SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Conor McGregor kontra... Masvidal, Nurmagomedov, Gaethje, Diaz, Usman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Nie przepadam za rudym ,ale ta p***a liczy na" piniendze " jak się brzydzi męskich ch**ów to po co jej "mąż" ?głupia p***a
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Blake /Reuters

Conor McGregor ujawnił prywatną rozmowę z Daną White’em dotyczącą walk, które chciał stoczyć. Po niepowodzeniach McGregor ogłosił walkę bokserską z Manny’m Pacquiao

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor twierdzi, że jego następną walką będzie pojedynek bokserski z legendą Mannym Pacquiao. Do starcia miałoby dojść na Bliskim Wschodzie.

Conor McGregor ponownie uaktywnił się na Twitterze w piątkowe popołudnie, najpierw przyjmując wyzwanie od Diego Sancheza, a następnie szczegółowo opisując swoje starania o znalezienie walki w pierwszej połowie 2020 roku.

„The Notorious” zamieścił w piątek serię zrzutów ekranu w mediach społecznościowych, które, jak twierdzi, są wymianą zdań z prezydentem UFC Daną White’em jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19.

Fragmenty rozmowy rzucają światło na to, jakie potencjalne pojedynki, lokalizacje i daty rozważał McGregor przed tym, jak w połowie roku ogłosił przejście na emeryturę.

W tweetach McGregor odpowiedział na ostatnie wyzwanie ze strony weterana Diego Sancheza, który kolejną walkę stoczy na gali UFC 253. Na początku tego tygodnia, podczas wirtualnej konferencji prasowej przed walką, Sanchez wyraził swoje zainteresowanie pojedynkiem z McGregorem.

Conor McGregor
„Do Diego Sancheza. Widziałem twoje ostatnie komentarze na temat twojej ostatniej walki i wchodzę w to! Po tym jak walczyłeś z (Michelem) Pereira, poprosiłem o walkę z tobą w Dublinie. To było w lutym, kiedy pracowałem nad konkurencją na mój sezon, (przed pandemią COVID). Powodzenia w ten weekend!”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1309554699671080960
https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1309555126814859264

Wraz z wiadomością do Sancheza, McGregor opublikował zrzuty ekranu z tego, co wyglądało na prywatną rozmowę z Daną White’em na Instagramie w lutym. W trakcie dyskusji, McGregor poprosił o walkę z Sanchezem, na co White odpowiedział:

Dana White
„Powinniśmy stracić licencję promotora, jeśli zestawimy tę walkę”.


Z rozmowy wynikało również, że McGregor dążył do zorganizowania gali w maju w Los Angeles. White odparł wówczas, że chce powrotu Irlandczyka podczas International Fight Week w lipcu.

McGregor wyraził również zainteresowanie potencjalną walką w Brazylii, a także rywalizacją z obecnym tymczasowym mistrzem wagi lekkiej Justinem Gaethje – żadna z tych walk nie doszła do skutku.

Dodatkowo McGregor wyjawił fragment konwersacji z White’em w którym była mowa o tym, że miałby być zawodnikiem rezerwowym na zaplanowanym wówczas na kwiecień pojedynku na UFC 249 pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Tonym Fergusonem.

Wymiana zdań pokazuje, że McGregorowi nie spodobał się pomysł bycia zawodnikiem „zastępczym”, a zamiast tego poprosił, aby zorganizowano pod koniec maja galę z jego udziałem.

Conor McGregor
„3 tygodnie po mojej ostatniej (rekordowej) imprezie, prowadziłem kampanię na rzecz kolejnego hitu McGregora. Przykro mi z powodu mojego sezonu.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1309555539605626881

Irlandczyk doszedł do wniosku, odnosząc się do wszelkich trudności, jakie napotkał w znalezieniu walki jako „było, minęło” i ogłosił, że swoją kolejną walkę stoczy w boksie z Mannym Pacquiao na Bliskim Wschodzie.

Conor McGregor
„Oto finał tych dyskusji. Przed COVID’em, przed emeryturą. Nigdy nie odrzuciłem oferty Tony’ego (Fergusona), jak wówczas sugerowano. Stwierdziłem miesiąc wcześniej (na początku lutego), że nie jestem zainteresowany byciem zastępcą dla dwóch odwołanych walk. Dążyłem do moich własnych, zaplanowanych walk.

