decydują się na starty w warunkach dla siebie niekorzystnych, jednak start mężczyzn w kategorii kobiet stawia startujące kobiety w gorszej pozycji mimo wszystko ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Tu nie o to chodzi, to jest kwestia mężczyzn, którzy zmienili płeć i chcą startować jako kobiety. To jest istny cyrk. Przykładem jest jedna z sióstr Williams, która powiedziała, że chce grać z mężczyznami, bo kobiety są za słabe, zagrała kilka meczy z mężczyznami z dołu stawki i przegrała za każdym razem sromotnie. Niestety testosteron robi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 798 Napisanych postów 3432 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69109
Najlepsze jaja z gender są w kobiecej lidze rugby... Faceci - wielkie BYKI, którzy czują się kobietami i grają w lidze. Wielkie 2 metrowe 100kg potwory VS umięśnione ale nadal drobne kobietki...

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
To samo w piłce ręcznej. Serio poprawność polityczna poszła w złym kierunku.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!