SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do Massacra Episode 2

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Witam,
jakieś 6 tygodni temu skończyłem cykl na CM3, oczywiście przerwa od krety jest. OD soboty, może poniedziałku przez dwa 2-3 tygodnie będę brał Trec Nitro Pack C-13, po tym czasie chciałbym zabrać się za massacre, ale jadąc na samym stacku będzie to dla mnie nieekonomiczne. Co polecacie wziąść, tzn jaką pojedyńczą formę krety, znów jabłko, czy może ester? Brałbym to tak: na czczo 5g pojedyńcza forma krety, przed treningiem pół saszetki massacry (moja waga 76kg.).

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
jak masz tak brac to wybierz inny stack lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dokup mono,tcm co chcesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
A możesz to uzasadnić, co do tego pół saszetki to napisałem to orientacyjnie, po przeczytanych opiniach na forum stwierdziłem, że przy mojej wadze to będzie odpowiednia dawka, jeśli tak nie będzie , będę brał całą saszetkę.

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dokladnie, bezpieczniej zaczac od polowy, bo ludzie roznie reaguja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
oczywiscie ze mogę to uzasadnic nie wiem czy moje uzasadnienie bedzie satysfakcjonujące ale firma robiąc suplement sugeruje dawki takie zeby działały w wypadku zmniejszenia sugerowanej dawki supel moze juz tak nie działac ale kto wie moze będzie inaczej tak czy siak ja bym zastosował sie do mojej propozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
połowa porcji na początek

do tego monohydrat Trec micro 200 polecam

kompleks minerałów chela min z olimpu i git będzie

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Mam pytanie dotyczące dziennego dawkowania w DT: pracuję na 3 zmiany, dość ciężka praca fizyczna (materiałowiec - jakieś 2t do przeniesienia dziennie + inne prace). Na popołudniówkach i nockach ćwiczę jak się wyśpię tzn jakąś godzinę max dwie od wstania, jak wtedy brać krete i stack, na czczo i za jakieś 1,5h przed treningiem czy może macie inne propozycje?

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
przed treningiem stak, kreatyne po kilku godzinach odstepu, jak Ci pasuje

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
dzięki Miętki, a co do mono to jakoś nie jestem przekonany wolałbym jakąś inną formę kreatyny co myślisz o cee ester z vitalmaxa?

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
bierz mono zawsze działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory z thermo speedow najlepszy? i czy w ogole oplaca sie ta odzywke brac..

Następny temat

NO CRE X3 + HYPERFUSION

WHEY premium