SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz ?! Jakies rady ... znawcy tematu proszeniu o wypowiedzenie sie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Witam,Jestem tu nowy wiec na samym poczatku chcialbym powitac wszystkich uzytkownikow sfd.W tym roku skonczylem technikum,a ze niechce isc do wojska zapisalem sie dalej do szkoly policealnej.Dzisiaj bylem na wku w Mielcu z papierem to potwierdzajacym.Niestety uslyszalem "ze szkola policealna i studium sie nieliczy" https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/4.gif[/img] ze musza to byc studia, i dostalem skierowanie na badania "prąd" do Przemyśla na 1 Lipca, a pozniej znowu 4. Lipca do Mielca w celu powołania do czynnej służby wojskowej.DOmyslam sie jednego ... ale chcialbym byc pewien dokladnie w 100 % czego mam sie spodziewac. I co jeszcze moge zrobic zeby mnie odroczyli.Jakby wygladała sprawa jakbym sie np. teraz wymeldował, lub jezeli udaloby mi sie zaltwic jakies zaswiadczenie wskazujace na brak mozliwosci pełnienia sluzby wojskowej . Jakie mam jeszcze mozliwosci ? co moge zrobic ? ... prosze o odp na moje pytanie specjalistow z sfd ktorzy byli w podobnej sytuacji do mojej.Z "czytania" forum wiem ze user 'żeleś' miałby mi duzo do powiedzenia ze musza to byc studia, i dostalem skierowanie na badania "prąd" do Przemyśla na 1 Lipca, a pozniej znowu 4. Lipca do Mielca w celu powołania do czynnej służby wojskowej.DOmyslam sie jednego ... ale chcialbym byc pewien dokladnie w 100 % czego mam sie spodziewac. I co jeszcze moge zrobic zeby mnie odroczyli.Jakby wygladała sprawa jakbym sie np. teraz wymeldował, lub jezeli udaloby mi sie zaltwic jakies zaswiadczenie wskazujace na brak mozliwosci pełnienia sluzby wojskowej . Jakie mam jeszcze mozliwosci ? co moge zrobic ? ... prosze o odp na moje pytanie specjalistow z sfd ktorzy byli w podobnej sytuacji do mojej.Z "czytania" forum wiem ze user 'żeleś' miałby mi duzo do powiedzenia ze musza to byc studia, i dostalem skierowanie na badania "prąd" do Przemyśla na 1 Lipca, a pozniej znowu 4. Lipca do Mielca w celu powołania do czynnej służby wojskowej.DOmyslam sie jednego ... ale chcialbym byc pewien dokladnie w 100 % czego mam sie spodziewac. I co jeszcze moge zrobic zeby mnie odroczyli.Jakby wygladała sprawa jakbym sie np. teraz wymeldował, lub jezeli udaloby mi sie zaltwic jakies zaswiadczenie wskazujace na brak mozliwosci pełnienia sluzby wojskowej . Jakie mam jeszcze mozliwosci ? co moge zrobic ? ... prosze o odp na moje pytanie specjalistow z sfd ktorzy byli w podobnej sytuacji do mojej.Z "czytania" forum wiem ze user 'żeleś' miałby mi duzo do powiedzenia [img]../../buziaki/27.gif" alt="" /> czekam na szybka odp,z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja ******le. Jest specjalny temat podwieszony od tego typu pytań...

To ze jesteś jedynym żywicielem rodziny Cie nie uratuje.

Co Cie moze uratować jest w tym podwieszonym temacie,jeśli będziesz spełniac jakiś warunek wtedy Cie nie wezmą.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-10-18 17:45:49

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a ile masz lat?

PS: Czytałeś to:
https://www.sfd.pl/---]Nie_chcę_iść_do_wojska,co_robić__[----t362685.html

?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-06-24 17:24:58

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
23 wrzesnia bedzie 20 ... tak czytalem, chodzi mi o to co teraz jak jest juz po wizycie na wku ?, bo na moje oko "pozytywnie" mnie przebadaja w tym Przemyslu i bede jakie prady,kable i inne ******ly podpinal w woju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Chcialem sie jeszcze dowiedziec czy wogole jest mozliwe zeby mnie zgarneli mimo to ze zapisalem sie do szkoly poliecalnej ? dostalem dokladnie taka odpowiedz jak w 1 poscie napisalem ( dla tych rocznikow nie licza sie szkoly policealne i studium .. tylko studia ) ... dlatego zadalem pytanie co dokladnie w mojej sytuacji powinienm zrobic, thx za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
bzdura.
Jeśli szkoła którą wybrałes ma uprawnienia publiczne,wojsko musi sie od Ciebie odczepić.

Weź z sekretariatu szkoły zaświadczenie ze pobierasz u nich nauke i z tym do WKU(o ile jeszcze tego nie zrobiłeś),jak zrobiłeś i bardzo się nudzisz to masz tu link do ustawy o udzielaniu odroczeń od zasadniczej służby wojskowej,wydrukuj to i rzuć temu komuś niedoinformowanemu przed nos,niech sie kształci.

http://www.lex.com.pl/serwis/du/2006/0800.htm

PS: Szkoła policealna(studium) w ustawie jest traktowane jako szkoła ponadgimnazjalna

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
OK, wielkie dzieki za upewnienie mnie mialem racje ze to te ****** strasza itd, jakbym mial jeszcze jakies pytania odezwe sie w tym temacie, jeszcze raz thx i pozdro !!

PS. dałbym soga ale nie jestem pelnoprawnym uzytkownikiem

Zmieniony przez - CAIN_666 w dniu 2008-06-24 23:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak będą CI dalej dupe zawracać i sie upierać to wyjedź do Anglii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
To jest plan B
heh, tak naprawde ta szkola ja tylko sciema przed wojskiem :] bede tam 1-2 razy na miesiac i placil miesiecznie zebym zostal na liscie uczniow ... a wlasnie rozgladam sie za ciekawym wyjazdem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
krwa masakra cieniasy nie ida tylko do woja tam masz lepiej niz w chacie zarcie jak tra lala atmosferka lux namawiam zebys szedl

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
wiem ze jest elegancko,wielu znajomych bylo ... wojska sie nie boje, powiem wiecej z checia bym poszedl, wiem ze to sa "9'ięcio miesieczne wakacje" ... chodzi mi jedynie o stracone 9 miesiecy czasu ktore mozna lepiej wykorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
yeamek - 16 lat
i ty doradzasz co jest w wojsku

Początkujący Kucharz :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I znów Pszczyna :P

Następny temat

Poziom testosteronu i aktywność seksualna - ODPOWIEDŹ

WHEY premium