SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creapure + gainer + bialko + .. ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BYK dzieki za odpowiedz ale mam male zastrzezenia.

Czemu tak malo tej kreatyny?? tylko 5 gram dziennie?? Z tego co czytalem i slyszalem ludzie biora dziennie wiecej niz 5g

aha i ma uwage co do gainera mowisz "60 g po treningu (20 min po przyjeciu kreatyny)" ja pisalem ze po treningu gora 20 minut jem ryz z jogurtem lub kurczaczkiem to jest moj staly posilek po silowni jem go zawsze. Nie za duzo twoim zdaniem tych weglowodanow po treningu??? Wez pod uwage ze do kreatyny mam tez wziasc CARBO 30g.


"Siła płynie z krwia , duma razem z nia"

Zmieniony przez - Halucyn w dniu 2004-01-07 20:25:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Jezeli te 20- minut po kretce jesz posilek to albo przeloz go ze np. bierzesz kretke za 20 minut odzywka a za jakas godzine normalny posilek...chyba ze nie masz czasu to po prostu odpusc gainera po silce...
Co do kretki to tyle wystarczy...czym wiecej nie zawwsze znaczy ze lepiej...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
5g wystarczy w zupełniści jak pisałem - uwierz mi
wieksze dawki nie dadża ci nic wiecej na 1 cyklu tylko napompowanie wodą i szybkie spadki formy
nie patrz się na innych bo oni po 2-3 cyklach nie będą mieli już większego pożytku z kretki skoro zaczynają od 10 g

z ryżem, jogurtem i kurczakiem poczekaj ok 1 h po treningu. Posiłek bezposrednio potreningowy powinien być łatwo i szybko wchłanialny
60g SWG to 40 g ww + 30g carbo daje niecałe 70 g ww - jest OK


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byku wlasnie czytam to co pisze na etykietce tej kretki i patrze a tam takie slowa: "Sposob urzycia: wersja z nasyceniem (polecana szczegolnie podczas pierwszej suplementacji kreatyny)". Czemu polecaja nasycenie osoba ktore 1 raz maja stycznosc z kreatyna??

Jak bede jadl po 5 gam dziennie wychodzi mi ze na cykl 5 tygodniowy zuzyje tylko 175 gram kreatyny. To tak jak bym jej wogole nie ruszyl przecierz. A cykl 7 tygodniowy to wydaje mi sie straaasznie dlugi.

Byku mam do ciebie pytanie ile razy brales juz kreatynke?? i jakie miales efekty??


"Siła płynie z krwia , duma razem z nia"

Zmieniony przez - Halucyn w dniu 2004-01-07 22:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Nie patrz się na etykiety
Praktyka wskazuje co innego

Jak 7 tyg to zadługo dla ciebie to bierz 6 tyg
W kretce nie chodzi o to żeby jej zjeść jak najwięcej więc nie martw się że ci dużo zostanie - efekt będzie

Ile x brałem kretkę - hmmmmmm nie pamiętam ale ponad 2 kg tej substancji już się przez moje nerki przewineło

Efekty - różne zależy od pory roku, treningu, diety
Moje pierwsze 2 cykle w ciągu 3 miesięcy to 10 kg wagi na + (nie była to czysta masa mięśniowa zaznaczam) w wakacje przy treningu 5x w tyg


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byku stosowales w pierwszym cyklu dawki piecio gramowe ??A moze znajomi ?
Ja bym poszedl za rada olimpu i zrobil dawke 2 razy po 5g jak na pierwszy raz..

Tak na marginesie nie chce byc uszczypliwy, ale podales mu uniwersalne dawki, ktore wlasnie(twoim zdaniem) podajemy na codzien jak "z automatu"..



McRaYvEn

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-01-08 11:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Jeśli jest to pierwszy cykl kreatyną to w ZUPEŁNOŚCI wystarczy 5g dziennie.
Więcej po prostu nie ma sensu. Kolejne cykle to już inna bajka :)



Zmieniony przez - dorian85 w dniu 2004-01-08 11:58:59

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No a mozecie mi powiedziec, na czym opieracie swoje wnioski?
Ja nie znam nikogo, ani nie stosowalem 5g dziennie na PIERWSZYM CYKLU.
A skoro olimp zaleca brac na poczatku wieksze dawki, to trzeba by bylo sie zastanowic.(tak na marginesie, opis olimpu nie wydaje mi sie naciaganiem na jak najwieksze dawki..)



McRaYvEn

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-01-08 12:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Dokladnie teoria nie zawsze idzie w parze z praktyka...znam duzo ludzi ktorym dawki 5-10g malo co daja...dopiero jak biora z faza nasycenia to maja pozadne efekty...trzeba po prostu sprobowac i tak i tak...i samemu stwierdzic jak jest dla nas najlepiej:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Hej mam pytanko(znowu ) biore kreatyne w proszku, 5 gram to ma jedna łyzeczka do herbaty?

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM z kreatyna ????

Następny temat

Super whey gainer 4000 vs. gainer MCT

WHEY premium