SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CroCop: "Chcę walczyć z Fedorem w lutym"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
tak szczerze to po tym co Mirus zaprezentował na OWGP jest w stanie spuscić duuuuże i baaaardzo mocne lanie Fedorowi , trzymam za niego kciuki i tak szczerze chcę żeby Fedor przegrał , żeby poczuł w końcu to że ktoś jest lepszy od niego

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Z taka dyspozycja jak na OWGP Mirek ma sanse na pokonanie Fedzia jak nikt inny.Josh lepiej nich sobie odpocznie i sie zregeneruje bo troche sie nawalczyl w tym roku

Zmieniony przez - WiemTo w dniu 2006-11-03 16:43:31

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
Strasznie do dupy jak by mieli walczyc w usa... dla samego Mirko to faktycznie lepsze zasady , krotsza 1 runda , brak stompow i soccer kickow a to najczesciej Fedor walczy z gory ...
Mam nadzieje ze walka obedzie sie w Japan , mysle ze tego by chyba chcieli nawet sami fani Mirko... jak walka 2 mistrzow to tylko na pelnych zasadach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
a ja bym chciała zobaczyć takie walki: mino - fedor; mino- mirco i oczywicie mirko- fedor:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Asiu Minotauro z Fiodorem już 3 razy walczyli,szczerze to niechciałbym ich czwartej walki.Za to rematch Mino-Mirko to dobry pomysł i powiem szczerze chętnie bym go zobaczył

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
QUEBLO - to co, ja tylko piszę co bym chetnie zobaczyła- to są tacy zawodnicy,że jakoś mi to nie przeszkadza. trzy czy dwa razy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2082
coś mi sie zdaje że tym razem Mirek wyciągnie wnioski z poprzedniego starcia i zagarnie tytuł mistrzowski w HW. Nie taki Fiodor straszny jak go malują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Pytanie tylko co będzie jeśli na Gali noworocznej Barnett pokona Fedora? Mirko - Barnett IV?
Albo jeśli Crocop zawalczy z Mino i znów wygra Mino, a Fedor pokona Barnetta - będziemy mieli Fedor - Mino IV o pas mistrzowski...
Więc raczej przy założeniu, że Fedor będzie walczył z Józefem, to Crocop z Mino raczej walczył nie będzie w grudniu...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
CC ma kontuzje stopy wiec na gali noworocznej moglby zawalczyć na zasadach boxerskich z Tysonem :P

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ja bym poczekał i w dniu walki CC z Fedorem o pas dodał walke Barnetta z Minotauro(rewanż za OWGP) i później w zależności od wyników tych walk myślałbym o przyszłości

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Juras na PRIDE & HONOR

Następny temat

Po walce Mark Kerr vs. Whitehead "Spoiler"

WHEY premium