Naciskałem mocno na ten sezon. Kilku przeciwników, wiele dat oferowanych przez cały czas. Wszystko po to, żeby się cofnąć. Potem, kiedy COVID uderzył i mówiono, że znów będę musiał czekać na publiczność, odszedłem od tego wszystkiego. Na tym etapie czekałem wystarczająco długo.

W każdym razie, było, minęło, każdy ma wy**ne. W następnej walce zmierzę się z Manny’m Pacquiao na Bliskim Wschodzie.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1309556090284249090
https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1309558301861052417
https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1309560270453342209

Chociaż nie wiadomo, czy Conor McGregor rzeczywiście pracuje nad pojedynkiem bokserskim z Manny’m Pacquiao, to na pewno wznowił treningi na siłowni o czym pochwalił się kilka dni temu w mediach społecznościowych.

32-letni McGregor, nie walczył od stycznia tego roku, kiedy to pokonał Donalda Cerrone przez TKO w pierwszej rundzie na UFC 246. Walka była pierwszą od października 2018 roku po porażce przez poddanie w czwartej rundzie z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem.

7 czerwca McGregor ogłosił we wpisie na Twitterze przejście na emeryturę po zakończeniu transmisji gali UFC 250. 10 września McGregor został aresztowany na Korsyce za rzekomą napaść na tle seksualnym i obnażanie się. Zespół adwokatów oraz menedżer McGregora oraz on osobiście stanowczo zaprzeczyli tym oskarżeniom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

punditarena.com

Dana White skrytykował Conora McGregora za „złamanie męskiego kodeksu” poprzez upublicznienie ich prywatnych rozmów

Szef UFC Dana White nie był zadowolony z faktu, że były podwójny mistrz Conor McGregor podzielił się z opinią publiczną zdjęciami z prywatnych rozmów, które odbyli wcześniej.

Na początku tego tygodnia Conor McGregor odpowiedział na prośbę Diego Sancheza dotyczącą walki na zakończenie kariery Amerykanina, ujawniając kilka zrzutów ekranu z prywatnych wiadomości tekstowych między nim a White'em, które pokazały, że w rzeczywistości Irlandczyk już wcześniej wnioskował o to, aby zestawić mu kolejną walkę.

Dana White nie był zachwycony tym, że Conor McGregor opublikował ich prywatne rozmowy, a w trakcie konferencji prasowej po UFC 253 skrytykował Irlandczyka.

Dana White
"Ludzie zasypują mnie pytaniami o to. Wszyscy tutaj wiedzą, nawet panie, że to męski kodeks, ale ty tego nie uszanowałeś. To po prostu coś, czego nie powinieneś robić. To jedna z najbrudniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić. Również dlatego, że dopiero co rozmawialiśmy o Diego Sanchezie. A Diego Sanchez był obecny w tej prywatnej rozmowie, którą odbyłem z Conorem McGregorem. I mówisz mi, że chcesz walczyć z niesklasyfikowanym w rankingu 39-letnim Diego Sanchezem w głównej walce wieczoru w Los Angeles. Cóż..."

https://twitter.com/HelenYeeSports/status/1310089649629663233

Tak się składa, że Dana White nie będzie musiał się martwić, że Conor McGregor będzie mu zawracał głowę walką z Diego Sanchezem. Irlandczyk ogłosił niedawno, że wraca do ringu na pojedynek bokserski z Mannym Pacquiao.

Conor stoczył jedną walkę w boksie zawodowym, ponosząc porażkę przez TKO w dziesiątej rundzie w pojedynku z legendą Foydem Mayweatherem Jr. w ich hitowym starciu w 2017 roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

middleeasy.com

Conor McGregor oskarżył szefa UFC o mówienie kłamstw i o to, że on pierwszy złamał kodeks

Conor McGregor zareagował na słowa prezydenta UFC Dana White’a i powiedział mu, żeby "przestała kłamać" na temat rozmów o walce z Diego Sanchezem i innych pojedynków proponowanych przez McGregora.

Po opublikowaniu prywatnych rozmów z White'em, o potencjalnych walkach dla McGregora w tym walce z Sanchezem, White powiedział, że UFC straci licencję promotora, jeśli zestawią tę walkę. McGregor negocjował inne opcje, ale był w stanie dogadać się z White’em i teraz jest w trakcie negocjacji w sprawie walki z Mannym Pacquiao.

