SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clout+jabłczan+Np-Xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
słuchajcie a w takim połączeniu jak w/w Clouta brać lepiej po treningu czy z rańca, czy bez większej różnicy to bedzie?

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
clout nadaje sie najlepiej na po treningu i w tej porze polecam go brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
nie chce zakładać zbytecznie 2 tematu i robic zamieszanie wiec dalej tu :
bo fundusz sie zbierają i jest spoko wiec tak sobie myśle czy moze nie byloby lepiej 2xClouta zamiast łaczyć go z jabłczanem?

apokalipsa jak sądzisz ?
zastanawiam sie tez nad bodyoctanem zamiast no-xploda ale to juz inna bajka

Zmieniony przez - usekenator w dniu 2008-08-04 23:01:18

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5431
2x Clout to najlepsza opcja ale niestety dosyc droga?! jak chcesz... Twoj wybor chociaz mysle ze polaczenie Clouta z Cm3 byloby bdb ;)) a jak inny stack mzoe Storm(tani) lub GM lub (tansza opcja-w cale nie gorsza0 N.O.K.O? pzdr.

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak masz kasę to 2x clout świetna opcja.

body octane także, jest przydatny przed treningiem przede wszystkim ze względu na cytrulinę, beta alaninę, histydyne i karnitynę.

więc jeśli na luzie z kasą 'wydolisz" to nie mogę 'odciagac" cie od tego pomysłu

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-08-04 23:18:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
no właśnie tak myślę aby tak zadziałać- w końcu jak coś juz robić to tylko na 100 %

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
kurde ja mam podobny problem... biore shotguna i clouta tzn planuje i nie wiem co dorzucić... N.O.K.O nawet ok wygląda

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
masz shotguna więc NOKO nie bardzo ci już potrzebne.
jakiś "uboższy" składem[w ilośc skladników żeby byla jasność] stak jak clout czy crevolution i ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
CP sprawdzone i będzie ok... myśle czy aminokwasy dorzucic jeszcze z kaizena.... jedni mowia ze beda m izbedne na masie drudzy nie

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no to kreatyny mamy już z głowy, w shotgunie masz już aminki/bcaa/przed treningiem już jest ten problem rozwiązany a po treningu warto byłoby wrzucic leucynę

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-08-05 19:40:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja: Suplemacja, dieta i trening do oceny

Następny temat

róznica pomiedzy izolatem a koncentratem w odżywkach białkowych...

WHEY premium