SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
minely 2 dni i juz suple znowu chcesz...
wyluzuj troche

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Tak czy inaczej, ja np. nie popieram spożywania alkoholu jeżeli ktoś trenuje. Puste kalorie i jakoś bardziej kręci mnie faza na treningu, kiedy wiem, że przynajmniej coś osiągne, a nie stocze się tylko. Nie uważam też, że te 2-3 piwa w tygodniu zrobią różnicę, ale z umiarem . Tyle że później ten nawyk 2-3 piw może zostać na dłużej a później to już nie będzie Ci sprzyjać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
z tym piwem na miesiąc to tak ogólnie. Chciałem tylko zaznaczyć, aby nie przesadzać z piciem.
Jestem tego samego zdania co EmLow...złe nawyki szybko wchodzą w krew.
booolooo, bawić się to rozumiem;d ale nie trzeba się od razu naje***ć co weekend xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
To sie zgodze.
Jak dla mnie to tylko w weekend i to w graniacach rozsadku (w Polsce rozsadek to pol litra na leb - to tak troche zartem, zeby nie bylo)

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2011-05-24 23:42:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem ze stawami a glukozamina i kolagen

Następny temat

Wybór Gainera

WHEY premium