SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cro cop vs Aleksander Emelianenko 2 !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zibi7
Dokładnie.Już ze Schaubem,stracił u mnie wiele.To wyglądało dokładnie,jak nabicie sobie punktów,ale ulotne.Wygrać z legendą bez kondycji już,ale w miarę jak na wiek w formie to jedno.A walczenie z "kaleką" bo to tak trzeba jednak nazwać,to je inna bajka.

Walczący nie walczą tylko dla publiczności która ciągle od nich czegoś wymaga, robią to przede wszystkim dla siebie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Schaub to jest dobry fighter (szczena słaba i z defensywą nie najlepiej, ale jak na hw to jest całkiem dobry). Cro Cop w UFC z ogórami nie przegrywał no chyba, że dla was Gonzaga, Kongo, JDS, Mir, Schaub i Nelson to kelnerzy..
jak by z nimi skończył dajmy na to pare lat wcześniej tego nie wiemy, możemy tylko gdybać, ale jego "legacy" na nich imo nie poszło się j**ać tylko po prostu został bardziej sprawdzony, Fedor też by został gdyby do UFC poszedł, Big Nog też został sprawdzony, Overeem i wszyyyyyyscy w UFC zostają teraz sprawdzeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Z Gonzagą no cóż, przegrał ale jakby dali rewanż to mogłoby być odwrotnie, z Kongo wyrównana walka ale jednak po walce z Gonzagą miał kontuzje. Mira, Nelsona i Schauba w stójce wciągnąłby nosem w czasach świetności

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-10-25 17:54:56

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
skąd to wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Po tym jak Big Nog odprawił Schauba albo Barnett Mira

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a po tym jak Mir w 1 walce Big Noga zniszczył w stójce w 1R na 10-8 i w 2 go skończył albo jak Nelson Konga posadziłQ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
według mnie Schaub znokautowałby cro copa , o jakim prime puar piszesz nie istnieje takie coś każdy fighter jest tak samo dobry od początku do końca.Mir rozj**ałby w K1 pewnie Hunta czy tam Le Bannera ,zobacz Bob Sapp naj**ał Hoosta 2 razy i teraz przegrywa .

Ewolucja gościu

taki soa palalei pojechałby Ernesto hoosta jak psa

dodam jeszcze ,że Hendo znokautwałby Cro copa , zobacz jak Fedor przegrał z Hendo i jak Fedor wygrał z Cro copem.
Aerts to może stopy lizać high kickom Gonzagi



Zmieniony przez - xper w dniu 2013-10-25 18:00:37

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-10-25 18:01:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
a po tym jak Mir w 1 walce Big Noga zniszczył w stójce w 1R na 10-8 i w 2 go skończył albo jak Nelson Konga posadziłQ?

A Nog w drugiej walce z Mirem nie rozwalił tego drugiego w stójce? Wystarczyło że się skupił żeby doyebać mu w stójce i mu to wyszło (no nie licząc końcówki)

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Xper - Ty chyba sobie kpisz przecież niedawno pisałeś że to prawda że Cro Cop w walce z np Mirem nie był w szczycie formy

Jeśli jakiś fajter K-1 obrywa w stójce w MMA to znaczy że to przez nawyki z K-1 jednak niektórzy umieją się przystosować jak np kiedyś Cro Cop. Jego porażki są głównie przez formę i to naturalna kolej rzeczy

Aerts to może stopy lizać high kickom Gonzagi

ehe

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Puar mylisz się ,Barnett to teraz ma PRime bo zaczął ćwiczyć na serio , Fedora chronili przed Barnettem, Cro cop wygrał z nim mega fuksem tajski klincz na poziomie Buakawa, do tego ,Cro cop miał fuksa ,że to nie był Dan Henderson co z nim walczył w OWGP , bo jeden H bomb i po cro copie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasze największe rozczarowanie

Następny temat

Pilotazowy odcinek serialu Droga o Arku Wełnie - od gangstera do promotora

WHEY premium