SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol Oxyflux A

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chris u mnie bylo idenatycznie jak u ciebie
temperatura w dół, ale palil tluszcz dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1797
ooo gdyby tak było to byłbym w pełni zadowolony :) ale wziąłem dziś drugiego tabsa trochę zacząłem się pocić sprawdziłem temeperaturkę i jest upragnione 37,0 :) teraz pytanko czy o takie temp chodzi ? czy ma być jeszcze wyższa?

Zmieniony przez - Chris1984 w dniu 2010-06-29 14:35:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1797
hej wziąłem dziś drugiego tabsa trochę zacząłem się pocić sprawdziłem temeperaturkę i jest upragnione 37,0 :) teraz pytanko czy o takie temp chodzi ? czy ma być jeszcze wyższa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Jeśli chodzi o temperature to ja jej nigdy nie sprawdzam bo mi się nie chcę... Ale te 37.5 to taki max bo potem będziesz miał troszkę bardziej dokuczliwe sidy przynajmniej ja jak zauważalem przy 5 ed ze paliło tak samo tylko uboczne większe.. Więc trzymaj te 37.5 i jak będzie temperatura spadac to ewentualnie możesz dorzucic tabletke

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1797
ok dzięki i sorry za dubel na górze jakoś tak wyszło :) aha właśnie czy warto brać jakieś osłony kupiłem sobie Aspargin (Magnez+Potas) i zapodaje 3 tabsy dziennie, wiem że Clen jest toksyczny dla wątroby warto kupić jeszcze Hepatill ??

Zmieniony przez - Chris1984 w dniu 2010-06-29 15:22:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
clen nie jest toksyczny, nie ma 17 grupy metylowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Dokładnie jak pan wyżej clenbuterol nie zawiera grupy 17-alkilowej czy jakoś tak to szlo =P przyjmuje ze jest on równie toksyczny jak zwykle leki np. Na grypę ..

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1797
kurę kończę w niedzielę pierwsze 2tyf dziś rano wszedłem na wagę i... przytyłem 1kg w zeszłym tygodniu w Czwartek ważyłem 97kg teraz mam 98 załamka normalnie praktycznie 2 tyg szamania Clena i zero progresu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
dieta kuleje na bank rozpisz mniej wiecej co jesz na codzien , a optycznie jak to wyglada po tych 2 tyg ?

Zmieniony przez - epz w dniu 2010-07-08 13:24:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Nie możliwe , za dużo ww za mało tłuszczku ja w 2 tygodnie spokojnie schodze o 3kg samego fatu bez utraty miecha .. Rozpisz nam tu dietę to coś się pomysli...

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alpha-tren + Turinabol 10 ?

Następny temat

dodac tren?

WHEY premium