Dana White zarzucił Conorowi złamanie kodeksu poprzez upublicznienie prywatnych rozmów, na co McGregor powiedział szefowi UFC, aby przestał kłamać.

Conor McGregor
„Kodeks został złamany, kiedy kłamałeś o tym, że odrzucałem oferty walk, kolego. Powiedziałem o walce z Justinem (Gaethje) w maju, a ty powiedziałeś, że nie chcę walczyć. Tu nie chodzi o Diego. Diego miał być gościem wypełniającym lukę, żeby zorganizować więcej walk. Ty również byłeś zaangażowany w rozmowy dotyczące walki z Manny, są tam legalne papiery na to. Przestań kłamać.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1310172453239308288

Z wpisu McGregora można wyciągnąć kilka cennych informacji. Według McGregora, chciał on walczyć z Sanchezem, aby wypełnić swoje zobowiązania kontraktowe z UFC. Organizacja wolałaby raczej zestawić Irlandczyka w pojedynkach z bardziej konkurencyjnymi przeciwnikami, a nawet w walkach o wielkie pieniądze. Jednak ciekawe jest to, że McGregor powiedział, że chciał walczyć z Justinem Gaethje w maju.

Oskarżenia McGregora wobec White najwyraźniej nie spodobały się obecnemu mistrzowi wagi lekkiej Justinowi Gaethje. „The Highlight" uderzył w "The Notorious’a" z następującym stwierdzeniem sugerującym, że Irlandczyk skłamał, aby nie wyjść na sukę.

Justin Gaethje
"Conorze McGregor, nie wygląda to dobrze tak kłamać szefowi. Wszystko, żeby nie wyglądać jak suka. Miałeś mnie w styczniu, wzywałem cię na lewo i prawo i nie skarżyłem się. Mój menedżer pytał, czy chcę walki z tobą po Tonym (Fergusonie), ale wiesz, je**ć cię . Nigdy tego nie chciałeś, obrałeś łatwą drogę dzieciaku."

https://twitter.com/Justin_Gaethje/status/1310397801373728768

Justin Gaethje ma wrócić do Oktagonu na gali UFC 254 w przyszłym miesiącu, aby zawalczyć o tytuł niekwestionowany tytuł wagi lekkiej z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Sergei Belski-USA TODAY Sports // Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Conor McGregor zaproponował Dustinowi Poirierowi charytatywną walkę MMA. Poirier przyjął wyzwanie

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor rzucił wyzwanie byłemu rywalowi Dustinowi Poirierowi na walkę charytatywną MMA i "Diament" przyjął to wyzwanie.

Conor McGregor ponownie uaktywnił się w mediach społecznościowych w miniony weekend po tym, jak opublikował treść prywatnej rozmowy, którą odbył z prezydentem UFC Daną White’em na początku tego roku, dotyczącej potencjalnej walki z Diego Sanchezem i innych pojedynków. White powiedział, że opublikowanie tych rozmów to brudna zagrywka i złamanie kodeksu ze strony Conora. McGregor w odpowiedzi skrytykował prezydenta UFC i zrzucił mu mówienie kłamstw. Tym sposobem powstał kolejny konflikt na linii McGregor-White, a największym problemem jest to, że nie zbliża on McGregora do walki. Nie walczył on od stycznia od czasu pokonania przez TKO w pierwszej rundzie Donalda Cerrone na UFC 246.

W tym momencie, McGregor ponownie poczuł głód walki i od kilku dni mówi, że planuje walkę w boksie z Mannym Pacquiao. Ponadto, sześć lat po pierwszym spotkaniu z Dustinem Poirierem na UFC 178, McGregor rzucił wyzwanie Poirierowi na charytatywną walkę MMA.

Conor McGregor
„Hej brachu! Chcesz stoczyć charytatywną walkę MMA? Bez związku z UFC. Oddam za to pół miliona na twoją organizację charytatywną. Sprzedaj to na ppv albo załatwimy umowę z telewizją i zaprośmy inne organizacje charytatywne, które są bliskie mojemu sercu. Jestem zaangażowany w wielu z nich. Stricte charytatywna "pokazowa" walka.

