SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co spowoduje przyrost kości szczęki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Z tym trenem to jest cos na rzeczy bo koleszka na redukcji nie mial tak szpiczastego i kanciastego ryja jak na tace -.O a propo rozrostu szczeki to jak Ci nie urosly jeszcze ósemki to jak zaczną rosnąć nie usuwaj jak sie zaczną zęby rozpychać to żuchwa rośnie do przodu z biegiem czasu, co nie jest za dobre bo od nieprawidlowego zgryzu gora dół w wieku 40 lat wypadaj zeby same (paradontoza) sprzyjaja temu jeszcze chore zatoki i oddychanie tylko przez usta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
Żuj twarde gumy a zobaczysz jak żuchwa Ci spuchnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Dziękuje za rady ;) Nie rozumiem niektórych co spinają, spytałem po prostu, chyba normalniej tego pytania nie mogłem zadać, a tu wielka afera że chce sobie morde zmieniać.... Proponuje bez spin panowie, bo naprawde nie są potrzebne. PS z tymi ósemkami słyszałem, i z tym oddychaniem tylko przez usta co prowadzi do retrogeni czyli niedorozwoju żuchwy na długość, lecz mi bardziej chodziło o szerokość ale dobrze że ktoś bez docinek mógł odpowiedzieć na pytanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9070 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700001
Ty już masz niedorozwój umysłowy, także niedorozwojem żuchwy się nie przejmuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21805 Napisanych postów 71361 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576041
TomekV8
Żuj twarde gumy a zobaczysz jak żuchwa Ci spuchnie


Ta, 10 huba-buba na raz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
flex Tobie czyli dorosłemu z upośledzeniem umysłowym młodszy musi ustąpić. Nie chce mi się z Tobą kłócić wybacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9070 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700001
twój nick mówi wszystko
a teraz uciekaj do juniora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
moj nick zostal wymyslony 4 skeundy przed zalozeniem tutaj konta, nie rozumiem o co Ci chodzi wgl. Spytałem po prostu, pytanie w temacie dopingu, czemu reagujesz negatywnie jakbym Ci ch** wie co zrobil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
żume guj, żume guj, tralala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
10x huba-buba owoce lesne 5x ed
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pierwszy cykl saa ...

Następny temat

Antyestrogen , ktory wybrac ?

forma lato