SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
Witam.
Mam 21 lat i ok 5 lat stażu treningowego za sobą ( oczywiście z przerwami 2x ok 3-4 miechy) mam 183 cm wzrostu i 94 kg wagi, 127 cm w klatce, bic 43, rekord na klatke 150, aktualnie 130 kg. Diete jako taką mam, ok 200g piersi z kurczak dziennie, jakiś tuńczyk, ser chudy biały itp a reszte to co w domu dadzą . Nie układam diety, nie wyliczam wszytskiego dokładnie bo nie mam na to czasu i kasy . ok 4 lat temu zrobilem szereg cykli z samej metki. 1 - 42 tabsy, 2 - 100 tab, 3 - 100 tab w bardzo krótkim odstępie czasu, od tamtej pory jade tylko na suplach i odżywkach. Od dawna planuje cykl z czegoś tylko nei wiem co wybrać dodam że moim priorytetem jest definicja ( mam tendencje do tycia) Chciałbym aby po moim cyklu było jak najmniej efektów ubocznych, nie przedkladam wyglądu ponad zdrowie, moi znajmoi twierdzą że deka jest bardzo dobra i nie ma po niej żadnych efektów ubocznych ale przeglądąjąc forum słyszałem wie negatywnych opinni ( deca dick...jak to jest ? na cyklu zamieżam też brać odżywki, aminki, białko (podstawa) + jeszcze coś. Doradzcie co barać i w jakich ilosciach na cykl mam ok 500 zł dodam że nei lubie zastrzyków no alre jeśli będzie trzeba to się poświęce, prosze potraktowac mnie poważnie, odpowiem na wszytskie pytania.
Pozdro

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podstawa to dieta
jak na to lage kladziesz to nic z tego nie bedzie.
kulturystyka to czasochlony spory i na pewno nie dla leniow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
nie jestem leniem, gdybym miał na to kase to na bank bym trzymał dobrą dietę..niestey nei mam regularnych dochodów i dlatego a jesłi chodzi o siłke to do leni na pewno nei należe

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
tutaj nie potrzeba rygorystycznej diety tylko racjonalnego odżywiania i spożywania tylko pełnowartosciowych produktów które czesto sa tańsze niż inne żarcie które mozna nazwac smieciami!

Już jeżeli chodzi o odżywki to szybciej bym zrozumiał ...

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
dobra wracajmy do tematu

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
1-7 prop 100mg e2d
2(3)-7 winko 25-30mg ed

ja bym tak zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
a deca ?

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
z deka bym poczekal, silnie blokuje a przyrosty nie sa az tak powalacjace (opinia znajomych nie moja bo ja nie bralem), a prop+winko dobry lajtowy cykl da troche suchej masy, sila podskoczy, definicja na+ pod warunkiem ze dieta i trening beda odpowiednie

Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-06-18 17:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
spoko

kupie 10 tescia
i 100 tab winka V ( a może 200 ? )

bedfzie ok ?


PS: co na odblokowanie ?
a co myslicie a zastapieniu winka np polska metka ?

Zmieniony przez - Metkinson w dniu 2007-06-18 18:29:13

Zmieniony przez - Metkinson w dniu 2007-06-18 20:54:04

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
czy ktoś się jeszcze wypowie ?

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak.
posluchaj Gregora.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadanie wlosow

Następny temat

co to CLENBUTEROL??

WHEY premium