12 grudnia w Point Depot w Irlandii. Bez ważenia. Kategoria open, ujednolicone zasady. Załatwię przylot i wszelkie opłaty dla ciebie i twojej rodziny. McGregor Sports and Entertainment MMA, we współpracy z The Good Fight Foundation. Charytatywne Mixed Martial Arts!”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1310739561920647169
https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1310740434084388864

Poirier odpowiedział na wyzwanie i powiedział McGregor'owi, że przyjmuje jego ofertę charytatywnej walki MMA.

Dustin Poirier
„Wchodzę w to! Zróbmy to! Wiele osób skorzysta z tego @TheGoodFightFDN”

https://twitter.com/DustinPoirier/status/1310742553742901249

McGregor i Poirier spotkali się po raz pierwszy na UFC 178 w dniu 27 września 2014 roku. Ich walka odbyła się w wadze piórkowej, a McGregor pokonał Poiriera przez TKO w pierwszej rundzie. To sprawiło, że „The Notorious” awansował do miana pretendenta do tytułu, ponieważ później zdobył tytuły mistrza wagi piórkowej, a następnie wywalczył pas wagi lekkiej oraz stoczył walkę w wadze półśredniej i zadebiutował w boksie zawodowym. Jeśli chodzi o Poiriera, to po tej walce przeszedł do wagi lekkiej i dzięki ciężkiej pracy stał się czołowym zawodnikiem w dywizji 155 funtów.

Choć McGregor i Poirier są chętni na tę walkę, a fakt, że jest to walka charytatywna mająca na celu zebranie pieniędzy na szczytny cel, ciekawa będzie reakcja UFC. Obydwaj zawodnicy są a kontrakcie z organizacją i są to umowy na wyłączność w kwestii walk w MMA, więc nawet jeśli byłby to pojedynek pokazowy, nie wiadomo, czy UFC da temu projektowi swoje błogosławieństwo. Dodatkowo, większość fanów z pewnością chciałoby zobaczyć rewanż McGregora z Poirierem w Oktagonie na normalnych zasadach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Jestem ciekaw czy UFC się zaangażuje w tę sprawę czy zablokuje.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
White na złość Rudemu może zablokować Ja bym ich zobaczył w normalnej walce w Oktagonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Dana White zaoferował walkę Conorowi McGregorowi i Dustinowi Poirierowi

Jeżeli Conor McGregor i Dustin Poirier chcą walczyć, UFC jest gotowe zorganizować im pojedynek w Oktagonie. Jedna ze stron już się zgodziła na starcie rewanżowe.

Prezydent UFC Dana White powiedziała w środę, po tym jak w zasadzie zgodził się na walkę charytatywną w Irlandii z inicjatywy McGregora, że organizacja przedstawiła już oferty dla obu zawodników.

Według White’a, nie rozmawiał on jeszcze osobiście z McGregorem od czasu, gdy zaangażował się w polemikę z byłym podwójnym mistrzem po tym, jak ten upublicznił zrzuty ekranu z wcześniejszych rozmów między nimi o możliwych walkach i przeciwnikach. White nie był zadowolony z tego, co zrobił McGregor.

Mimo to, White zdecydowanie wydaje się być zainteresowany zestawieniem rewanżu McGregora z Poirierem, dodając jednocześnie, że pogłoski o potencjalnym pojedynku bokserskim Irlandczyka z Mannym Pacquiao są mocno przesadzone.

Dana White
„Nie, Conor i ja nie rozmawialiśmy”, powiedział White w Barstool Sports. „Nie wiem, czy widziałeś, ale Saudyjczycy odezwali się w kwestii Conora i w zasadzie powiedział, że to kłamstwo, że walka z Mannym Pacquiao się odbędzie i lepiej zdementujcie to w ciągu najbliższych 15 minut bo mamy zamiar cię pozwać. On to zdementował. Nie widzisz już tego plakatu o nim i Pacquiao, który zamieścił.

Potem rzucił wyzwanie Poirierowi na walkę charytatywną w Dublinie. Więc zaproponowaliśmy im obu walkę. Zaoferowaliśmy Dustinowi i Conorowi walkę, więc czekamy na odpowiedź od nich obu.”

https://twitter.com/SpinninBackfist/status/1311325940748820481

Według wielu źródeł z którymi skontaktowało się w środę MMAFighting.com, nie złożono żadnej oficjalnej oferty na walkę, ale zdaje się, że Poirier odpowiedział na propozycję White’a wpisem na Twitterze.

