SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co PIerwsze!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ojdan z działu Suplementacja - nasze testy i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37
Siema Mam 16 lat Dostałem od rodziców Gainera 737 z Megabola 3kg Creatyne Powder 250gr I 2xPaczki Biosterolu z Megabola Ktury wytwarza w Org. Testosteron. Chodze do szkoły i mam zajecia do 2.30 i cwicze 3 razy w tygodnie Pon Wt i Śr. Chciałbym sie dowiedziec jak mam brac te suplematy o których godzinach i ile bo chdzoe do szkoły i nie mam zbytnio duzo czasu Dzieki Pa

Byc Cierpliwy A Przyjdzie Twuj Czas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
o ile sie domyslam to jeszcze nawet nie masz diety, a odzywki sie bierze wedlug brakow w diecie wiec nie wiem czy Ci ktos pomoze..

A na biosterol jestes za mlody, daj go tacie

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2006-09-23 11:05:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
j/w sprzedaj biosterol!
chyba nie ten dział...
mono na czczo 5 gr i po treningu 5 gr (jesli nie masz carbo to ew glukoza a jak juz to sok z winogron
gainer 30 min po treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
a z tym mono to bym bral rano na czczo, przed treningiem i po treningu gainer.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cp ! szybka odpowiedz

Następny temat

co brać??

Wiecej