SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol - 4 pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Witam, ostatnio zaopatrzyłem się w clena, mam kilka pytań abym mógł maksymalnie go wykorzystać:

1) Lepiej z rana przyjmować na czczo czy po śniadaniu?
2) Często pracuję do 20, więc trening mam gdzieś o 20:30, czy mogę brać w takie dni clen o 18 ?, będzie miał on takie sam działanie?
3) Ile przyjmować na raz clena ? Jeżeli w niżej wymienionej rozpisce jest 80mcg to dzielić to na dwie porcje?
4) Znalazłem na forum taki rozkład przyjmowania, chcę wiedzieć co o nim myślicie ? Czy jest on dobry dla kogoś kto ma 1 styczność z clenem?

Przykład pierwszego razu:

Dzień 1: 20mcg
Dzień 2: 40mcg
Dzień 3: 60mcg
Dzień 4: 80mcg
Dzień 5: 80mcg (zwiększ dawkę kiedy skutki uboczne są znośne)
Dzień 6-Dzień 12: 100mcg
Dzień 13: 80mcg (tapering nie jest konieczny, ale pomaga niektórym osobą wracać do normy stopniowo)
Dzień 14: 60mcg
Dzień 15: off
Dzień 16: off
Dzień 17: ECA

Przykład dla drugiego cyklu:

Dzień 1: 60mcg
Dzień 2: 80mcg
Dzień 3: 80mcg
Dzień 4: 100mcg
Dzień 5: 100mcg
Dzień 6-Dzień 12: 120mcg
Dzień 13: 100mcg
Dzień 14: 80mcg
Dzień 15: off
Dzień 16: off
Dzień 17: ECA

Bardzo dziękuję z góry z poświęcony czas. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
fck_U
Witam, ostatnio zaopatrzyłem się w clena, mam kilka pytań abym mógł maksymalnie go wykorzystać:

1) Lepiej z rana przyjmować na czczo czy po śniadaniu?
2) Często pracuję do 20, więc trening mam gdzieś o 20:30, czy mogę brać w takie dni clen o 18 ?, będzie miał on takie sam działanie?
3) Ile przyjmować na raz clena ? Jeżeli w niżej wymienionej rozpisce jest 80mcg to dzielić to na dwie porcje?
4) Znalazłem na forum taki rozkład przyjmowania, chcę wiedzieć co o nim myślicie ? Czy jest on dobry dla kogoś kto ma 1 styczność z clenem?



1. Z rana na czczo.
2. Nie ma znaczenia o której trenujesz, patrz pkt. 1
3. Niezależnie od dawki, wszystko rano na czczo.
4. Dawki dobierasz pod siebie. Zacznij od 40mcg i podbijaj o 20mcg codziennie. 120-160mcg balkana ładnie robi robotę już

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
praktycznie j.w. z tym że nie musisz brać na czczo clenu,mozesz dać go po posiłku.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Dzięki Ci wielkie za odpowiedź, podoba mi sie pomysł z braniem wszystkiego na raz, chociaż gryzie to się z informacjami, które do tej pory gdzieś czytałem, ale komu mam zaufać jak nie wam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
clen ma okres póltrwania chyba 36h tak więc czy podzielisz tą dawkę czy weźmiesz jednorazowo nic nie zmienia poza może ciut mniejszym obciążeniem dla żołądka,minusem tego jest że jak weźmiesz 2 porcję zbyt późno mozesz mieć problemy z zaśnięciem.Większość osób które znam brały jednorazowo,ja nigdy nie przekraczałem dawki 120-140 mcg jak bym może miał brać około 200 to bym może myslał o dzieleniu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Panowie będę brał clena 2 tyg / 2 tyg off, czy w czasie off mam brac tussi + kofeina + aspiryna, czy lepiej sobie odpuścić? Czy są jakieś środki, które mogę przyjmować z clenem aby załagodzić skutki uboczne? Nie chodzi mi o te fizyczne, tylko na ochronę np. żołądka itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
clen nie tyra tak bardzo żołądka ale jak się obawiasz to jakieś osłonowe możesz kupić w aptece,w tych 2 wolnych tyg dobrze było by dać jakiś spalacz skoro takim systemem chcesz jechać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
dobrze to słyszeć że nie jedzie po organizmie tak ostro, jak masz jakiś lepszy system, to możesz mi go tutaj zarzucić, po prostu czytałem że clen przyjmuje się dwa tygodnie i później trzeba go odstawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
podepne sie pod posta.... dzis mijaja 2 tygodnie od brania clenu... jestem mega zadowolony... gadalem z kumplem co mysle ze sie zna na tych rzeczach i mowil ze dopoki kopie to mam brac dalej i mierzyc temperature ciala... mam kolo 37.2 i jak spadnie to dopiero przestac brac.... ogolnie jak juz nie bede go czul to skonczyc... co o tym sadziacie?? dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
odpisze ktos? bede wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
z tego co czytałem mozna brac clena max 3 tyg,bo pozniej wysyca receptory.Ja jechałem 2 tyg on i 2 tyg off ogólnie sobie chwale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ruska meta czy ma prawo dzialac

Następny temat

PH jaki odblok i jak go robić

WHEY premium