SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś trzeba z tym zrobić

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Mass 1987 nędzą to jesteś ty gówniarzu.Kto dał ci prawo obrażania kogokolwiek?

Panalbin,nie czekamy na żadne odpady,lecz robimy 27 lutego eliminacje.W danej chwili zgłosiło sie juz 9 osób,ale zostało jeszcze trochę czasu na zgłoszenia.Cała kadra ECSS będzie liczyć 14 zawodników plus ewentualnie dwóch rezerwowych.
Dajmy na razie spokój wszelkim spekulacjom.Czas pokaże jak to się wszystko ułoży.

Zmieniony przez - Gladiator w dniu 2005-01-16 20:13:35

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 363
panalbin, nie rżne wszystkowiedzącego fachowca. Nie siedze może za głęboko w tym sporcie, ale wiedzę mam bardzo dużą. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak dużą.
A Twoja odpowiedź na moje zarzuty do mnie nie przemawia. Utwierdzam się tylko w przekonaniu, że niektóre osoby z otoczenia federacji D i S są pozbawione honoru. I nie mówię tu o tobie panalbin.

biorą wszyscy, wpadają głupcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
F-Master, przeczytalem Twoja wypowiedz jeszcze raz i rzeczywiscie nie powinienem jej kasowac. Jezeli to Cie usatysfakcjonuje, to przyznaje sie do bledu. Co do pytan, a raczej hipotez, ktore zalozyles, dzisiaj juz masz odpowiedz.
Co do tego co powiedzialem wczesniej sa to nie tyle pogloski, co wypowiedz jednego z przedstawicieli Spartakusa.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
bez urazy ten przedstawiciel spartakusa ma chyba schizofrenię paranoidalną

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 311
Tym razem pan B. znowu zaatakował i napisał prośbę o współpracę do IFSA. Nie byłoby w tym nic złego, bo każdy ma prawo marzyć, tylko nie wiem, czemu padło w niej tyle razy moje i Mariusza nazwisko i to w różnych kontekstach... Jeżeli ktoś jest silny, to mówi "płynę", a jeśli jest słaby, to czepia się jak g...o okrętu i mówi "płyniemy!" Proponuję następnym razem napisać więcej o swoich sukcesach organizacynych - szczególnie tych na własnym terenie, czyli w Łodzi, a mniej rozpisywać się o tym, jak to gazety śmiały się z Mariusza, bo bał się pojedynku z Maximusem. Wszyscy wiemy, że jeszcze dużo wody upłynie zanim będzie można porównywać tych dwóch zawodników, a że ECSS chciało sobie zrobć reklamę kosztem Pudziana jakoś zapomniano w tej prośbie wspomnieć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Wiesz co Jarosławie D.jak widze jesteś urodzonym malkontentem.Czyzby grunt rozstepował ci się między nogami?
Zaobserwowałem,że strasznie jesteś jakiś niedowartościowany i dość często rozmijasz się z prawdą,ale to widac u ciebie normalne zjawisko.
Konfabulacje to chleb powszedni...
Zwykły aferowicz internetowy z ciebie,a nie wyglądasz na takiego.Jednakże jak widać pozory mylą.
Zajmij się w końcu czyms pożytecznym,a nie co rusz wykrywasz jakąś pseudoaferę dybiącą na twoją firmę,twoje nazwisko czy też nazwisko innej osoby.Masz jakąś manię prześladowczą,czy co?
Dorośnij w końcu troche i daj spokój z tymi dziecinnymi zagrywkami,gdyż nie mamy po 15 lat,więc nie zachowuj się w sposób inadekwatny do swojego wieku.
Mam nadzieję,że w końcu kiedyś otrząsniesz się z tego i przestaniesz żyć światem wirtualnych afer.

Życzę powodzenia i udanej imprezy w Łodzi.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 311
W przeciwieństwie do ciebie Dominiku B. nie rozsiewam niesprawdzonych plotek, a piszę o faktach na które mam dowody (twój list do IFSA także), a po tym, jak nazwałeś mnie w rozmowie z Mariuszem po której według ciebie uciekał po Piotrkowskiej (pisząc to na swoim forum wykazałeś się wielką zdolnością do mitomanii) nie przejdę nad toba i twoimi wyczynami do porządku dziennego. Teraz, kiedy zobaczyłś, że oczernianie, wyzywanie i zmyślanie na innych na twoim forum jest kijem, który ma dwa końce, bo twoi sponsorzy odwrócili się od kogoś, kto tak wyraża sie o innych - próbujesz udawać kogoś innego niż jesteś, a nawet piszesz, żeby zapomnieć o tym, co było. Pewnych rzeczy nie można zapomnieć i oświadczam ci, że tam, gdzie będę mógł, jeżeli będę posiadał na to dowody - będę pisał o twoich "wyczynach", bo odpowiedzialnym za to, co się mówi i pisze trzeba być zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy się to opłaca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
Chłopaki nie płaczą

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Z tym uciekajacym M.Pudzianowskim to byl Motyw przewodni
- normalnie jak w bajce dla najmolodszych TOP CAT - Mafia , Gangsta i te Sprawy w nieco innym wydaniu

Ale wracajac do Tematu , Wydaje mi sie , ze pomimo wszystkiego co BYLO , warto Wyluzowac - i nie attakowac sie nawzajem - bo tak naprawde czasu sie juz nie wroci . Warto skupic sie na nowych zadaniach i celach ,i jak zwykle czas ponownie zweryfikuje czyjes poczynania - Tak wiec PEACE

Pozdrawiam

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Nie będę pisał o sprawach,które są oczywiste,aby nie podsycać negatywnych emocji,bo sam nie wiesz co jest prawdą,a co fałszem.Nie będę się wdawał z tobą w bezsensowną polemikę nad tym co było czy tez nad tym co jest.
Załóżmy,że ty wiesz wysztko lepiej i że masz zawsze rację.
Niech będzie twoja racja,nasz spokój.
Pisz dalej co chcesz i gdzie chcesz żyjąc w swoim świecie wyimaginowanych,internetowych afer,które jak widać cię mocno dowartościowują.
Ja mam troche innych o wiele ciekawszych zajęć niż polemika z toba na temat twych urojeń,podejrzeń,przypuszczeń itp.
Baw się w swoje dziecinne gierki sam,gdyż świat dorosłych ludzi jest troche inny niż twoje wirtualne życie.
Jesli ci to sprawia jaką satysfakcje to zyczę miłej zabawy.
Powinienneś tylko zmienić dział na "humor".

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLSKA VS SKANDYNAWIA TVN

Następny temat

ODBUDOWA FORMY

WHEY premium