SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cro Cop vs. Le Banner!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4851

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Zgodnie z tym co ogłosił sponsorujący Mirko Filipovica portal mma-id.com popularny Cro Cop zmierzy się na gali DREAM.4 z Jeromem Le Bannerem. Jeśli faktycznie dojdzie do tego pojedynku to będziemy świadkami bardzo interesującej potyczki.

Autor: Rictor/mmarocks.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a jest to gdziekolwiek potwierdzone, czy to póki co plota?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w trakcie sprawdzania, ale wydaje mi się, że plotka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10270
jeśli doszło by do walki, to wg mnie pojedynek old boyi hehe
ale i tak byłoby ciekawie.

"POZWÓL MI ZWYCIĘŻYĆ, A JEŚLI NIE ZDOŁAM, POZWÓL MI BYĆ DZIELNYM W MEJ WALCE!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4062
Cro Cop 33 lata. Geronimo 35. Obaj w kwiecie wieku moim zdaniem. To może być ciekawa walka i trudny sprawdzian dla Cro Copa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cro Cop vs LeBanner at Dream 4
Battle to be under MMA rules

Mirko Fillipovic left the UFC for the time being to in Japan recover the potential that was thrown into doubt by losses to Gabriel Napao and Cheick Kongo in the United States. However, in just his second fight, Cro Cop will meet an adversary who is up to the task, unlike what happened in Dream 1, when the fragile Tatsuya Mizuno couldn’t survive the first minute against the Croatian.

Well-known in K-1 fighting, Frenchman Jerome LeBanner was called up to face the former Croatian police officer at Dream 4, the event set for June 16, in Tokyo.

Despite his not having much MMA experience (3w and 1l), the Frenchman will bring to the ring a refined striking game that’s kept him figured among the best in the world in the traditional standup fighting tournament for many years.

The two have already met before, in 1996 and under K-1 rules. On the occasion, Cro Cop came out on top ot the unanimous decision. Another factor that could prove decisive is the weight difference, as LeBanner is around 15kg heavier than his adversary. Dream 4 will include the second stage of the middleweight GP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wole takich 'old-boyów' niż innych 'young-boyów' (w ogóle to wole womenki , żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał )

Będę za crocopem - bo denerwuje mnie solara i tleniona grzywka pięknisia żabojada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za***ioza że bedzie ta walka! Rewanż po latach..

FoD, co do arta to nie można zrozumieć kto kogo wyzwał, chyba jest literówka - albo 'has called' albo 'was called... BY' . A tak to nie wiadomo kto komu rzucił propozycje. Zresztą to nieważne bo pewnie ofertę rzucił jeden menadżer drugiemu menadżerowi, a nie bezposrednie wyzwanie do walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Będę za crocopem - bo denerwuje mnie solara i tleniona grzywka pięknisia żabojada
Ja trzymam kciuki za Geronimo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Zdecydowanie JLB, moj faworyt

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8585
lubie zarówno jednego jak i drugiego fightera ale stawiam na Le Banner'a.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hughes vs. Alves na UFC 85!

Następny temat

Leben vs. Bisping na UFC 85!

WHEY premium