SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor vs Cro Cop

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Sakakiraba stwierdził, że walka odbędzie się prawie na pewno w czerwcu. Nie wiem skąd taka decyzja, być może wzięli sobie do serca skomlenie Cro Cop'a. Ja tam wierzę w uczciwość Fedora i mam nadzieję, że póki nie wyleczy całkowicie tej kontuzji to walka się nie odbędzie. I tak w tym roku musi do niej dojść, więc po co się spieszyć. Cro Cop zamiast się tak afiszować niech lepiej zacznie trenować, bo będzie ciężko..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
A ciebie by nie wkurzyło gdybyś tyle czekał na to aż wreszcie zawalczysz z gościem, na którego czekasz od wielu, wielu miesięcy i wciąż by pojawiały się nowe, dziwne powody by walkę przełożyć?! Jeśli faktycznie będą walczyć w czerwcu to jest to świetna wiadomość.

A skąd ta decyzja Sakakibary? Źródło please
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Cóż...właśnie znalazłem artykuł, w którym wiadomości są dokładnie przeciwne. Walka Crocopa z Fedorem ustalona na 26 czerwca została odwołana Prawdopodobnie walka odbędzie się dopiero na gali 28 sierpnia.

Źródło: www.index.hr (najlepiej wpisać w wyszikwarce Mirko, albo Cro Cop)
Dyskusja na temat tych wieści jest też na www.sherdog.com

Wprawdzie ta stronka (index.hr) jest chorwacka, ale da się zrozumieć o co mniej więcej chodzi. A co ważniejsze - da się zrozumieć, że walka nie dojdzie do skutku. Mirko jednak ma walczyć w czerwcu, tylko nie wiadomo z kim. Ja bym chętnie go zobaczył naprzeciwko Hunta, ewentualnie Rizzo. Ale może nie są to odpowiedni przeciwnicy jak na walkę przed takim wyzwaniem jakim jest Fedor. Mam nadzieję, że dadzą mu jakiegoś średniaka, którego szybko i bezboleśnie obije (i może przy okazji zasadzi mu swego markowego lewego high-kicka ). Ale tak ogólnie to poważnie mnie wpienia ta cała sytuacja, bo jest totalnie żenująca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Szkoda

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mirko z Huntem ? Nieee, bo obawiam się ze ta walka wyglądała by jak w K-1 tylko w troszkę innych rekawicach. Prędzej czy później do tej walki musi dojść (duża kaska), musimy się tylko uzbroić w cierpliwość i modlić się żeby jeden i drugi nie załapał żadnej poważniejszej kontuzji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
"to by wyglądało jak walka K-1 tylko w innych rękawicach" - a walka z Rizzo myślisz, że jak by wyglądała? Dokładnie tak samo. Żaden z nich by nie dążył do parteru. Prawdopodobnie nie oglądalibyśmy ani sekundy walki w parterze...no chyba, że na koniec jak jeden drugiego dobia . Ale i tak bym to chętnie obejrzał, bo w końcu walka z Wanderlei'em też była w 90% w stójce, a jednak była ciekawa i pełna napięcia.

Nie zmienia to faktu, że i tak wolałbym zobaczyć już walkę o tytuł z Fedorem. To będzie kultowe wydarzenie na scenie MMA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mirko tez czasem zaskakuje, raz negatywnie (walka z Randlemanem) i raz pozytywnie (druga walka z tym zawodnikiem). Pierwszą o dziwo przegrał stojąc a druga tez o dziwo wygrał gilotyną. Osobiście wolę jak Mirko zaskakuje pozytywnie i kończy walki w swoim stylu czyli na stojąco, według mnie ma najlepiej dopracowaną obronę przed sprowadzeniem do gleby ze wszystkich zawodników jakich znam (chociaż Silva i tak go kładł . Boję się ze w walce z Huntem, gdyby do takowej doszło, Mirko może załapać jakąś kontuzję i znowu nie zobaczymy go z Fedorem... Z Hunatem niech sobie walczy... Ale w K-1, w Pride niech lepiej udowadnia wyższośc stójki nad parterem a nie stójki nad stójką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na Sherdog-u piszą ze Mirek prawdopodobnie zawalczy z Kharitonowem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 32 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 205
NIech ten Crop Cop tak nie cwaniakuje... bo nie bedzie mu łatwo.. :> Ledwo przezył walke z Wanderleiem który wygreał moim zdaniem tą walke.. :> fedor jest cięższy i podobnie jak Silva ma ciężką ręke.. nie mówiąć o tym ze Fedor jest o wiele leprzy od Silvy w parterze... ;] a jesli jak wspomnieliscie Silva sciągał go do parteru to napewno zrobi to też Fedor i szczerze to licze na niego !!!

wszytsko o silvie... and pride

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2326
Crocop faktycznie poczynił postępy w graplingu ale i tak Fedor sklinczuje, szybkie wycięcie i soczyste g&p.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dolozyc?

Następny temat

BJ.Penn pobił Policjanta

WHEY premium