SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Conor McGregor kontra... Masvidal, Nurmagomedov, Gaethje, Diaz, Usman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
W związku z tym, że będą pojawiać się kolejne informacje dotyczące następnej walki Conora McGregora, to dobrze będzie je umieszczać w jednym konkretnym temacie.


John Kavanagh Instagram

John Kavanagh preferuje walkę z Justinem Gaethje w wadze półśredniej jako kolejny pojedynek dla Conora McGregora

Conor McGregor ma kilka opcji do wyboru w kwestii kolejnej walki, ale jego trener, John Kavanagh chciałby, aby „The Notorious” zmierzył się z Justinem Gaethje w wadze półśredniej.

McGregor jest świeżo po zwycięstwie przez TKO w pierwszej rundzie z Donaldem Cerrone w walce wieczoru gali UFC 246. Pojedynek ten odbył się w limicie wagi półśredniej i ta kategoria na tyle spodobała się Irlandczykowi, że planuje póki co w niej pozostać.

Co do kolejnej walki, to jest kilka opcji, ale najwięcej mówi się o walce z Jorge Masvidalem lub mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem. Jednak trener Conora, John Kavanagh chce, aby McGregor stoczył pojedynek z Justinem Gaethje, ale w wadze półśredniej. Oznaczałoby to przejście Justina do cięższej kategorii.

John Kavanagh
„Justin Gaethje w 170 funtach. To byłby mój osobisty wybór… bo on jest kolejnym lekkim. Żaden z nich nie musiałby zbijać wagi w tym celu. Będę ostrożny z moimi słowami. Pewną wizją jest wciąż odzyskanie pasa w 155 funtach, więc jest to krok do tego.”


Powód dlaczego Kavanagh chce, aby walka z Gaethje odbyła się w wadze półśredniej, jest prosty. Uważa, że nie ma powodu, aby Conor McGregor zbijał wagę, chyba że zawalczy o tytuł mistrza w wadze lekkiej.

John Kavanagh
„Nie widzę powodu, dla którego miałby zbijać wagę, gdyby nie było znaczącego powodu, a musiałby nim być pas. W przeciwnym razie, dlaczego miałby to robić? Więc, tak, trzymaj się tej wagi, nie tnij, a kiedy przyjdzie coś dużego, wówczas zrzuć te 15 funtów.”


Kavanagh twierdzi, że byłoby zaskakujące, gdyby Conor McGregor nie stoczył kolejnej walki jeszcze przed latem, ponieważ jego celem jest pozostać aktywnym. To, czy McGregor dostałby walkę z Gaethje, czy nie, to wielka niewiadoma, ale o tym pojedynku mówi się już od dawna i miałby on sens.

W związku z tym, że Khabib Nurmagomedov będzie bronił w kwietniu swojego pasa przed Tonym Fergusonem na UFC 249 i kolejną walkę mógłby stoczyć dopiero na jesień, czekanie na niego przez McGregora nie wchodzi grę. Poza tym, Justin Gaethje wciąż nie ma przeciwnika. Zwycięzca walki McGregor vs. Gaethje mógłby dalej walczyć ze zwycięzcą starcia Nurmagomedov vs. Ferguson.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Dana White wolałby zobaczyć walkę Conora McGregora z Michaelem Chandlerem, a nie Jorge Masvidalem

Dana White nadal nie jest przekonany co do powrotu Conora McGregora w walce z Jorge Masvidalem. Zamiast tego chętnie zobaczyłby walkę Irlandczyka z Michaelem Chandlerem.

Choć byłaby to walka pomiędzy dwiema największymi gwiazdami UFC i MMA, White upiera się, że walka Michael Chandler vs. Conor McGregor ma większy sens.

W momencie, gdy McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC) przybiera na wadze i planuje powrót do 170 funtów, mogłoby to oddalić wcześniejszą opinię White’a, że McGregor jest za mały dla Masvidala (35-16 MMA, 12-9 UFC), ale wygląda na to, że White potrzebuje więcej argumentów, aby się przekonać do tego pojedynku.

Dana White
„Nie wiem, naprawdę lubię zestawienie Chandler vs. Conor po ostatniej walce Chandlera,” powiedział White w wywiadzie dla TMZ. „Jest wiele walk do zrobienia, nie wiem czy to jest ta jedna z nich, ale zobaczymy jak będzie wyglądał krajobraz po powrocie Conora”.


