SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jerome Le Banner vs Cyril Abidi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006


Plakat tłumaczy wszystko Już nie mogę się doczekać! Wreszcie Jerome wyśle tego wypierdka to szpitala
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Jereome Le Banner - mój ulubiony zawodnik w K1 teraz tak jest nisko oceniany..........................................................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Różnie być może. Chciałbym zobaczyc tą walkę z przedwczoraj JLB. A dokładniej, to co prezentował jego przeciwnik. Chciałbym żebys miał rację, ale coś mi mowi, ze to Cyril wygra i to przez decyzję.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Jak to?Abidi jest przewaznie wysmiewany i nagle wiele osób na niego stawia w starciu z Jeromem?Kontuzja reki do mnie nie przemawia,gdyż ABidi jest od niego słabszy a poza tym słyszałem opinie o tym że Le Banner mógłby go pokonać jedną reką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jarząbek... tu nie chodzi o samą rękę. Czasy wielkiego JLB się już chyba skończyły (obym się mylił, bo cały czas liczę na to, że wróci). JLB przez te 2,5 roku młodszy sie nie zrobił. W dodatku widać w walce, że oszczędza tą rękę (uraz psychiczny, a może nadal cos z nią nie tak). Do tego dochodzą braki kondycyjne (wiek? koks? "zapuszczenie sie"?). Cyril to cały czas jedna wielka niewiadoma, może przegrać z byle kim, ale może też pokonać w zasadzie każdego z czołówki. W sumie to teraz obydwaj są "wielką niewiadomą".

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Abidi może puknąć każdego z czołówki?! Od kiedy to? To jest cienias i żaden z niego pierwszoligowy zawodnik. To jest dla mnie taki sam gość jak Amada - odsiewa totalnych leszczów, z każdym kelnerem wygra, ale z każdym naprawdę dobrym przegra. Wciąż nie wiem jakim cudem wygrał kiedyś z Sefo i Aertsem. Widać niekiedy zdarza mu się wyjątkowo farciarski dzień. Ale z Le Bannerem ta walka skończy się przed czasem. To będzie taka siekanka jak z Goodridge'em ale Le Banner jest nawet dzisiaj 10x lepszy od Gary'ego, więc nie będzie dyskusji. I choć faktycznie to już nie jest ten Jerome co przed 3 laty to jednak bez przesady. Abidi jest zbyt denny by mu stawić opór.

Zresztą to prawda, co mówi Jarząbek - tak to wszyscy się nabijają z Cyrila a tu nagle faworytem się stał z Le Bannerem. Trochę to nielogiczne, bo chyba nikt nie uważa, że Jerome po kontuzji stał się kelnerem?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Od kiedy to może Abidi puknąć każdego z czołowki? Ano od zawsze @ razy Aerts, Botha, raz Sefo. Nikt nie mowi, że Abidi jest faworytem w tej walce. Wręcz przeciwnie - jest nim JLB. Ale JLB też z nikim znaczącym nie wygrał po kontuzji.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
tez uwazam ze abidi to po prostu cienias i z jerome'em sie nie moze rownac.wystarczy popatrzec jak obaj sobie radzili z bobkiem sappem.i bede mial ta przejmnosc(jak juz pisalem w innym poscie) widziec ta walke na zywo

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Odbierz maila Pawełek!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
nie dostalem maila.moze sie poczta sfakala.wyslij jeszcze raz albo napisz na gg

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jerome zmiecie tego pajaca

Paweł będziesz tam,tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
bede bede i to w pierwszym rzedzie wiec abidi moze uslyszy jak go wysmiewam po k.o w 1 rundzie.

ps:wiecie o tym ze lebanner i abidi sie juz kiedys prawie pobili?a teraz sami poprosili o ta walke.

Zmieniony przez - pawelek770 w dniu 2005-05-02 23:08:21

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plakat UFC 53

Następny temat

SENSACYJNY WYWIAD Z WANDEM! [PL]

WHEY premium