SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokta-baczność!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Wnoszę o bana dla użytkownika raKhu1 za oczernianie i krytykę najlepszego suplementu na wszystko jakim jest gorzałka, toż nawet stara prawda mówi, iż "wóda czyni cuda"

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po dobrej wódzie jesteś lepszy w dżudzie?

Solo na pewno ale nie na cyklu z HMB!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Szczerze to nic nie wiem na temat 'korelacji' gorzały z hmb, więc tej dyskusji nie podejmę
Ale superdżudo to dopiero pierwsza z moich supermocy

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
wazz zajrzyj do mnie mam pare pytanek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Potwierdzam Wazzup :D
Ja aktualnie nie mam czasu na sfd. Czytam tematy ale pisać mi si nie chce. Jakbym miał coś takiego ze to co pomyślę, samo się pisze. To bym był nadal aktywny. Ale tak to nei specjalnie mi się chce :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Dobra dobra, już przyznaj się że karierę u Sajbera rozkręcasz

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Raku, cykl już obmyślałem - HMB, Gainer i monohydrat tzw. "rozyebutor".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Cokta ty spamerze jesteś na formu trzy razy krócej niż ja a masz 6x więcej postów. Jak nic spam rozsyłasz

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie mnie to oceniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Gruby....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z udami i brzuchem

Następny temat

Sprawdzenie planu

WHEY premium