Chandler (23-7 MMA, 2-2 UFC) zwyciężył efektownym nokautem frontalnym kopnięciem w walce z Tonym Fergusonem na UFC 274. Następnie Chandler rzucił wyzywanie McGregorowi, co sprawiło, że White kupuje tę walkę.

Dana White
„Mówię tylko, że po jego ostatnim wywiadzie i ostatniej walce, Conor jest notowany na 8 miejscu, a on na 5, więc to ma teraz sens” – dodał White.


Szef UFC poinformował o aktualnym stanie zdrowia McGregora, który obecnie leczy się po złamaniu nogi, którego doznał podczas przegranej przez TKO z Dustinem Poirierem w lipcu ubiegłego roku na UFC 264. Według prezydenta UFC, możemy nie zobaczyć „The Notorious’a” w oktagonie aż do przyszłego roku.

Dana White
„Myślę, że jego stan się poprawia, zaczyna coraz więcej trenować i mam nadzieję, że (wróci) pod koniec tego roku lub na początku przyszłego,” powiedział White.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC.com

Dustin Poirier również ustawia się w kolejce do walki z Conorem McGregorem

Dustin Poirier chce wrócić do Oktagonu z Conorem McGregorem, aby móc zrewanżować mu się za porażkę, którą poniósł kilka lat temu.

Conor McGregor wrócił do Oktagonu na UFC 246 pokonując przez TKO w pierwszej rundzie Donalda Cerrone w zaledwie 40 sekund w imponującym stylu. Teraz wszyscy zastanawiają się, z kim Irlandczyk zmierzy się w swojej kolejnej walce. Dana White dała jasno do zrozumienia, że chce rewanżu z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem. Jednak trener Conora, John Kavanagh mówi, że walka z Justinem Gaethje miałaby sens. Oprócz tego poważnym kandydatem na kolejnego rywala McGregora jest Jorge Masvidal, a oprócz tego mówi się również o potencjalnych pojedynkach z Nate’em Diazem w trylogii i mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem.

Tymczasem do gry chce się włączyć również były tymczasowy mistrz wagi lekkiej i dawny rywal Conora, Dustin Poirier. Oto, co „Diament” napisał na swoim Twitterze:

Dustin Poirier
„#2 i #3? Zróbmy to jeszcze raz.”

https://twitter.com/DustinPoirier/status/1219726007353126914

Następnie Poiriera zapytano o kategorię wagową i to, czy przejdzie do wagi półśredniej na walkę z McGregorem, na co Dustin odpowiedział, że waga nie ma znaczenia.

Dustin Poirier
„Jakakolwiek waga.”

https://twitter.com/DustinPoirier/status/1219726630245015556

Dustin Poirier nie walczył od czasu przegranej przez poddanie w drugiej rundzie z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 242 w walce o tytuł wagi lekkiej. Przed tą porażką pokonał przez decyzję Maxa Hollowaya na UFC 236, zdobywając pas tymczasowego mistrza. Wcześniej „Diament” wygrał pojedynki przez TKO z takimi zawodnikami, jak Eddie’m Alvarezem, Justinem Gaethje i Anthonym Pettisem.

Poirier i McGregor zmierzyli się na gali UFC 178 w 2014 roku w wadze piórkowej i wówczas to Irlandczyk wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Był to fenomenalny występ, który rozpoczął erę „Mystic Mac’a”, jak nazwał się po tym zwycięstwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Justin Gaethje Instagram

Justin Gaethje uważa, że Conor McGregor w końcu zyskał pewność siebie, aby się z nim zmierzyć

Justin Gaethje wciąż wierzy, że może być następnym przeciwnikiem Conora McGregora, ponieważ według niego, Irlandczyk w końcu ma pewność siebie, by z nim walczyć.

Gaethje wielokrotnie rzucał wyzwanie McGregorowi zanim „The Notorious” wrócił do Oktagonu na UFC 246. Po wygranej, „The Highlight” uważa, że walka z nim nadal ma sens. John Kavanagh powiedział, że pomysł pojedynku McGregora z Gaethje w wadze półśredniej również najbardziej mu się podoba ze wszystkich możliwych opcji jako następna walka.

