SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać Thermal Pro czy Dyma Burn?? Pomocy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
no właśnie nie ma ale podobno ma więcej innych rzeczy które mają być skuteczne, to co mi radzicie bo musze kupić nowe opakowanie powtórzyć Dyma czy kupić Thermal?? a dieta moja wygląda mniej wiecej tak:
120 gram pieczywa, 400 ml maślanki lub mleka 2%, dwa banany, 600 gram warzyw różnych /marchew, pomidory, kapusta itp/, i ok 150 protein / też różne jeśli ryba to trochę więcej jeśli mięso wieprzowe lub drób to nie więcej niż 150 gram/, 50 gram, ryżu bądź makaronu ewentualnie ziemniaki- tak wygląda moja dzienna dawka żywieniowa rozłożona na 4-5 posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie widzę nic specjalnego w tej diecie, wygląda na typową niskotłuszczową według szkoły z lat 80-90-tych i wcześniejszych. Rozpisz dokładnie jak to wygląda i daj do oceny w dziale Odżywianie. Jeśli nie chudziesz na tej diecie i dodatkowo nie zmienisz treningu to nie odmieni tego żaden spalacz.
...
Napisał(a)
Usunięty przez ellis za pkt 4 regulaminu
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
hm... to jest tak był czas że pięknie chudłam na tej diecie niestety trochę problemów osobistych spowodowało że zaczęłam jeśc słodycze w ogromnych ilościach i to sprawiło że 5 kg mi doszło i teraz nie moge tego zgubić i nie wiem co się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
pytanie po raz kolejny... pomóżcie co kupić powtórzyć Dyma... czy Thermal Pro ten najnowszy, bo już nie wiem co robić a muszę coś na dniach kupić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Częściowo cytuje sam siebie

Według mojej opinii taki spalacz może bezpośrednio dodać do efektu jakieś 5-10% w niesurowej ocenie. Jeśli weżmiemy pod uwagę ile procent w takim razie daje nam podstawa(dieta i trening) i fakt, że u większości ta podstawa jest dopracowana jedynie na jakieś 50% to to jaki spalacz dodamy przestaje być mocno istotne. Ten lepszy doda powiedzmy 7% z możliwych 10% ten trochę gorszy 4%, ale czy to ważne, jeśli nie mamy dopracowanej podstawy, która stanowi ponad 90% sukcesu? Inna spraw, że niektórzy bez zakupionego najlepszego spalacza nie mają wystarczającej motywacji by dopracować podstawę. Dosyć często pojawiają się pytania jaka dieta byłaby najlepsza do tego super spalacza. Dla takich osób rzeczywiście istotne jest, który spalacz wybiorą bo to mocno przekłada się na znaczące efekty, co z tego, że niebezpośrednio...

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-11-24 10:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
dokladnie tak samo , rozpisz ta diete z godzinami co o ktorej jesz i ona napewno jest do poprawy

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
a więc 6 rano -mleko+banany+garsc platów kukurydzianych
10-kanapka z szynka+pomidor+ogorek
14-ponownie kanapka
16-obiad i tu już reszta warzyw+ ryż+ jakas ryba, albo jajko, czasem zupa
potem już nic nie jem... ok 18 rower, tak mniej więcej wygląda schemat mojego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Niskokaloryczna, niskotłuszczowa, uboga w wartości odżywcze porażka, dodatkowo oparta o głupie mity w których nie jemy po 18 i po ćwiczeniach dla lepszego efektu

Ta krótka ocena ma Cię zmotywować do pracy, nie zdołować i tu chciałbym wyrazić się jasno: Odradzam zakup jakiegokolwiek spalacza. Chcesz sobie pomóc zmień swoje nawyki żywieniowo-treningowe, informacje jak to zrobić znajdziesz na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 175
:( to ja już chyba nigdy się tych kg nie pozbędę :( ale dzięki wielkie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Geiner czy bialko?

Następny temat

WPISUJCIE JAKIE SUPLEMENTY NAJCZęśCIEJ KUPUJECIE!!!

WHEY premium