SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać Thermal Pro czy Dyma Burn?? Pomocy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Pozbędziesz się może nie jesteś tuż przed metą, raczej dopiero startujesz, ale przynajmniej w dobrym kierunku, jeszcze niedawno byłaś na drodze w przeciwnym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
ale ja już tyle czytałam na ten temat i w żadne sposób nie potrafię sobie dobrej diety ulożyć, tą układała mi dietetyczka i myślałam że jest oki a teraz się okazuje że tez nie bardzo, no nie potarfię chyba sobie pomóc :( ale dziekuję Ci bardzo za słowa otuchy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie wszędzie można znależć wartościowe informacje. Osoba z wykształceniem dietetyka też nie musi wiedzieć najlepiej. Sam wiem jak to jest: na wykładzie z biochemii żywienia na 100 osób jest 15 z czego 5 śpi i 5 czyta gazety, ale dyplom dostanie większość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
ja wiem że często tak jest i zgodzę się z Toba no ale w jakiś sposób muszę sobie pomóc, skoro sama nie potrafiłam oddałam się w ręce osoby zajmującej się tym, owszem przez chwilę schudłam ale ja chcę na zawsze a nie na chwilkę, więc muszę w końcu coś zrobić z tymi kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
hehe u nas na biochemiz zywnosci jest prawie 100% frekwencji poniewaz wyklada nasz rektor...

co do supli to... ja obecnie biore tpe i jestem raczej zadowolona... ostatnio robilam delkatna masowke... i teraz chce poprawic proporcje mieso tluszcz... spozywam spora ilosc ww nie glodze sie bialko mam na poziomie 100g /24h z tego 2 ostatnie blaka to sa wolnowhlanialne... z dorzywki...


nie rob nic na szybko ja zrozumialam dopiero po 2 latach na czym caly ten mechanizm polega... jak co gdzie kiedy... plepiej wez suplement lzejszy albo mocniejszy w mniejszej dawce zrob maly defizcyt i ustal sobie powedzmy 1kg na miech (rok to 12kg) nie trzymaj sie super scisle diety rob jak ellis pisal takie free meall... aby psycha ci nie siadala... pamietaj redukujesz sie nie dla 5 dni super pocietej sylwetki jak fitnesski tylko dla pieknej figury na cale zycie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
hm.... tylko że ja z biochemią nie mam nic wspólnego i raczej mieć nie będę, więc niestety nie potrafię od tej strony spojrzeeć na swój organizm, czy myślisz że mogę stosować Twoją dietę?? albo może byłabyś tak miła i doradziła coś. Dzięki wielkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
kazdy dobiera diete indywidualnie do siebie... sa jedynie pewne schematy ktorych sie trzymamy... zreszta ja nie jestem dobrym przykladem osoby z dieta... jem zdrowo i duzo :P nie che byc niewolnikiem 1700kcal ;P trzymam sie zasad mniejwiecej ilosc B i tl reszta to ww o niskim ig...
przykladowo powiem tobie jak wyglada jedn z dni...
sniadanko placek owsany z drzemem truskawkowym
drugie siadanie to chclebek pelnoziarnisy z wedlina serem warzywami i np. serkiem grani
jak mam ochote wciagam jablko
na obiad jest kurczak z ryzem i warzywami i oliwa z oliwek
jestem glodnawa wciaam kilka rzeszkow lub jogurcik... na deser...
po treningu wcian odrzywke i np. owoc i przed snem czysta odrzywka...
treningi robie puzno bo okolo 19... wtedy mam mniejszy ruch na silowni <pracuje na niej od 16 do 21 od pn-pt i o tej godzinie zaczyna sie uciszac moge sobie poswiecic chwile czasu)
kazdy dzien w sumie wyglada u mnie podobnie ale inaczej... wszystko zalezy o ktorej wstalam czy o ktorej ide spac...
np. dzis wstalam o 4.50 a wczoraj o 10... wazne by jesc w miare stalych odstepach czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
dzięki wielkie a powiedz mi czy uważasz że powinnam zakupić jakąś odżywkę białkową bo wiem na pewno że białka mało dostarczam, a jeśli tak to czy mogłabys mi jakąś polecić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
No zasadniczo właśnie o to tu chodzi, żeby jeść zdrowo i dużo, właśnie tak dużo jeść, ale jeszcze więcej spalać, bardziej fachowo chodzi o to by mieć wysoki G-flux

Odżywka białkowa: polecam jej wykorzystanie okołotreningowo, ale najpierw trzeba zacząć trenować w prawdziwym znaczeniu tego słowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
hm... no własnie moge pozwolić sobie jedynie na ćwiczenia w domu i rower stacjonarny dodatkowo chodzę na basen raz w tygodniu na 2 h, wiem że to nie jest dużo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Geiner czy bialko?

Następny temat

WPISUJCIE JAKIE SUPLEMENTY NAJCZęśCIEJ KUPUJECIE!!!

WHEY premium