SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kofeina w Massacra episode 2 = Nieporozumienie!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2258

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
Panowie kazdy poradnik kulturysty mówi ze kofeina utrudnia wchlanianie kreatyny. Ostatnio wyczytalem ze w nowym stacku Massacra episode 2 zwiekszono ilosc kofeiny w celu polepszenia efektów. Gdzie tu sens? Gdzie tu logika? Gdzie jest prawda odnosnie laczenia kofeiny z kreatyna?????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84652
w wyszukiwarce jest prawda

można łączyć kofeinę z kreatyną, mit dawno obalony

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52628
pierdoły
można łączyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150828
wszystkie przedtrningowe stacki kreatynowe zawieraja kofeine, niektore dawke porownwywalna do trzech - czterech kaw.

nie wiem gdzie byles przez ostatnie kilka lat.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-06-29 12:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17337
jakie ty poradniki czytasz??
z allegro??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wyczytalem to na sfd.pl i nie tylko, panowie niewziolem tego z kosmosu. Wczesniej niemialem doczynienia ze stackami dopiero teraz sie zainteresowanem i postanowilem skonsultowac pewne moje wadpliwosci, chyba od tego jest to forum prawda zeby rozmawiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43827
racja
a możesz zobaczyć z którego roku był tamten post??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Moge ale mi sie niechce, dobra zrozumialem juz ze czytalem jakies starocie nieaktualne, dzieki panowie za uswiadomienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37465 Wiek 32 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126362
kofeina nie utrudnia wchlaniania kreatyny, a z tego co wiem po treningu pomaga w regeneracji, a przed daje powera, no i rano nie pozwala mi zasnąc ponownie
a więc same plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1062 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9919
sorry ...

ja jestem zwolennikiem kofeiny ...
Ale istnieje pewna teoria ...
Otóż

Kofeina gdy stymuluje układ nerwowy zmusza go pobierania większych dawek magnezu (paliwa dla neuronów) oraz innych minerałów bądź aminokwasów co może zmniejszać metabolizm kreatyny(wykorzystanie) (ale co do wchłaniania z jelit to nie ma jej spożycie większego wpływu)

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-06-29 19:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150828
eeee, logika moze jest, ale zasadnosc średnia... juz przejaskrawiajac: trening tez powoduje zuzycie wiekszych ilosci minerałow, w tym magnezu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oroton kreatyny

Następny temat

Cykl na nitrobolon 8 tygodni??

WPC zestaw