SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol vs Kickboxing

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Witam. Trenuje kickboxing, czy sa jakies przeciwskazania jesli bym chcial wziasc clenbuterol bo nie jestem pewien a nie mam zabardzo gdzie zaczerpnac informacji na ten temat

No Pain NO Gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24373 Napisanych postów 68060 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537712
tzn jakie masz na mysli przeciwskazania ?
badania czy co ?

jesli chodzi o to czy mozesz wziac zeby pocielo, to jak najbardziej, obetniesz wegle, dodatkowe aero i ladnie porobi

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
stawiam na kickboxing!!!

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Miałem bardziej na mysli ze treningi sa bardziej wycieczajace, 3 sparingi po 3min to tak jak dobry trening na silowni, co nawet nie ma porownania :] Tak a to do wyciecia, a chodzilo mi ogolnie nie pod kontem kontroli tylko zdrowotnym, a jak z dawkami Moj blad mialo byc Clenbuterol a Kickboxing

Zmieniony przez - Mckenzie w dniu 2009-12-18 00:04:48

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zuch chlopak zlokalizowal blad !

przeciwwskazan jako takich nie ma,
skurcze beda lapaly, trzeba pic duzo wody, brac magnez
a dawke dobrac sobie samemu zaczynajac od powiedzmy 40mcg dziennie
w systemie 2dni on 2 dni off, albo 5on 2 off, jeden hooooy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Wyczytałem kiedys najprawdopodobnie na sfd ze brac 2tyg on 2 tyg off i w czasie off`a zarzucic jakis spalacz, a magnez mniej wiecej w jakich ilosciach? 2x dziennie 300mg? bedzie ok

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24373 Napisanych postów 68060 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537712
wystarczy taka dawka
roznie clen si bierze, jedni biora jak pisze micz, a inni wlasnie 2 ttg on 2 tyg off i w offie spalacz jakis

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Powiedzmy ze bede bral 5on i 2 off zaczynam od 1-ego dnia 40mcg dziennie wrzucam jedna tab. rano 20mcg i druga kolo 13, drugiego dnia zwiekszac dawke? jak zwiekszac to o 20mcg? pytam bo nigdy nie bralem a chcialbym to wziasc rossadnie, z gory dzieki
I jeszcze jedno mam do wyboru chinski 40mcg lub Bulgarski (Sopharma) 20mcg w cenie jest doslownie funt roznicy tylko nie wiem co w tym chinskim siedzi ??

Zmieniony przez - Mckenzie w dniu 2009-12-18 00:39:03

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
sofarme bierz bo apteka

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24373 Napisanych postów 68060 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537712
jw
jadlem niedawno i zjem bo zostalo

co do dawki to mierz temp, musi byc podwyzszona, lataja rece, itp sajdy
fakt nie zawsze lataja rece ,ale temp jest 37 z groszami

tak dawke zwiekszaj o 1 tab czyli 20mcg, mnie sopharma telepala 3 tab rano 3 popoludnie
niektorych 1-2 tab rzucaja

takze sprawdz od 1/2 tab

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
a dieta do tego jak z diętą i oczywiście jakieś inne suplementy? oprócz magnezu? z czym połaczyć? magnez, potas cynk itp... witaminki ?


i jak to jest z clenem podczas chodzenia na saune?? można połączyc te 2 rzeczy branie clena i 1 raz w tyg na saune czy nie??

Zmieniony przez - Chinal w dniu 2009-12-26 16:11:08

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak bić

Następny temat

Problem z wątrobą rok po kuracji.. strasznie tyje :/

WHEY premium