SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clomaden Epi20 Milk Thistle cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Ale po co brać to epi z testo?
Czym w takim razie jest epi w tym wypadku?
Po opiniach i ocenach PH jednak zrezygnuje z tego specyfiku.
Szkoda zdrowia chyba, póki co używałem jedynie suplementów typu białko, kreatyna, przedtreningówki, witaminy.
W tej chwili od kilku miesięcy używam witamin i kreatyny i chciałem spróbować czegoś nowego by powiększyć mięśnie.
Niby 43 w bicku może wydawać się sporo, ale przy wzroście 196cm przydałoby się co najmniej 48, tak mi się wydaje.
No nic będzie trzeba zmieścić kolejny posiłek w jadłospisie.

A jest coś co można by wziąć, ale do ustnie?


Zmieniony przez - EfektyCzasu w dniu 2018-08-19 18:01:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metka 30mg/tura 50mg 8tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
O uszy mi się obiło, że kiedyś była 25mg, a teraz są 50mg.
Czy to zależy od tego jaką chcę?
Ponoć jest silnie toksyczna.
Mam na myśli, że bardzo psuje organizm.
A co to ta tura?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Epi jest toksyczne, meta jest tokszczna jak kazdy metylowany hormon czy prohormon. Turanabol (T-Bol) to w uproszczeniu malo aromatyzujaca meta. Nie wywayl tak e2 i nie puchniesz w swinio mase. Na mecie tez nie mususz jak kontrolujesz hormony.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Zastanawiam się nad tym turanabol, ale jak miałbym to brać.
Tabletki po 10mg i jest ich 100.
Myślę, że na pierwszy cykl mógłbym brać 3x dziennie jedną tabletkę i tak przez 4 tygodnie, a potem clomid (?), ale to już nie wiem jak.
Co Wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tura to z 10-12tyg dawka 40-60mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Dlaczego tak długo?
Powinno coś zadziałać w ciągu 4 tygodni stosowania.
Mam nadzieję na większe i lepiej widoczne mięśnie.
Nie jakoś diametralnie większe, ale coś tam mogłoby się poprawić.
Po treningu 45.5cm w bicku, a jak będzie 46cm po 4 tygodniach to super.
No i jak siła dojdzie to fajnie byłoby robić przysiady ż większym ciężarem, bo póki co to 60kg 10x, a Max to 80kg i to tak koślawo trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Sorki ale... Co ty tu wypisujesz??? Rozkmil jeszcze ze dwa lata tematy treningowe, pozniej dopingowe bo na razie to szkoda czasu jak nie ogarniasz, ze na cykl 4 tyg to w ogole pradu szkoda. Typ co ma w 45 w bicku to juz troche kg przerzucil i siada z 80kg tylko?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
wlasnie od pierwszej strony nie pasują wyniki w siadzie i martwym, czyżby trening z dupy ? :D albo wpisane pierdoły w ankiete.

może być też że podstawy treningowe leża i do tego 20% bf wiec dieta a za ssa sie brać to nie ładnie :D



Zmieniony przez - Shaki27 w dniu 2018-08-26 21:05:05

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Nigdy nie robiłem nóg
Byłem typowym bocianem więc co tu dziwnego?
Kilka lat skupiałem się tylko na górze
Jak na 104kg i 196cm to te 20 kilka bf% nie jest spore
Mam widoczne mięśnie i abs

Zaniedbane mam dolne partie
Tak naprawdę to dopiero kilka miesięcy robię nogi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki badań 7 miesiąc cyklu

Następny temat

Cykl

WHEY premium