SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol - pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
mam pytanie - mam diete rozpisana powiedzmy na -800/-1000 kcal (zamiast na -300 tak jak byc powinno) to mimo to clenbuterol bedzie dzialal jako antykatabolik (w tym sensie ze mi miesnien nie spadnie)? chcialbym zaznaczyc iz szukalem w wyszukiwarce odpowiedzi na tego typu pytanie jednak nie moglem znalesc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
aa i dopisze - prosze odpowiedziec tylko na pytanie - prosze bez dogryzek typu : do michy ****o etc dziekuje i zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
nie przejdzie cos takie z clenem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
nie upatrywalbym w clenie antykatabolika bardziej jakis testostreon w minimalnej dawce+amino i nie ma sensu tak drastycznie obcinac kalori jak juz to stopniowo obcinac wegle

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2010-07-18 01:53:42

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dokładnie, zbytnie ucięcie kalorii z pewnością spowoduje tez palenie mięcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
kk dzia ;p bo ja czytalem...ze to ma wlasciwiosci antykataboliczne...a nawet powoduje delikatny wzrost miesnia...wiec nie wime ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
ani nie urosniesz po tym ani nie poczujesz efektu antykatabolicznego

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
tzn ze to tylko jako fatburner jest dobry czy poprostu chcesz mi dogrysc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
nie po prostu z doswiadczenia wiem ze na clenie miesnie nie rosna kiedys to badali na myszach moze i bys cos przytył ale dawki kosmiczne a co do katabolizmu to mit wielki wolał bym 10mg metki albo prolo co 5 dni 100mg bic

a co do spalania na nim hm.. innych kopie innych nie inni chwala inni nie ja osobiscie wole inne srodki nawet efedryne mam to samo a i siła idzie i zyc sie chce a na clenie lipa

to moje zdanie tylko

Zmieniony przez - K1pl w dniu 2010-07-18 20:34:11

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
ja jestem swiezak w dopingu cwicze 2 lata mam 175 i mam 92 w pasie 43 w rece... i jak by do 85 zbic bylo by elegancko...mozna to brac razem z testosteronem ? (czytalem i pisalo ze clen mozna brac z innymi sterydami jednak wole sie zapytac fachowcow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pełna ankieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl dla rugbysty-luźne opinie?

Następny temat

Deca Grecja

WHEY premium