SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co powoduje że tyjemy ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ja ci dam bana za pisanie glupot, wszsytko co jesz co robisz,jak spisz ingeruje w hormony ,wez sie zastanow a nei pisz ******l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Ja nie przeżywam, bo moja dziewczyna jest pływaczką i też odżywia się zdrowo... Rothen nic już nie pisz...

BTW: Widziałeś jak wyglądał Ronaldo w realu? W pewnym momencie był gruby jak świnia...

Zmieniony przez - junior__23 w dniu 2005-07-10 17:32:48

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
jej dziewczyna mzoe jesc co chce ja moge zamowic cos z drobiu i warzyw i tez bedzi si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Poza tym pilkarze tez koksuja

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
roznego rodzaju dopinigiem ,dlatego wnerwia mnie pisanie bez dowodow i jakis podstaw zarowno w wiedzy jak i obeznania w temacie ,tu nikt nikogo nie zmusza do trzymania diety cykliczej ,kazdy ma swoj rozum i sie nim kieruje ale to dla wiekszosci jedyna mozliwa droga aby cos kowliek zmienic we wlasnym wygladzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Ja np. na diecie CKD + ostry trening mam super efekty. Moj organizm wegle jakos strasznie szybko magazynuje w postaci tluszczu. Dieta CKD jest smaczna, wygodna, nie glodzi mnie, daje extra rezultaty. Kiedys probowalem sie "zdrowo" odzywiac, ale to byla masakra. Chodzilem glodny, wnerwiony, efekty kiepskie itd.
Teraz jem to co lubie, nie zmuszam sie do niczego, w weekend normalnie imprezuje pije piwo o jest cool.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1122
cyt: "genetyka ,srenetyka to tylko tlumaczenie dla leniwych pasibrzuchow.."
hahahah za to masz soga from me hahahaha
w większości przypadków tak jest, wiem bo tez nim byłem :-%

<< ... Kolega doradzil mi jesc 0,5-1 kg orzeszkow solonych przed snem... >>
Orzeszkom solonym mówimy stanowcze NIEEEEE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3104
a może ktoś wytłumaczyć jak to jest z "otłuszczeniem" ciała? czy na otłuszczenie wpływają tłuszcze czy węgle?

"Rzeczywistość to świat pozorów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Rothen wez zastanow sie co Ty piszesz bo ******lisz tylko glupoty piszesz ze:
-pilkarze sie zdrowo odzywiaja i ze dlatego niby wygladaja dobrze chyba sobie zartujesz pilkarz sie zdrowo odzywia tylko na: zgrupowaniach reprezentacji lub obozach druzynowych dlatego ze wtedy oni maja wybor jedzenia ale same zdrowe a w domu czy Ty myslisz ze oni trzymaja diete na pewno jest kilku ktorym sie zdarza ale to jest raptem nie wiem moze 5% jak nie mniej co do tego zdrowego zebys wiedzial ile pilkarzy ciagle imprezuje a co sie za tym idzie pije czy cpa i tych przykladow jest pelno chocby Smolarek czy Kluivert ile razy sie czyta ze pilkarz prowadzil samochod i byl pod wplywem alkoholu i potracil kogos (ostatnio jakis tam dzieciak z Arsenalu) albo ze nacpany lub pijany zgwalcil kogos chociaz by ostatnio jakis tam polaczek niby cos w finlandi takiego zmontowal chyba pilkarz Zaglebia Lublin ale nie jestem pewien
-piszesz tez ze niby pilkarze dobrze wzgladaja oni wygladaja normalnie jak ludzie chudzi w ich wieku (np. ostatnio jak Wisla zdobyla mistrzostwo polski to pilkarze sciagneli koszulki i co i nic normalnie jak zwykli ludzie fakt ze zdarzaja sie wzjatki chocbz Mpenza (calkiem niezle wzglada) ale jest on ciemnoskory a oni maja troche inna genetyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na głód

Następny temat

Jak to jest?

WHEY premium