Justin Gaethje
„Ostatecznie ten gość podejmuje własne decyzje i myślę, że teraz ma większą pewność siebie „, powiedział Gaethje w Punchlines Podcast. „Potrzebował zwycięstwa. Więc tak, myślę, że teraz będzie ze mną walczył.”


Chociaż Justin Gaethje twierdził, że należy mu się również walka o pas wagi lekkiej, zdaje sobie sprawę z tego, że może nie być następny w kolejce. Niedawno szef UFC Dana White powiedział, że Gaethje odrzucił kilka propozycji walk.

Gaethje wie, że wygranie trzech walk z rzędu może nie wystarczyć. Dlatego walka z McGregorem ma dla niego sens.

Justin Gaethje
„Nie muszę zostać pominięty. Jestem w trakcie rozmowy. Nie tak dawno temu przegrałem dwa razy. I, niestety, to mnie cofnęło i daje to tym ludziom argument w negocjacjach dotyczących tej sprawy.

To jest do bani rywalizować tak mocno jak ja i wkładać w to tak wiele jak ja, a mimo to być pomijanym z powodu pieniędzy lub polityki. Ostatecznie, jeśli nadal będziesz wygrywał, to kto wie. Będę walczył ponownie, a jeśli wygram, jeśli kogoś znokautuję, nie będą mogli mi odmówić”.


Chociaż Justin Gaethje uważa, że walka Conora McGregora ma sens, wie, że być może przegapił swoją szansę, nie będąc po drugiej stronie Oktagonu podczas gali UFC 246.

Justin Gaethje
„Aby być supergwiazdą, trzeba wygrywać i mieć coś specjalnego. Mam nadzieję, że nokautowanie ludzi jest czymś wyjątkowym, ponieważ nie mogę się sprzedać będąc inną osobą przed kamerą i inną osobą poza kamerą…

Ostatecznie, myślę, że na dłuższą metę może to się obrócić przeciwko mnie, że po prostu nie poszedłem tą drogą. Mogłem tam być (na UFC 246). Mogłem być w pierwszym rzędzie, mogłem zrobić scenę, ale nie wiem. Być może przegapiłem okazję, bo mnie tam nie było.”


Rywalizacja o pojedynek z Conorem McGregorem staje się coraz bardziej zacięta. Kandydatów jest kilku, więc Justin Gaethje nie będzie miał łatwej drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Stephen R. Sylvanie, USA TODAY Sports

Khabib Nurmagomedov zgasił Conora McGregora jednym wpisem w mediach społecznościowych

Wkrótce po tym, jak Conor McGregor pokonał Donalda Cerrone w walce wieczoru gali UFC 246, z dumą ogłosił się pierwszym zawodnikiem w historii UFC, który odniósł zwycięstwa po ciosach w wadze piórkowej, lekkiej i półśredniej. Khabib Nurmagomedov przypomniał mu jednak jego gorsze momenty.

Używając grafiki zamieszczonej na Twitterze, Nurmagomedov niezbyt subtelnie przypomniał fanom MMA, że McGregor był również poddawany w tych trzech kategoriach wagowych. Irlandczyk odklepywał w pojedynku z Nate'em Diazem w wadze półśredniej, Nurmagomedovem w wadze lekkiej i do Joe Duffy'm w wadze piórkowej.

https://twitter.com/TeamKhabib/status/1220657656798547969


Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor mają za sobą burzliwą przeszłość, która swój kulminacyjny punkt miała na gali UFC 229 w październiku 2018 roku. Tamtej nocy Nurmagomedov pokonał McGregora poddaniem w czwartej rundzie.

Podczas gdy ta walka była dość rozstrzygająca, od tamtej pory wiele mówi się o potencjalnym pojedynku rewanżowym do którego być może dojdzie w tym roku. Rozmowy dotyczące rewanżu pojawiły się ponownie zaraz po zwycięstwie McGregora nad Cerrone, w dużej mierze dzięki prezydentowi UFC Danie White’owi, który twierdzi, że chce zestawić w tym roku walkę tej dwójki.

