SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jesc w pracy??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254
no nic ale mozna by wymieniac i wymieniac co jest zdrowe a co nie.np https://www.sfd.pl/temat171181/ dwie jeszcze nie ale przez lata sie troche nazbiera i to kofeina jest wspówinna wielu chorobom naczyn krwionosnych jak i serca.poza tym wymywa duzo witamin z organizmu. a z tym benekolem to był przykład zalety tej margaryny

Black Music


Black Music

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 180
dzieki lesop81.
No tak chlopaki nie problem przygotowac wszystko troche wczesniej i zapakowac do pojemnika ale nie wiem za bardzo co przygotowac. Ja np. nie zwyklem jadac kurczaka "na zimno" a jak juz pisalem w pracy srednio mam mozliwosc jego odgrzania...

....:::: http://www.fcbayern.pl ::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
z potraw na zimno polecam serek twarogowy chudy + oliwa z oliwek + przyprawy do smaku (heh, koperek, curry, papryka, pieprz, sol... no jest troszke przypraw) + otreby. najesz sie zdrowym jedzonkiem, latwo i szybko to przygotowac a jak sobie do tego herbatke dorobisz (tylko bez cukru!! to juz wogule full wypas!!

druga potrawa, naprawde dobra na zimno to capreze (czy jak to sie tam nazywa)
ser mozzarella + pomidor + swieza (no nie musi byc swierze - moze byc suszona czy jakakolwiek bazylia + oliwa
mozesz sobie wariacje porobic - naprzyklad ulozyc capreze w stosik (przeplatajac pokrojona w plastry mozarelle z pomidorkiem, do tego zagryzac chlebek maczany w oliwie - mowie ci pychotka, pozatym zdrowe bardzo
lub wersja polska - zamiast mozzarrelli dajesz serek twarogowy chudy pokrojony w plastry - tez pychotka !!

3. salatka z tunczyka z chlebkiem lub/i ryzem

i inne - duzo tego, wejdz na kuchnie wloska, grecka i poprzerabiaj sobie potrawy - full wypas mowie ci

oczywiscie jak masz jakies nieduze fundusze, zamiast ladowac je w odzywki mozesz zakupic uzywana kuchenke jednopalnikowa elektryczna lub tez uzywana mikrofalowke uzywane sa tanie jak barszcz (no taki cieniutki barszcz...

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Ale wymyślacie posiłki... Jak ja bym na uczelni wyciągnął pojemniczek z kurczakiem i z ryżem, to by mnie za niezłego świra mieli. Ja obecnie chodzę na zaoczne i tam wcinam cały czas kanapki z szynką, salami i kiełbasą oławską, ale za jakiś czas kupię sobie odżywkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
A to niby dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
a niby dlatego ,biore do pojemnika jedzenie jak najlepszej wartosci i inni mnie wala i lux
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co jeść to jedno a kiedy to rzecz inna. Ja osobiście mam przerwę w robocie ograniczoną. No i chyba jeden posiłek w ciągu 8 godzin wiosny nie czyni. A na dwa skolei nie zdążę (owe ograniczenie przerwy), bo niby podzielić mogę przerwę na dwie ale nim dojdę do szatni, później na stołówkę to już czasu nie będzie na wchłanianie owych specjałów w pocie przyżądzanych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega-3 jako suplement?

Następny temat

nie typowy problem wymagajacy reki eksperta

WHEY premium