SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla niego ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
Witam serdecznie, mam dylat iz dzis spytał sie syn moich znajomych jaki zrobic cykl na suplach, szczeze mowiac w temacie kreatyn to nie jestem, od kiedy właczyłem w zycie soki.

Teraz napisze cos o nim bo sam nie umiem doradzic nawet z tego powodu ze nie wiem jakie produkty sa na rynku.

Waga:86-87
Biceps:37
Klatka:114
Wycisk:105
Wiek:17
Wzrost:181
Staz 1.5 roku z duzymi przerwami
Dieta-Tak

Taki zestaw jaki mi przdstawił:
Cell Pump - Wagi nie podał
OLIMP Dextro Juice 1.5kg
Gain bolic 6000 - 1kg
Witamin plus

Jesli zrobiłem jakies błedy to z gory przepraszam, napisałem z pamieci co do mnie mowił.

Cykl ma trwac 4-6 tygodnia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
Witam, soorki ze nie napisałem nic wczoraj, Rozmawiałem z Marcinem do wydania ma 100zł Diete trzyma w 100% niedługo bedzie zmieniał iz przybrał 7kg i czeka lekka modyfikacja diety, warzywa spozywa codziennie w 2 posiłkach do tego Olimp Witamin Plus, niebawem uloze mu cała diete napewno znajdziecie ja w dziale odzywianie wszystko bedzie na dniach takze postaram sie tutaj wkleic diete.

P.s Z tego co mi mowił po treningu bierze 50G GB 6000 trening x 4 w tygodniu bodajze.

Zmieniony przez - eucalyptus w dniu 2008-06-01 15:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
powiedz mi tylko ile pieniedzy mozna przeznaczyc to rano rozpisze konkret petarde

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
Powiem Ci szczeze ze niewiem ile ma pieniedzy do przeznaczenia, jak znasz ceny tych produktów to zsumuj i mysle ze bedzie chcial wydac własnie w tym przedziale cenowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
To bedzie jego pierwszy cykl? Czy brał juz jakąś kreatyne?

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Cell Pump - może być solo (ale wtedy 2małe puchy), może być z mono np (najlepiej jakieś dobre creapure)

OLIMP
Dextro Juice 1.5kg - syf, out

Gain bolic 6000 - syf,out, gainerek jakiś dobry, np mutant masa, albo taniej monster masa

Witamin plus - do witaminek o3 i dibencozide jeśli problemy z apetytem

do tego ew chela mzb jak $ zostanie

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Cos slabe te wymiary jak przy tej wadze i wzroscice...

Pewnie endo??

Jesli tak to iech zrezygnuje z carbo i gainera.

Proponuje Storma ( tani i b.dobry). 1 puszka wystarczy na dobry cykl.



Zmieniony przez - npp w dniu 2008-05-31 11:22:48

Zmieniony przez - npp w dniu 2008-05-31 11:23:38

Zmieniony przez - npp w dniu 2008-05-31 11:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
Wymiary powiem wam szczeze ze przy jego przerwach to itak dobrze, wczesniej jak sie przypatrywałem na niego to strasznie chudy ponoc miał epizod z lekkoatletyką wazył bodajze 60kg ? teraz juz troche mięsem zaszedł, 2 cykle miał na mono z olimpu bo tez kiedys mi sie chwalił ze brał, ale z jego przerwami poszlo to na marne... Jak mozecie wypiszcie ceny tych cykli ja mu sprobuje przekazac informacje.

z Gory dzieki, sogi lecą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
niech weznie pojedyczna forme kreatyny + cp do tego i git jak na razie dla niego.
Jesli jest endo no to dextro,carbo,gainer out
ew. odzywka bialkowa, witaminy i mineraly...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
no to moze sobie jakiegos gainera kupic, do uzupelniania brakow w jadlospisie, ew. jak mowilem jesli mu brakuje bialka to odzywka bialkowa.
Carbo\dextro bym odpuscil, ew po treningu mieszac z odzywka bialkowa jesli kupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
cm3 + nitroE będzie dobrym rozwiązaniem, ale CP też może być. Bardzo przydatny tu by był przedział cenowy bo tak to można x tys. zestawów supli rozpisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed Treningiem Syntrax 5.0?

Następny temat

czy dalej brać kretę ?

WHEY premium