SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na gulke pod sutem zamiast nolvy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
panowie krótko i na temat - jak zwykle na testosteronie w jednym sutku lekko powieksza mi sie gruczoł. Poprzednio stosowałem 10mg nolvy ed do ustania objawow, obecnie nie bardzo amm dostep do tego srodka. Co proponujecie na zamiane?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
no jak to co przeciez twoj guru i znajomy 666 zawsze mowil ze nolva to stary lek i zeby dac ATD ? wiec cos sie pozmienialo ??

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
heh, jaki sarkazm jakbymm chciał Darka pytać to bym pytał o ile kwestia odbloku bez SERMów wg Darka co do zasady się u mnie sprawdza, to takie rzeczy jak zaczątki gino wolę dyskutować z mniej hmmmm ekstremistycznymi ekspertami

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
25mg ATD ed aż ustanie
jak zbijesz estro mocno daj e2d po czasie e3d
przez cały cykl można jechać , do odbloku też zamiast nolvy

nie wiem jak tam z profilem lipidowym ale ktoś pisał że nie jest zle
ja sam zrobię badania na poziom cholesterolu po 2 miesiącach brania ATD bez SAA i wrzucę na forum , zaczynam po nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Don Pawson wyskoczyło ci to na mecie z testem??

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
Don Pawson
heh, jaki sarkazm jakbymm chciał Darka pytać to bym pytał o ile kwestia odbloku bez SERMów wg Darka co do zasady się u mnie sprawdza, to takie rzeczy jak zaczątki gino wolę dyskutować z mniej hmmmm ekstremistycznymi ekspertami


nic sie nie sprawdza , nich mi ten 666 poda odblok po 8tyg na trenie to go pocaluje w dupe

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
Don Pawson i Ty mając eksperta w Dopingu, zadajesz takie infantylne pytania niegodne owej rangi?
ATD Femara lub Aromasin z braku laku Arimidex, ale blokuje IGF-1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
duke SoK sie usmialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
nic nie bierz
zejdzie samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex ja jak ktos planuje byc na tescie 6miechow i po 6 tyg mu wywalilo to co wtedy ?? tez ma nic nie brac
hmm??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl bez stagnacji

Następny temat

co wziasc by bic 1x w tygodniu

WHEY premium