SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co treck na ceny olimp

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
sir jefrey - bylem u dermatologa leczylem sie nei raz i na serio nie ucz ojca dzieci robic.
smaki rozne - w zaleznosci od firmy

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
Moj drogi skad wiec wniosek ze tradzik po proszkach olimpu????
Nie mowie ze nie jest mozliwe wystapienie takich dolegliwosci ale ciekaw jestem skad akurat ta pewnosc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
bo kurcze sprawdzilem bardzo duzo bialek z roznych firm bez kombinacji z innymi suplami i odzywkami i wlasnie po bialkach olimpa zawsze mialem syfy, nie wiem czy po wszystkich bym mial ale po : pure whey isolat, 100% whey pro isolate, whey pro matrix, system protein 80 i bx prolongatum. Jeszcze mam problemy po scitecu i matrixie syntraxa...

Zadnych zmian na buzi nie obserwowalem po : natures best isopure, vitalmax isolat 92, pvl whey maxx, trec isolite...

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Surowce identyczne jak BSN...ciekaw ciekawe. a ciekawe jak steżenia, bo pisac to kazdy moze co chce;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2063
Sadze, ze kazdy organizm moze reagowac inaczej. Twoje doswiadczenia z tradzikiem to moze byc wynik spozywania danych produktow. Tak samo smak jest kwestia gustu. Dlatego Ty powiesz, ze Trec lepszy a ten kto sprobuje, ktoremu polecisz Treca okaze sie ze ma to samo co Ty po Olimpie... i wszystko sie wyrownuje.

I'm gonna make him an offer he can't refuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
FRANZ - firma, która ma zakład produkcyjny zarejestrowany w Polsce nie może pozwolić sobie na wałki.

nawet jak były testy białek na forum to białko Treca i Olimpu wyszły wzorcowo

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2009-01-21 13:54:56

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
V.Corleone-nikt nie karze Ci brac trec,masz swoje to zostań przy tym-ale nie musisz tego tak ogłaszac,-sir jefrej zaczoł ale jaki to miało sens.To dybanie do niczego nie prowadzi.

Co do cen to są pewne reali i doskonale producent to przemyślał,tym bardziej że teraz rynek nie stabilny,przez krak giełdowy wiele dostało po dupie,teraz dolar rośnie a euro poszło wariacko do góry,złotówka słaba-NIKT NIE ZARYZYKUJE,ZABAWY Z CENAMI.

pozdrawiam.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Moim zdaniem problem z tradzikiem kiedy jadłeś bialka z OLIMPA to brak sexu w tym okresie... a tak na poważnie to ja osobiście nie miałem nigdy problemów z cerą po tych białkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
Tak to moja wina przeraszam.....
Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi stezeniami???
Stezenie bialka???
Wydaje mi sie ze w tym przypadku nalezy zwrocic uwage na wartosc biologiczna i frakcje bialka jakie wystepuja w odzywce. Mozecie w to wierzyc lub nie ale nie kazdemu sluza izolaty-mimo ze sa uwazane za najlepsze.
Co do bialek syntraxa sa one naprawde smaczne ale to pewnie dlatego ze zawieraja duuuuzo sztucznych dodatkow smakowych i pewnie glutamnianu sodu.../
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak to fakt że białka z USA są bardziej smaczne, ale te rozsypywane w Polsce są pod większą kontrolą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

x packi

Następny temat

Co wybrać?

WHEY premium