SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol male pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Witam mam takie pytanko czy podczas brania clenbuterolu mozna pic kawe i czy ona poteguje jej dzialanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6340
Nie wiem na ile jest aktualny atykuł z archiwalnego numeru "Muscle &Fitness" z 93 roku: "Rozmowy przy kawie. Czy kofeina jest naprawdę niebezpieczna?", który mi się przypomniał i który właśnie wygrzebałem.
Tam na pytanie "Czy przed treningiem warto napić się kawy?" jest:
"na tak" - spalamy więcej tłuszczów, spalamy więcej kalorii, przypływ energii, "na nie" - niedobór soli mineralnych, wzrost ciśnienia krwi, rozchwianie emocjonalne, przyzwyczajenie.
W 1 filiżance kawy jest podane 100-150 mg kofeiny, a w kawie instant (1 filiżanka) 86-99 mg, w herbacie 60-75 mg (!), a np. w puszce coli 32-56 mg.
Ale co to jest wg nich filiżanka - czy to jest 150, 200, czy 250 ml?
I ile trzeba sypać, żeby było takie stężenie? Tego nie wiem.
Poza tym nie podoba mi się podana dawka kofeiny dla kawy instant - ja niestety pijam kawę nałogowo od ok. 16 lat i mi Nesca starcza na dłużej niż kawa "z fusami" - zupełnie jakby miała więcej kofeiny...

---
"Připravek neobsah**e látky dopingového charakteru."
Tommy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Zalezy ile tej kawy masz zamiar wypic jesli 1-2 filizanki to ok, kofeina w takiej dawce nie spoteguje dzialania clenbuterolu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
spotęguje działanie clenu czy też nie-to ciężko powiedzieć, zalerzy co kto rozumie przez to stwierdzeni. aczkolwiek kofeina spotęguje dodatkowo spalanie tłuszczu, jak i również 'kop' będzie mocniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Jedyne co moze spotegowac to podwyzszone cisnienie krwi.Kofeina nie spowoduje wzrostu temp ciala co jest jedna glownych wlasciowsci clenu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
kofeina jest tremogenikiem podobnie jak clen. owszem podwyższa ciśnienie krwi 3-7 mm Hg, dlatego nie nalerzy początkowo przesadzać z jej ilością, tylko obserwować reakcje organizmu

badania zamieszczone we "Flex'ie" luty 2001:

"Naukowcy ze Springfield College w Massachusetts badali wpływ kofeiny na 40-minutowy trening aerobowy (na steperze) u 10 kobiet które miały doświadczenie w tym treningu. Na godzine przed treningiem kobiety dostawały placebo a przed nast. treningiem dostawały kofeinę w dawce 5 mg /kg wagi ciała.

Wyniki:
Choć liczba kalorii spalona podczas obydwu sesji była podobna, to jednak ilość tk. tłuszczowej spalonej po kofeinie była znacząco większa.

Podsumowanie:
Dawki kofeiny używane w tych badaniach są wysokie i mogą wywołać drżenie i poddenerwowanie. Jednakże subst. termogenne zwiększają wydolności fizyczną i spalanie tk. tłuszczowej."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
To musialby wypic przynajniej 10 mocnych kaw aby taki stan osiagnac

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
zalerzy kto jakie pija kawy, ja pije z 6-7 czubatych łyżeczek przeważnie.

Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-02-17 00:16:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
6-7 czubatych lyzeczek na jedna kawe ?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Jedna mocna kawa zawiera ok 20 mg kofeiny, to aby miec taki efekt jak badane panie na steperach to 100 kg facet musialby wypic 25 mocnych kaw.
No chyba ze pije takie jak Ty to tylko ok 8
Ile takich kaw dziennie wypijasz?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
dziennie 2-3 takie kawy. od czasu do czasu robie sobie przerwę lub zmiejszam ilość.

8 to byłoby przegięcie, niewątpliwie. możnaby również prócz kofeiny z kawy dodatkowo dojadać kofeinkę w kapsach by uzyskać odpowiednio wysokie dawkowanie, kiedyś pewnie spróbuje i podziele się spostrzeniami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Afera dopingowa labolatorium balco !

Następny temat

Clenbuterol male pytanie

WHEY premium