Przed ewentualnym rewanżem z McGregor, Nurmagomedov będzie musiał zmierzyć się z Tonym Fergusonem, z którym ma się spotkać w Oktagonie w kwietniu na UFC 249. Gdyby Nurmagomedov wygrał ten pojedynek, to wówczas starcie rewanżowe z McGregorem byłoby jedną z opcji na kolejną walkę.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Michael Reaves/Getty Images

„Jeśli on tego chce, na pewno do tego dojdzie” – menadżer Conora McGregora o kolejnej walce bokserskiej

Conor McGregor wrócił niedawno do Oktagonu na gali UFC 246 zwyciężając po zaledwie 40 sekundach Donalda Cerrone w pojedynku w wadze półśredniej. Od tego czasu, społeczność MMA debatuje nad tym, z kim McGregor powinien stoczyć kolejną walkę.

Choć wszystko wskazuje na to, że McGregor będzie walczył w kolejnym pojedynku MMA, to jednak jego menadżer Audie Attar zdradził niedawno, że celem byłego mistrza wagi piórkowej i lekkiej UFC jest dobycie tytułu mistrza świata w boksie.

Audie Attar
"On mówi poważnie o boksie. Powiedział to. Mogę ci powiedzieć, że jeśli on mówi o czymś, co go interesuje, to prawdopodobnie do tego dojdzie."


Kiedy mówimy o McGregorze i walce w ringu bokserskim, potencjalni przeciwnicy, o których najczęściej się mówi, to Floyd Mayweather Jr. z którym stoczyłby walkę rewanżową, Manny Pacquiao i Paulie Malignaggi. Jednak promotor Top Ranking Bob Arum zaproponował ostatnio dwie walki pomiędzy McGregorem a Terrencem Crawfordem: jedną w boksie, jedną w MMA.

Attar wydaje się wierzyć, że każda z tych opcji jest możliwa.

Audie Attar
"Zdecydowanie analizujemy wszystkie opcje. Monitorujemy nie tylko zaangażowanie kibiców i zainteresowanie opinii publicznej, ale również patrzymy na to, kto co mówi. Bo to może być miejsce, w którym mamy kilka różnych opcji do rozważenia i podjęcia decyzji.

Widziałem Floyda, widziałem Manny'ego, a teraz Boba Aruma, który w pewnym momencie powiedział: "To nie jest mądry pomysł, by organizować walki między zawodnikami MMA i boksu”. Teraz również w to wierzy."


Rywalizacja zarówno w MMA jak i w boksie z pewnością sprawi, że McGregor będzie bardzo zajęty, ale Attar uważa, że jest to wykonalne.

Audie Attar
"Tak, będzie zajęty, ale cieszymy się z tego. Jesteśmy tym bardzo podekscytowani. Myślę, że wszyscy jesteśmy po tej samej stronie, jeśli chodzi o ambicje i cele, a więc to naprawdę fajne, gdy cały zespół jest zsynchronizowany.

Myślę, że wszyscy jesteśmy zadowoleni z tego typu pracy. Nie postrzegamy tego jako presji. Patrzymy na to jak na okazję."


Sam Floyd Mayweather po ostatniej walce Conora McGregora, opublikował w swoich mediach społecznościowych plakat zapowiadający w tym roku pojedynek rewanżowy z McGregorem. Jeśli Irlandczyk będzie chciał stoczyć drugą walkę bokserską to zapewne doprowadzi do niej przy wsparciu UFC i Dana White’a dla których byłby to kolejny kasowy pojedynek.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-01-29 16:04:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Dana White Twitter

„On jest jedną z największych gwiazd w historii sportów walki” – Dana White o statusie Conora McGregora

Głównodowodzący organizacją UFC, Dana White jest pod wrażeniem tego, jak wielką gwiazdą jest były mistrz wagi piórkowej i lekkiej Conor McGregor.

Conor McGregor jest bez wątpienia od kilku lat największą gwiazdą nie tylko w organizacji UFC, ale również w MMA, ale Dana White uważa, że jest jedną z największych osobowości w całej historii sportów walki. White wie również, że McGregor osiągnął tak ogromny sukces nie tylko dlatego, że jest gwiazdą UFC.

Dana White
„Masz Conora, masz Jona Jonesa, masz Israela Adesanyę, Kamaru Usmana i każdy z nich idzie swoją drogą, Jorge Masvidal jest wielką gwiazdą, Nate Diaz jest wielką gwiazdą. Jest wielu facetów i są różne poziomy. Conor McGregor jest nie tylko największą gwiazdą w MMA. Conor McGregor jest jedną z największych gwiazd w historii sportów walki, kropka… W sporcie, kropka. Kiedy myślisz o sportach walki, mówisz Muhammad Ali, Mike Tyson, Conor McGregor, Sugar Ray Leonard. Chodzi mi o to, że on jest w tej kategorii.”


