SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Najlepsze...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5187
Siema Dobrzy ludzie he...
Mam proźbe... więc na SFD pojawia sie dużo produktów... itd... ale który najlepszy... wiem że teraz trzeba sie zastanowić... co ja wogóle chce. No więc mam 17 lat ćwicze ok.pół roku jedyne co brałem to masówke(magnum 5000)ale lipa... i chce teraz coś wziąść na mase+rzeźbe są różne pompy fajne z tego co wiem... no ale chce waszej rady wiem że zaraz będzie "jesteś za młody nie ćwicz" "zainwestuj lepiej w diete"i takie tam :) ale nie! więc wymienia sie dużo produktów np. KO,equalizer, nitrobolon,x-pand,clout i wiele wiele innych... który najlepszy? który można kupić na SFD i innych str. (bo na allegro nie chce

z góry dzięki za pomoc... może ktoś mnie zrozumie;)
Pozdro!

Zawsze Moze Byc Lepiej ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Witam!
Masz tu dwa artykuły :

Popularne odżywki z USA : https://www.sfd.pl/temat193473

Popularne białka : https://www.sfd.pl/temat216491


Według mnie :
Najlepsze stacki kreatynowe : Xpand, Vault, Cell Pump, Clout...

Najlepsze białka : MRM Anabolic Whey, Optimum Nutrition Whey, MRM MX Pro, Ultimate Nutrition Prostar Whey Protein ...

Najlepsze gainery : Prolab N-large2, Uniwersal Hard Fast, Whey Mass Gain Hi-Tec

Napisałem z własnych doświadczeń oraz ( w większości moich kolegów ).
Wiadomo że jest dużo więcej świetnych odzywek, szczególnie stosując kryterium : jakość/cena można wybrać coś naprawdę ciekawego. Te co ja podalem to niektóre pozycje "z wyższej półki".

Ale PODSTAWA TO DIETA!!!

Najpierw dieta -> potem odżywki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
chce teraz coś wziąść na mase+rzeźbe życze powodzenia

Widać że coś czytałeś ale chyba neiwiele z tego zrozumiałes

Pozdrawiam SFDowców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
No właśnie...

Masa+rzeźba Zaj****cie by było, gdyby tak było można...

Najpierw masa, potem rzeźba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
jw, zdecyduj sie czy masa czy rzezba bo to dwa odmienne i bardzo rozne pojecia.
Pozatym skoro masz 17 lat to nikt ci nie bedzie mowil ( jak sugerowales) zebys nie cwiczyl bo jestes za mlody jestes w dobry mwieku zeby zaczac na powaznie przygode z silownia.

"zainwestuj lepiej w diete" - skoro nie chcesz takich rad to musisz wiedziec ze dieta to podstawa kazdego sportu a kulturystyki szczegolnie i bez niej ani rusz. Suple sa tylko dodatkiem a nie cudownym produktem gdyby tak bylo nie bylo by tego forum a wiekszosc ludzi na ulicy wygladaloby jak Pudzian. :)

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2005-10-23 22:54:07

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5187
hehe.. Dzięki
Jednak Dobrzy Z Was Ludzie


Pozdro!

Zawsze Moze Byc Lepiej ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opłaci sie ??

Następny temat

co o tym sadzicie ?

WHEY premium