SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to za oma??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188
Fonex moze ty nie potrafisz odruznic mixu id innych tosto np:enan lub cypio i piszesz takei koorwa bzdury ze dziala Omen i akurat Twoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Wyjdz tumanie!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188
nie potrafisz odpowiedziec na zazucana Tobie wypowiedz az Inteligencję Tryskasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Bije ome od dila.Po dwoch tygodniach libido nie do ogarniecia.Dawka 500mg/ew. W miedzy czasie kupilem 2paczki omki w aptece.Byly identyczne i dzialaly identycznie, jak te od dila z tym,ze mialy naklejke apteki,taka byla roznica.W polaczeniu z meta i malymi dawkami nandro w 6 tygodni jestem 11 kilo na plus. Tak,ze nie pierdool mi,ze chyja o tym wiem.To,ze Ty bijesz wyebki omki i nie masz skad wziasc dobrej,albo za takiego kolege Cie uwazaja,ze wciskaja Ci wały to nie jest mój problem.Tylko Ci wspolczuje.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
za***iście oma działa wszyscy rosną tylko ludzie po tym wałku boją sie kupować

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wakacji coraz blizej i tematow o omie/prolce widac nie brakuje

kiedyś była ok, teraz loteria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
z tego co sie orientuje tylko jeden batch byl trefny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
To slabo sie orientujesz.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
oma c***nia , kazdy dil ma z jednego sortu , ktory leci na cala polske , jest tam test ale zanizone stezenie po mojemu to prolo.

Fonex Ty to chyba jestes jakis naganiacz

Zmieniony przez - inzynier83 w dniu 2011-05-04 21:48:08

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
HEHE naganiacz.? Niby czemu? To,ze wy bijecie wyebki i to,ze dla was oma juz nie istnieje , nie znaczy,ze kazdy musi bic to co wy.Uwierzcie mi,ze sa tacy dla,ktorych oma istnieje tak jak istniala od zawsze;) Spotkalem sie tez z fejkiem,ale to na pierwszy zut oka widac,ze to g**** jest!Pzdr.

Zmieniony przez - FoneX w dniu 2011-05-05 22:17:44

(ON)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NPP Phoenix działanie

Następny temat

Prop good pharma

WHEY premium