Dla Dana White’a, to co czyni Conora McGregora gwiazdą jest proste. To sposób w jaki walczy i w jaki zawsze kończy pojedynki. White rozumie, że fani kochają nokauty i wie, że to właśnie wnosi do swoich walk McGregor.

Dana White
„Przede wszystkim jego styl walki. To jest zabawne. Przypomnij mi ostatnią walkę Conora McGregora, która była do bani? Taka nie istnieje. Tylko jego osobowość, on ma wielką osobowość, zaraźliwy śmiech. Jest zabawny. Posiada ten czynnik i tę aurę, którą ludzie kochają.”


O Conorze McGregorze ponownie zrobiło się głośno przy okazji jego ostatniej walki na gali UFC 246 na której zmierzył się w wadze półśredniej z Donaldem Cerrone. „The Noutorious” rozprawił się z „Kowbojem” przez TKO w zaledwie 40 sekund. Była to jego pierwsza walka od 15 miesięcy i zarazem pierwsza wygrana w Oktagonie od 2016 roku.

Kiedy Irlandczyk będzie walczył ponownie, tego jeszcze nie wiadomo. Dana White jest jednak nieugięty w dążeniu do zestawienia rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem o ile „Orzeł” pokona Tony’ego „El Cucuy” Fergusona na UFC 249.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Dana White przedstawia możliwy plan na kolejną walkę dla Conora McGregora

Były mistrz dwóch dywizji UFC Conor McGregor oczekuje obecnie na swoją kolejną walkę, co do której szef organizacji Dany White zdaje się mieć już pewność.

Irlandczyk powrócił do akcji po raz pierwszy od ponad roku na zeszło miesięcznej gali UFC 246 na której potrzebował zaledwie 40 sekund, aby pokonać Donalda Cerrone w walce w wadze półśredniej. Po tym zdecydowanym zwycięstwie wielu uważało, że walka z posiadaczem tytułu BMF Jorge Masvidalem może być następna dla Conora McGregora.

Jednak te spekulacje zostały ostatnio rozwiane, kiedy Dana White ujawnił, że najprawdopodobniej Jorge Masvidal stanie do walki o pas wagi półśredniej z mistrzem Kamaru Usmanem. Pojedynek miałby się odbyć w lecie.

W związku z planami dotyczącymi walki Usman vs Masvidal, liczba potencjalnych opcji na kolejną walkę McGregora nieco się zmniejszyła. Dana White ujawnił swoje plany dotyczące Conora McGregora podczas ostatniego występu w programie The Jim Rome Show.

Dana White
„Prawdopodobnie zmierzy się ze zwycięzcą walki między Khabibem i Tonym.”


Khabib Nurmagomedov będzie bronił swojego tytułu wagi lekkiej w pojedynku z Tonym Fergusonem na gali UFC 249 zaplanowanej na 18 kwietnia w Brooklynie. W zależności od tego, jak rozegra się ta walka, McGregor mógłby zmierzyć się ze zwycięzcą tego starcia. Do walki mogłoby dojść w lipcu podczas Międzynarodowego Tygodnia Walki.

Gdyby zwycięzcą pojedynku został Nurmagomedov, wówczas mogłoby dojść do rewanżu z McGregorem o który zresztą Irlandczyk zabiegał jakiś czas temu i który bardzo chciałby zobaczyć Dana White. To oczywiście przy optymistycznym założeniu, że obyłoby się bez kontuzji i innych przeszkód. Gdyby jednak do tej walki nie doszło, Conor McGregor ma jeszcze inne opcje jak chociażby trylogię z Nate’em Diazem, czy pojedynek z Justinem Gaethje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Dana White
„Masz Conora, masz Jona Jonesa, masz Israela Adesanyę, Kamaru Usmana i każdy z nich idzie swoją drogą, Jorge Masvidal jest wielką gwiazdą, Nate Diaz jest wielką gwiazdą. Jest wielu facetów i są różne poziomy. Conor McGregor jest nie tylko największą gwiazdą w MMA. Conor McGregor jest jedną z największych gwiazd w historii sportów walki, kropka… W sporcie, kropka. Kiedy myślisz o sportach walki, mówisz Muhammad Ali, Mike Tyson, Conor McGregor, Sugar Ray Leonard. Chodzi mi o to, że on jest w tej kategorii.”


