SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co radzicie? muay thai czy kyokushin?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
tak jak w temacie, co poleciacie mi cwiczyc. chodze na kyokushin juz poltora roku, mam 8 kyu(zdalem pod koniec stycznia) Zastanawiam sie czy nie przepisac sie na muay thai, co prawda lubie kyokushin, ale zdaje sie zebym na muay thai sie tam wiecej nauczyl:) co wy na to, co mi radzicie?

"...POPRZEZ TRENING MOŻNA DOTRZEĆ DO BRAM NIEBIOS"

klikać w brzuszek pajacyka - [www.pajacyk.pl]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Widzę,że niezły pierd***** się narobił w tym temacie
Temat "Co radzicie? muay thai czy kyokushin?" a tu rozmowy kogo bili wszkole a kogo nie
Może zrobimy z tego spamik ???

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Tak, przepisz się.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
tak myslisz? bo w sumie kyokushin mi dalo jako takie podstawy w walce. troche ciezko mi sie bedzie rozstawac, bo sekcje mam dobra i podoba mi sie na treningach. chodzi mi zebym umial sie obronic na ulicy. muay thai chyba lepiej mnie przygotuje do tego nie?javascript: test('');
javascript: test('');

"...POPRZEZ TRENING MOŻNA DOTRZEĆ DO BRAM NIEBIOS"

klikać w brzuszek pajacyka - [www.pajacyk.pl]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Jak jesteś zadowolony to po co się przepisywać?

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
po to zeby umiec lepiej walczyc i wydaje mi sie ze muay thai mnie do tego duuzo lepiej przyszykuje, bo tam wiecej sparingow jest itp. waham sie i dlatego prosze o porade

"...POPRZEZ TRENING MOŻNA DOTRZEĆ DO BRAM NIEBIOS"

klikać w brzuszek pajacyka - [www.pajacyk.pl]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Pod tym względem pewnie muay thai byłoby lepsze, ale musisz pójść na trening i sam ocenić sekcję. Dobra sekcja kk jest lepsza niż słaba mt.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
no wlasnie, tak zrobie. slyszalem ze Czerwony Smok(poznań) jest to dobra sekcja? pojde tam na trening i zobacze jak wyglada sytuacja

"...POPRZEZ TRENING MOŻNA DOTRZEĆ DO BRAM NIEBIOS"

klikać w brzuszek pajacyka - [www.pajacyk.pl]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Daj znać jak wrażenia.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
ok, ale to jakos za 2-3 tygodnie napisze, bo teraz za duzo spraw mam na glowie. pozdro

"...POPRZEZ TRENING MOŻNA DOTRZEĆ DO BRAM NIEBIOS"

klikać w brzuszek pajacyka - [www.pajacyk.pl]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2571
Żeby się obronić na ulicy przed jednym przeciwnikiem trzeba coś umieć, ale często jak ktoś napada to w dwóch lub nieraz trzech i żeby się przed taką grupką obronić o musisz dużo trenować, poza tym nieraz ten kto cię napadnie może coś trenować więc jeśli chcesz trenować coś to raczej dla sportu, do obrony jest raczej krav-maga, lub combat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
obrona na ulicy... zenujace to jest idziesz trenowac, bo sie boisz po ulicy chodzic? jak sie boisz teraz to nawet po 10 latach treningow bedziesz bal sie dalej i uwierz, ze umiejetnosci niewiele ci pomoga jak spotkasz przeciwnika, ktory na tej ulicy sie wychowal i takie potyczki to dla niego norma, a ty bedziesz mial lzy w oczach po dwoch sekundach (pisze jako ten we lzach). trenuj z pasja to co lubisz, a nie z checia zrobienia komus krzywdy, bo sie mozesz mocno zdziwic pozdr

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka długość skakanki dla 198 wzrostu?

Następny temat

V GALA KICK BOXINGU

WHEY premium