Dustin Poirier
„Przyjmuję”

https://twitter.com/DustinPoirier/status/1311331520523665409

Jeśli to wszystko prawda, to pozostaje tylko czekać na odpowiedź ze strony Conora McGregora oraz dalszy rozwój wydarzeń.

Dustin Poirier był ostatnio przymierzany do walki z Tonym Fergusonem na gali UFC 254, ale negocjacje „Diamenta” z organizacją nie powiodły się i pojedynek został ostatecznie odwołany. Teraz okazuje się, że UFC chce dać Poirierowi jeszcze większą walkę, aby mógł zrewanżować się za wcześniejszą porażkę przez TKO w drugiej rundzie z McGregorem w walce w wadze piórkowej.

Oczywiście ta walka to jeszcze nic pewnego, ale wydaje się, że UFC jest zainteresowane zestawieniem jej, ponieważ McGregor w ostatnim czasie dużo mówi o ewentualnym powrocie do rywalizacji po ogłoszeniu przejścia na emeryturę w czerwcu tego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Conor McGregor Instagram

Conor McGregor apeluje do szefa Disneya o pomoc w zestawieniu mu pojedynku

Być może Conor McGregor ogłosił przejście na emeryturę w czerwcu tego roku, ale wydaje się, że uporczywe problemy z negocjacjami z UFC mają więcej wspólnego z jego nieobecnością w Oktagonie niż cokolwiek innego. W związku z tym zwrócił się do szefa Disneya o pomoc.

Pod pewnymi względami związek Conora McGregora z UFC nigdy nie był bardziej napięty. Faktem jest, że już wcześniej groził przejściem na emeryturę, był zawieszony, a nawet przeszedł do boksu, aby stoczyć pojedynek (pojedynek, który i tak był współorganizowany przez UFC i pozwolił organizacji zarobić masę pieniędzy). Jednak w tym momencie naprawdę wydaje się, że Conor McGregor i Dana White nie mają ochoty spotkać się oko w oko.

Po tym, jak McGregor upublicznił prywatne rozmowy z White’em dotyczące negocjacji nad kolejnymi walkami, White powiedział Irlandczykowi, że złamał kodeks na co McGregor zarzucił szefowi UFC, że kłamie mówiąc o tym, że Conor odrzucał proponowane mu walki. Teraz wygląda na to, że „The Notorious” ma nadzieję całkowicie odciąć prezydenta UFC od negocjacji. Były podwójny mistrz wydał swój najnowszy komunikat w mediach społecznościowych. Podczas gdy większość z jego wypowiedzi koncentrowała się na straconych szansach na pojedynek bokserski z Floydem Mayweatherem – i planach walki z Mannym Pacquiao – zawodnik SBG Irlandia w końcu przedstawił swoje obecne relacje z największą organizacją mieszanych sztuk walki. McGregor jest mocno zirytowany tym, że od swojej ostatniej walki w styczniu nie otrzymał kolejnej walki.

Conor McGregor
"Tak, wolałbym walczyć w MMA. Nie wiem, dlaczego się tak wstrzymywałem, na tym etapie jest to zbrodnia. Największy generator liczb w tej grze proszący o cztery walki od lutego tego roku i zostawiony na lodzie. To jest dość popieprzone, kiedy ciągle o tym myślę. Byłem tu przez cały ten czas.

Bob Chapek, słyszysz mnie?

Powtarzam, Bob Chapek - czy mnie słyszysz!

W każdym razie boks jest na razie celem i jestem na to gotowy! Mam nadzieję, że nie będzie już wycofywania się w ostatniej chwili. Już się zgodziłem na te ograniczone zasady i chowam swój pełen wachlarz broni. Załatwmy to chłopaki."

https://www.instagram.com/p/CFnuFrVp47Q/

Bob Chapek jest prezesem Walt Disney Corporation. Przejął tę rolę od Boba Igera w lutym tego roku. ESPN jest własnością Disneya od 1996 roku. I chociaż platforma informacyjno-sportowa i nadawca transmisji sportowych nie posiada żadnych udziałów w UFC, jako jedyny północnoamerykański partner organizacji, zarówno ESPN, jak i Disney wykazały się zaskakującym wahaniem w kwestii podejmowania decyzji przez Danę White’a.