Najwieksze nazwiska w sporcie EEEEE. Chyba marketingowo. Szkoda ze jeszcze Chucka Norrisa nie wymienil

Jak dla mnie, najwazniejsze nazwiska w historii sportow walki, to: Jigoro Kano, rodzina Gracie, Ramon Dekkers, Ernesto Hoost, Fedor Emelianenko

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

TMZ Sports

„Najpierw walcz z Justinem Gaethje zanim dostaniesz rewanż z Khabibem” – Ali Abdelaziz stawia warunek Conorowi McGregorowi

Menadżer Ali Abdelaziz mówi, że Conor McGregor musi najpierw pokonać Justina Gaethje, jeśli chce otrzymać rewanż z Khabibem Nurmagomedovem.

Conor McGregor ma za sobą zwycięstwo z Donaldem Cerrone przez TKO w zaledwie 40 sekund na UFC 246, ale według Abdelaziza zespół Nurmagomedova chce, aby McGregor zdobył bardziej znaczącą wygraną, jeśli chce otrzymać rewanż i kolejną szansę na zdobycie tytułu wagi lekkiej.

Rozmawiając z TMZ Sports, Abdelaziz zasugerował, że McGregor najpierw powinien pokonać Gaethje, jeśli chce walczyć z Nurmagomedovem.

Ali Abdelaziz
„Nie możesz dostać walki o tytuł pokonując faceta, który ma 36 lat i ma za sobą przegrane. Jeśli chce zdobyć tytuł, jak powiedział Khabib, musi zacząć walczyć z facetami takimi jak Gaethje czy Islam Makhachev, tego typu młodymi ludźmi, którzy mają za sobą wygrane walki.

To był dobry występ, potraktował Cerrone tak, jak powinien był go potraktować. Ale oczywiście, że nie (nie powinien dostać rewanżu). To była wielka walka, ale ostatecznie, Khabibowi chodzi o zasady.”


Abdelaziz powiedział, że McGregor będzie musiał pokonać konkretnego zawodnika, aby dostać rewanż i wskazał dokładnie na Gaethje.

Ali Abdelaziz
„Conor może mówić, co chce. Ale radzę Conorowi, hej suko, idź walczyć z Justinem Gaethje, wygraj z nim, a potem wróć do gry o tytuł.”


Ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, co zechce zrobić prezydent UFC, Dana White. Jeśli White będzie nieugięty w tym, że Conor McGregor dostanie rewanż z Khabibem Nurmagomedovem, lub walkę z Tonym Fergusonem, jeśli ten pokona mistrza na UFC 249, wtedy UFC zestawi McGregorowi pojedynek ze zwycięzcą tej walki. Jednak wygrana w walce z Justinem Gaethje naprawdę wzmocniłaby Irlandczyka na pozycji głównego pretendenta.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak sobie myślę że w sumie jedyną osobą która bardziej od Conora zasługuje na walkę o pas ze zwycięzcą walki Khabib - Tony, jest właśnie Justin. Więc jakiejś wielkiej tragedii by nie było gdyby to Conor dostał tą walkę. Porażka to by była gdyby dostał teraz walkę o pas w wadze półśredniej po pokonaniu Cowboya

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar
Tak sobie myślę że w sumie jedyną osobą która bardziej od Conora zasługuje na walkę o pas ze zwycięzcą walki Khabib - Tony, jest właśnie Justin...
Sportowo to prędzej walkę o pas powinni dostać:
1. Justin Gaethje
2. Diego Ferreira
3. zwycięzca Kevin Lee vs Charles Oliveira
a nawet
4. zwycięzca Dan Hooker vs Paul Felder
Wystarczy mi jednak, że pokona pretendenta nr 1 - Justrina i niech walczy ze zwycięzcą Khabaib vs Tony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 239: Ruth vs. Amasov

Następny temat

Team Khabiba Nurmagomedova chce walki z Floydem Mayweatherem na specjalnych zasadach

WHEY premium