SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol dla kobiety - spadek wagi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
po pierwsze chce się odchudzić bo che wrucic do wagi z przed wypadku!! po drugie sezon plażowy mnie nie interesuje!! po trzecie nie zrezygnuje z tabletek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie przyszło ci na myśl ze strzelasz z armaty do muchy ? i ze 4kg to nie jest jakiś kosmos ? i ze nic ci to nie da jak podstaw nie ogarniesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
wruciłam:) na clenbuterolu w 3 tygodnie zjechałam 8 kg:) zaczełam po nim jesc normalnie i nie przytyłam ani kg , za to ciągle lece w dól z waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24545 Napisanych postów 68231 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538290
powodzenia, daj znac kiedy stypa

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1457
Witaj Paulik 88...mam do Ciebie pytanko-w jakich dawkach stosowalas clenik ? Jestem ciekawy poniewaz moja zonka zaczyna go brac od przyszlego tygodnia razem z T-3-wiem juz jakie dawki bedzie brala T-3 ale zastanawiam sie nad planem brania cleniki...wiec Twoja sugestia bedzie pomocna
Z gory dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Czy nie sadzisz ze powinienes o to pytac kogos bardziej doswiadczonego, niz laski ktora to bierze "na pale" i do tego pierwszy raz?
Znowu mit plci zwyciezyl? Clen bierze sie tak samo nie wazne jaka ktos ma plec!
Poza tym jezeli bedzie leciec T3 to chyba wszystko o clenie powinno byc juz wiadomo, bo to zabawka w porownaniu do hormonu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1457
Scorpio 93 ...widzisz problem w tym,ze nie za bardzo bylem przekonany co do tego cleniki i T-3 dla mojej zonki ale jakos udalo jej sie mnie przekonac wiec zakupilem jej te dwa srodki...co do mojego pytania do Pauli 88 zasugerowalem sie jej ostatnia wypowiedzia...myslalem,ze jest to jej kolejny cyklik z clenikiem-moja wina nie doczytalem od poczatku-teraz znam temat
Problem z tym-przyznam sie,ze sam sie juz pogubilem w dawkowaniu clenu z T-3. raz mysle laczyc je razem,nastepnym razem oddzielnie,znowu co drugi dzien...nie chce przesadzic w dawkach dla niej bo to zupelny nowicjusz i mam nadzieje,ze to bedzie jej pierwszy i ostani kontakt z tymi srodkami...juz jeden chemik w rodzinie wystraczy
Jezeli moge Cie prosic-w jaki sposob Ty bys to widzial bede ogromnie wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Specem od tych srodkow jest Marqz, pewnie sie wypowie
Wypelnij ankiete za zone i powiedz jaki jest cel tej kuracji, bo jezeli nie wybiera sie na zadne zawody to robi bardzo po amerykansku...t3 jest zbyt powaznym srodkiem dla amatora IMO. Moze sluzyc do "wycinki", ale nie do "schudniecia" bo do tego dieta, aero i clen w zupelnosci wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1457
ok.dzieki za odpowiedz ...zonka nie wybiera sie na zawody-przynajmniej ja o tym nic nie wiem Celem kuracyjki ma byc zrzucenie wagi...nie wiem ale u niej stres zwiazany z praca pokazal sie w dodatkowych kilogramach...jej obecna waga to 80 kg. przy wzroscie 175 cm. wiek 34 lata. zdrowie wysmienite Najgorsze jest to,ze mnie wcale ta jej waga nie przeszkadza ale wez i jej to wytlumacz haha wiec wole zrobic to z glowa z pomoca wachowcow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Czyli rozumiem silownia to dla niej tez czarna magia...IMO nie tedy droga, po T3 serducho moze zakolatac nie tak jak trzeba, jezeli dochodzi do tego jeszcze stres to juz w ogole moze byc nieciekawie. Jak Maqrz przyjdzie to sie wypowie jakie mial przeboje Generalnie cykl na T3 bez beta-blokerow pod reka ma malo sensu...no i bez anavaru, bo poleci wszystko. A to jest twojej zonie niepotrzebne skoro nie jest fitnesska.
Proponuje porzadne aero - takie jaka jej nie bedzie nudzic, jak zwykle bieznie / stepery / rowerki wystarcza to niech to bedzie, ale zazwyczaj (przynajmniej mnie ) to diabelnie nudzi, wiec jakies zajecia typu aerobic, spinning itp. Do tego trening silowy, zbilansowana dieta i trening silowy, a do tego clen progresywnie od 20mcg do 60mcg. Jestem pewien ze to CALKOWICIE wystarczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wstrzymana produkcja omo

Następny temat

jakie środki

WHEY premium