SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-tren + Turinabol 10 ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
Siemka
Mam pytanko co do tych 2 środków które wymieniłem w temacie. Ogólnie to sobie spokojnie ćwiczyłem na odzywkach wysoko białkowych i witaminkach z Animala ale parę tygodni temu naszła mnie ochota na coś nowego :P wiec kupiłem sobie Turinabol 10 i już biorę go z tydzień. Teraz kolega polecił mi Alpha-Tren wiec zakupiłem tylko niestety jestem nowy w tych sprawach i nie wiem czy mogę brać je naraz czy poczekać aż mi się Turi skończy i wejść z Trenem ?? Moje pytanko jest takie czy mogę je brać na raz ? jeśli nie to czy jak wezmę jeden po 2 i na koniec wezmę Advanced PCT będzie OK?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
sorra ale ja na tym forum jestem od jakis 2h zarejestrowany. Co masz na mysli mowiac zrob ankiete bo nie rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak jesteś nowy to chyba wypadało by poczytać regulamin i posty podwieszone......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
sorrka regulamin i podwieszki przeczytane :P
ankieta wklejona :P

1. WIEK:24
2. WAGA:76
3. WZROST:188
4. WYMIARY:
-biceps:37
-klatka:98
-udo:55
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: rok
6. DIETA:jest
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING:aktualnie na masę
9. CEL CYKLU:-
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:-
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):CHUDNIĘCIA
13. STAN ZDROWIA:bd
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):1889
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:90
-martwy ciąg:140
-przysiad:70

nie wiem po co ta ankieta jak moje pytanie dotyczy tylko tego czy można zażywać te 2 środki na raz ale ok :)

Zmieniony przez - impure w dniu 2010-06-29 08:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
Przysapać o braki to wszyscy ale żeby odpowiedzieć to brak chętnych ? to można je brać razem czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
spokojnie to forum a nie czat jedziesz pierwszy cykl z turem i git,to twój pierwszy cykl.trena oddaj koledze albo zachomikuj na x cyklto bardzo mocny koks i nowicjuszom takim jak ty stała by sie krzywda

edit ankiete to chyba na odpał robiłeś

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2010-06-29 19:57:28

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
Wiem ze nie na czas ale sam wiesz jak to jest topic spadnie na dol i już nikt się nie pochapi żeby zaglądnąć :P Nie mogę pociągnąć tego do końca bo mam ze 100 tab i potem tren ? bo bo... bo ja bym chciał spuchnąć i w ogole żeby fajnie było :P
Tak na poważnie to chciał wziąć sobie Turinabol i do niego dodać coś w połowie paczki, kolega wjechał ze strzałami w połowie(on to troszkę ma z bania bo nie ćwiczył rok i wrócił do ćwiczeń odrazu z koksem ;/ nonsens imo) ale ja strzałów brać nie chce :P to co mogę mogę ?
co do ankiety to zrobiłem ja na miejscu :P aż tak widać :P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
w tej ankiecie to wierze tylko w 37 w bicu
każdy wie że na bombie jest git,jedziesz tura jest to twój pierwszy cykl(mam nadzieje że te 18 chociaż jest)i niema co dodawać,skończysz cykl,odblokujesz sie,poczekasz na następna bombe im tyle w tym temacie tyle.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś nowy. Pozostań przy turce a trena sobie daruj to nie jest środek dla początkujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
Pika ta ankieta to jest 100% prawdziwa tylko ze z martwy ciągiem strzelałem na oko bo nie nie mam tyle ciężarów żeby to sprawdzić w domu :P no i mierzynem się przed kompem w 5min ;]
Szkoda ze odradzacie bo ja bym za dużo cykli nie chciał sobie robić mi zależny żeby z 10kg podskoczyć i wracam do boxowanie ^^ a na samym turinabolu to ja możne z 2-3kg podskoczę :(

Tak jeszcze jak mogę do tematu to co na odblokowanie do Turinabolu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacje na pompie

Następny temat

Clenbuterol Oxyflux A

WHEY premium