SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś trzeba z tym zrobić

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Napisz to jeszcze raz ale z odrobina choć kultury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Panalbin przytocz choć jedno słowo w którym napisałem cos nie z kulturą.W moim poście nie było nawet jednej inwektywy.Widzę,że kasujesz to co niewygodne dla strongam z.o.o? I jak na tym forum mozna cokolwiek napisać.
Dymek,na każdym kroku pomawia,zniesławia moja osobe i nie tylko.Jednak takie posty według ciebie są w porządku.
Jednakże cokolwiek ja na napiszę,a napisałem sporo,aby wyjaśnic to i owo w kamliwych kwestiach które poruszał Dymek to zaraz zabierasz się za kasowanie.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
a napisałem sporo,aby wyjaśnic to i owo w kamliwych kwestiach które poruszał Dymek
----------------------------------------------------------------------------
Gladiator odnosze wrazenie, ze nie czytasz tego co piszesz. Nic nie wyjasniles w sprawie zaistnialych faktow.


W moim poście nie było nawet jednej inwektywy.
----------------------------------------------------------------------------
W twoich postach sa same inwektywy. Jesli nie wiesz co ten wyraz znaczy proponuje zajrzec do slownika.


Dymek,na każdym kroku pomawia,zniesławia moja osobe i nie tylko.
----------------------------------------------------------------------------
Jakos nie zauwazylem aby Jarek gdzies pisal "slyszalem, ze podobno", "obilo mi sie o uszy". Pisal o konkretnych sytuacja z konkretnymi osobami w konkretnym miejscu i czasie. Jakos nie zauwazylem abys mial cos wiecej do powiedzenia, na te konkretne zarzuty, poza inwektywami. Wiec stary badz mezczyzna i nie pitol farmazonow.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Wyjaśniłem,wyjaśniłem tylko Panalbin skasował.
Zresztą jest to juz mój ostatni post na tym forum,gdyż dyskusję tutaj uważam za becelową z uwagi na tendencyjność tego forum.
W kwestiach wyjaśnień powiem tylko tyle:
1.mimo,iz impreza była deficytowa łotysze mieli pieniadze uregulowane tego samego dnia w restauracji"Zascianek"w Łodzi
2.w dniu wyjazdy czyli rano nastepnego dnia zwrócilismy im koszta podróży

W innych kwestiach się nie wypowiadam.Korespondencje prowadzimy w wieloma federacjami na świecie i rozmaite kwestie są w nich poruszane.
I jak się dowiaduję nie wszyscy na świecie przepadają za federacją strongman z.o.o i za osobą Jarosław Dymka.Są rozmaici adwersarze,jednak długo by o tym pisać.

Myslę,że swój niski poziom kultury przepełniony fanaberiami Jarosław Dymek juz pokazał i od tej pory absolutnie nie interesuje mnie w jaki sposób będzie się tu wirtualnie wykazywał.
Trzeba jednak pamiętać,że istnieja pewne granice,których nie należy przekraczać,gdyz finał takich zachowań może miec w końcu mocno materialny wymiar w ścisłym tego słowa znaczeniu.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Oj Gladiator naprawdę jak nie masz nieczego wartościowego do napisania to nie pisz... Wasza federacja zmierza ku upadkowi- to fakt.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6661
Tylko że niski poziom Gladiatorze pokazałeś jako pierwszy właśnie Ty i ludzie z Twojego otoczenia wyzywając na swoim maleńkim forum czołowych polskich Strongów...pamiętam do dziś jak jechaliście po Kurasiu,który to właśnie jest jednym z protoplastów Strong Mana w Polsce i gdyby nie On i jemu podobni to byłbyś kimś zupełnie innym niż teraz jesteś...chociaż może i dobrze by było gdybyś zajął się czymś innym...

<<Mistrz Legnicy w Strong Man Junior>>
<<28 maja 2004>>
POLISH POWER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10449
witam,

mass1987, tak z czystej ciekawosci, co Ty wniosles do tego postu?

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Ja nic się nie staram nowego wnosić do tego postu, bo wszystko tu jest jasne! Ja poprostu muszę zareagować na hamstwo i bezczelność. Już taka moja natura

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10449
witam,

wobec tego, jak to sie ma do Twojej poprzedniej wypowiedzi cyt.:

"Oj Gladiator naprawdę jak nie masz nieczego wartościowego do napisania to nie pisz... Wasza federacja zmierza ku upadkowi- to fakt."

pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLSKA VS SKANDYNAWIA TVN

Następny temat

ODBUDOWA FORMY

WHEY premium