SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cm3 / Micronized 200/Nitrobolon

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
Co polecacie najbardziej.Jakie mogą być połączenia z tymi suplementami?

Dodoatkowo mam pytanie, jezeli przestane cwiczyc po 2 latach to wszystko mi zejdzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
ja polecam polaczenie

Nitrobolon II + CM3


co do drugiego pytania to odpowiem ci ze jak juz wytrwasz dwa lata to ci sie nie odechce tylko zaogni sie jeszcze bardziej dopiero wtedy jestes na maxa wkrecony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 651
Remik mam pytanie bo ty cisnoles na NII i CM3. Jakie są efekty ile poszlo na sile i masie? Mocno łapka podrosła? Bo zamierzam podobny cykl sztachnąc.

Pozdrawiam f1x

www.coder-factory.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
glownie to zalezy od sposobu treningu a takze odzywiania

ja nie uwazam sie za zawodowca ale w miare jako tako to u mnie wyglada

2 albo razy robilem taki cykl
obecnie w blogu ogladaj postepy jakie czynie na NE + cm3

oczywiscie w pierwszym cyklu stack+pojedyncza forma zanotowalem najlepszy przyrost sily bo w wl z tego co pamietam to 10kg skoku bylo ale wtedy jeszcze ponizej setki cisnelem
w mc tez jakos o 10kg sie poprawilem no i podobnie w przysiadzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna dostac rabat duzy?

Następny temat

hmb+amino+tauryna

WHEY premium