SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z HTZ po czterdziestce

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
Witam
W telegraficznym.Czy warto ,po konsultacji z lekarzem zastosować htz i czy więcej z tego porzytku i podniesienia komfortu życia czy jednak gra nie warta świeczki.Teść całkowity 250-850(u mnie 564nl) po badaniu z 28 lipca.
Może się ktoś odniesie.
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
musisz zrobić jeszcze pozostałe badania
test wolny ,prolaktyna,estrogen
są różne opinie na temat htz - są zwolennicy i przeciwnicy
ja akurat należę do tych pierwszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
...no właśnie stąd ten dylemat-;) tak jak w dopingu podczepiłem,czy w tym wieku po omacku taki 1ml aptecznego c5d np? Do emerytki ciągnąć,czy do naszych coraz bardziej świadomych tego problemu lekarzy/a się udać-;)?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
ale tylko tych świadomych
najlepiej poszukać jakiegoś kumatego androloga/endokrynologa
większość to ciemnota ,posiadają wiedzę z okresu studiów
kiedyś trafiłem na bardzo dobrego endokrynologa ,który pisał pracę dr na temat HTZ i SAA
niestety już wyjechał z PL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
..o to mi właśnie chodzi-)autopsja.Poszedłem do takiego cymbała z tym tematem to prawie za głowę się złapał,jakbym morfinę conajmniej chciał wyłudzić-((Nie do wiary-) polewkę miałem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
w PL to jest jeszcze temat tabu
warto czytać angielskojęzyczne fora medyczne ,można znaleźć dużo ciekawych informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
..oj sporo i długo takich tabu będzie-)w naszej moherowej Ojczyżnie-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
Niemniej dzięki za miłą konwere-)czytać czytam i jeszcze się dokształcać będę w tej kwestii!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
3 maj sie Flex i spoko wieczorka-:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Tez szukam jakiegoś dobrego lekarza ma Śląsku. Jakbyście kogos mogli polecić to dajcie prosze znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
Nie jarze jak z sogaczami? ....ale poleciał-:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddychanie-inne spojrzenie-metoda Butejki

Następny temat

Głosowanie-konkurs przedramiona i łydki

WHEY premium