SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do kupić jak stosować ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Dieta to nieustanne eksperymentowanie i nie ma takich cudów, żeby nie przeskoczyć ppm, tylko trzeba to systematycznie sprawdzić. Obliczasz swoją ppm i dietę ustalasz tak aby bylo te 500kcal więcej, jeżeli nie nabierasz masy to dokładasz kolejne 500kcal.
Nie ma takiej opcji, żeby waga nie zaczęła iść.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 717
Dziwne że bardzo dużo ludzi rośnie na sucho, i jakoś nikt nie narzeka, każdy dosłownie każdy jak ćwiczy i odpowiednio się odżywia to rośnie, nie ma innej opcji, androidem jesteś? Tu nie chodzi o jedzenie, każdy człowiek je mniej czy więcej a nie każdy rośnie. Przejrzyj na forum jak wygląda prawdziwy plan na mase, pełno tego tutaj. Porównaj je sobie ze swoją dietą. bo to ze tam wcinasz kurczaka i czekasz na obiad i jesz dużo wcale Cie nie wyrożnia, pisalem CI tez kiedyś żarłem jak porabany zapychalem się i nie rosłem.

Dobra dieta + dobry trening i na pewno urośniesz, a jak masz problem znabraniem masy kup Gainer, ja polecam CFM Gainer 20 elegancko w saszetkach sypiesz zalewasz pijesz. Jak to kupisz i bedziesz wcinać 3 szaszetki dziennie miedzy posilkami i do tego regularnie co kilka godzin jakiś makaron ryż czy tak jak mówisz kurczak to nie ma c**ja żebyś nie urosnął. Słuchaj ludzi którzy dorobili się masy oni wiedza jak to się robi i chcą Ci pomoc a ty i tak swoje sterydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
No dobra czyli jak ułożę sobie dietę i będę miał, że potrzebuję aktualnie tyle ityle kalori aby utrzymać masę dokładam do tego załóżmy 500kcal. Ale ciekawi mnie ile ja tego spalam podczas gry w kosza labo tenisa? jest jakiś kalkulatorek który to też oblicza ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Nie ma takiego kalkulatora, bo możesz zapyerdalać jeden dzień mega ostro na treningu i spalić 1000kcal, a możesz drugi dzień mniej intensywnie zasuwać i spalisz 500kcal, dokładaj stopniowo kcal i obserwuj organizm, jak waga ruszy będziesz wiedział jaka kaloryczność jest dla Ciebie odpowiednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
jak gram to cisnę zawsze na 100% Może przydało by się odstawić na trochę kosza chodzi oczywiście mi tylko o mecze rzuty cały czas bym sobie ćwiczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 717
Nie musisz obstawiać kosza bo po co. Dodaj siłke i dobra dieta i jakiś gainer i będzie dobrze, a koksy odstaw conajmniej na nowy rok, to nie są zabawki, tak wogóle to nie warto ich przyjmować przed 20 rokiem życia bo po co, jeszcze tak naprawę się rozwijasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Możesz robić co tylko chcesz ale jak spalisz więcej kcal to musisz też więcej dostarczyc, proste.
Kalkulatory, wzory itp podadzą Ci tylko przybliżone wartości, do wszystkiego musisz dojść sam, właśnie eksperymentując.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
Byłem kiedyś w takiej samej sytuacji jak Ty zakupiłem metke i nic mi ona nie dała bo nie miałem pojęcia o ćwiczeniach tak samo o jedzeniu. Tak naprawdę od półtorej roku zacząłem rosnąć. Zacząłem bez diety jadłem na umór podeszło mi 10 kg (a zawsze twierdziłem że nie ma opcji żebym przytył) weź się konkretnie za jedzenie i będziesz bardzo zadowolony z efektów wizualnych i siłowych nie ma nawet innej możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
weź się za jedzenie proszę nie dawać mi takiej rady ponieważ jem i to więcej niż starszy moja mama i siostra więc u mnie na pewno problem na tym nie polega. O ćwiczeniach mam pojęcie bo ćwiczę z koleżką który staż ma podnad 4 lata i jak coś źle robię dostaję low kicka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 717
To Ci daje rade, weź się za porządne jedzenie no **** to że jesz więcej niz rodzina to nic nie znaczy ile razy mam Ci gadać? Jesz dużo i co z tego!! jesz tak jak tutaj mają ? https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html czytałeś to wogóle człowieku? Mięśnie nie rosną ze sterydów tylko z ŻARCIA i nie bylejakiego i jak najwięcej tylko konkretnego i odpowiednio dobranego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dragon Nutrition Pro-Atd

Następny temat

Odblok po propie +wino

WHEY premium