W kwietniu, w początkowej fazie amerykańskiej pandemii związanej z koronawirusem, Dana White powiedział dziennikarzom, że został zmuszony do odwołania i przeniesienia gali UFC 249 z terenu plemiennego w Kalifornii. Wówczas było to jedyne miejsce w którym można byłoby zorganizować galę z ominięciem przepisów COVID-19 przeciwko zgromadzeniom publicznym. Jednak ESPN pod naciskiem Disneya zmusiło White’a do odwołania gali.

Dana White
"Otrzymaliśmy telefon od szefostwa w Disneylandzie i ESPN", powiedział White w krótkim oświadczeniu dla ESPN. "I władze, które tam są, poprosiły mnie, żebym się wycofał i nie robił tego wydarzenia w przyszłą sobotę."


To był duży krok ze strony szczebla kierowniczego Dysneya i ESPN, by pokierować organizacją. Jednak wydaje się wątpliwe, że taki sam wysiłek zostałby podjęty, gdyby chodziło o walkę Conora McGregora. W międzyczasie, Irlandczyk ogłosił powrót w proponowanym przez niego charytatywnym rewanżu z Dustinem Poirierem na który „Diament” się zgodził. Z kolei Dana White zaproponował obydwu zawodnikom walkę rewanżową na którą pozytywnie odpowiedział Poirier.

Oczywiście obie te rzeczy zależą od tego, jaką decyzję podejmie teraz Conor McGregor. Jeśli będzie chciał ciągnąć konflikt z White’em i UFC, to nie przyjmie propozycji szefa UFC i nie wróci szybko do Oktagonu. Jeżeli jednak przyjmie propozycję, to nie tylko on doczeka się walki, ale również fani MMA, a trzeba przyznać, że wielu z nas chciałoby zobaczyć rewanż z Dustinem Poirierem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Esther Lin, MMA Fighting

Dustin Poirier twierdzi, że charytatywna walka z Conorem McGregorem jest „bardzo realna”

Dustin Poirier mówi, że jego szeroko komentowana potencjalna walka charytatywna z Conorem McGregorem, jest „bardzo możliwa”.

W zeszłym tygodniu, Conor McGregor zaprosił Dustina Poiriera do Dublina, by walczył z nim w walce pokazowej z której dochód miałby być przekazany na cele charytatywne. Poirier natychmiast przyjął to zaproszenie, po czym McGregor opublikował oficjalny plakat tej walki.
https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1311362118457978884

Podczas gdy McGregor i Poirier traktują tę walkę tak, jakby miało rzeczywiście do niej dojść, wielu fanów jest sceptycznie nastawionych, zauważając, że obaj zawodnicy mają umowę z UFC i dlatego nie mogą walczyć poza Oktagonem.

Co do charytatywnej walki, Poirier mówi, że plan jest „bardzo realny”.

Dustin Poirier
„Bardzo realne”

https://twitter.com/DustinPoirier/status/1313154525222572033

Co ciekawe, natychmiast po ogłoszeniu tej walki, szef UFC Dana White zaoferował zawodnikom pojedynek w Oktagonie na normalnych zasadach. Poirier przyjął propozycję od razu w przeciwieństwie do McGregora, który nie dał odpowiedzi.

Dana White
„McGregor zaproponował Poirierowi walkę w Dublinie na cele charytatywne, więc zaproponowaliśmy im obu walkę. Zaoferowaliśmy Dustinowi i Conorowi walkę, więc czekamy na odpowiedź od nich obu.”


Kiedy Poirier został zapytany przez fana, czy może spotkać się z McGregorem w prawdziwej walce, a nie w pokazowej, odpowiedział twierdząco, być może powołując się na ofertę, którą otrzymał od White’a”.
https://twitter.com/DustinPoirier/status/1313155101918474242

Poirier powiedział też innemu fanowi, że wierzy, iż stoczy kolejną walkę jeszcze przed końcem roku.
https://twitter.com/DustinPoirier/status/1313163953460121601

Dustin Poirier walczył ostatnio w czerwcu, kiedy to pokonał Nowozelandczyka Dana Hookera przez decyzję w jednej z najlepszych walk roku. Zwycięstwo nad Hooker’em było pierwszym po porażce przez poddanie w walce z mistrzem wagi lekkiej Khabib Nurmagomedovem we wrześniu ubiegłego roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 239: Ruth vs. Amasov

Następny temat

Team Khabiba Nurmagomedova chce walki z Floydem Mayweatherem na specjalnych zasadach

WHEY premium