SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co polecacie w mojej sytuacji? Foto do ułatwienia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1207
1. WIEK: 21
2. WAGA: 88
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 60
-talia: 94
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 Lata z przerwami
6. DIETA: Zbiłem 23 kg przez 3 miesiące dieta? Drakonska często głodówka
-białko: -
-węglowodany: -
-tłuszcz: -
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING: 4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: rzeźba ile sie da
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%: jesli dobrze liczę to 22%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): masa
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Porost owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 50

PYTANIE:
Witam mam pytanie co proponowalibyście mi na zbicie wagi obwodów w pasie. Po Prostu chciałbym się trochę wyrzeźbić. Zdaje sobie sprawę ze jestem strasznie zalany... Jakies 2 miesiące temu brałem Clena- bałkana ale wydaje mi sie ze nie klepało mnie za bardzo. Wkleje fote do ułatwienia uzyskania od was opinii. Pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Zacznij od porządnej diety, bo jakies głodówki to nieporozumienie, do tego jakiś dobry spalacz, bcaa dużo aero i będzie dobrze.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie ma środków na zbicie obwodów tylko w pasie, redukujesz z całego ciała
6. DIETA: Zbiłem 23 kg przez 3 miesiące dieta? Drakonska często głodówka , tu tkwi problem, organizm potrzebuje energii do spalania, Ty sobie tylko zwalniasz metabolizm, palisz mięśnie i jeszcze pogarszasz sylwetkę, takim sposobem może i będziesz miał mniej w pasie, ale i tak będzie to tłuste i obwisłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1207
Poniedziałek: Biegam 40 min, wieczorem rower godzina robię jakieś 15 km,
Wtorek:Siłownia, Wieczorem rower -||-
Środa:Biegam 40 min +(10 min interwałów), wieczór rower godzina
Czwartek: Siłownia, wieczorem rower
Piatek Bieganie, rower
Sobota Siłownia, Bieganie, rower

Tak to wygląda na siłowni robie Trening Spartakusa pot po jajach niesamowity. Staram sie cały czas być w ruchu chce jak najszybciej spalić ten fat. Opis tego co robie by sie zredukowac
Kupiłem sobie Man Scorch, Bcaa mega caps 1100 - 300 tabletek, T-100 z olimpu 240 tabsów, i białko SFD - SFD Wpc protein plus - 750g 2 paczki.

Jak to zjem to myślałem nad jakim winstrolem co wy na to? I Co ewentualnie do winstrolu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1207
Mam Diete rozpisana tylko zabrac sie za to omg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a po co Ci ten winstrol?poczytaj wpierw o tym środku, wpierw się zabierz za dietę a potem myśl o wspomaganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1207
Dobrze kolego zrobię tak jak twierdzisz. Nauczono mnie by słuchać starszych stazem :) A masz moze jeszcze jakies bezcenne wskazówki ? Wiesz chciałbym spalić tak sadła jeszcze z 10 kg i potem pomału stopniowo myśleć o rozbudowie tego wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jeśli o mnie chodzi to nigdy nie przekraczam - 500 kalorii w bilansie kalorycznym, powyżej tego już leci mięcho, daj sporo białka w diecie, węgle rano i okołotreningowo, reszta kalorii z tłuszczu i będzie ok, jak zjedziesz z fatem do satysfakcjonującego Cię poziomu wtedy myśl o cyklu na suche mięcho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1207
Ok Dzieki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Altamofen ???

Następny temat

pomoc w dobraniu dawek ENAN

WHEY premium